2:0
2:4
1:1
0:0
branky (asistence): 08:37 Matyáš Krebner (Vojtěch Zezulka), 09:53 David Šimek (Jan Dobisík), 20:31 Matyáš Krebner, 32:26 Adam Růžek (Kryštof Krbec), 56:54 Matyáš Krebner (David Šimek), rozhodující nájezd David Šimek
branky (asistence): 25:49 Marek Švajný (Lukáš Pešat), 29:31 Marek Švajný (Marek Zapletal), 34:16 Tomáš Sovják (Marek Švajný), 38:46 Lukáš Pešat (Marek Švajný), 42:23 Lukáš Petřík (Marek Zapletal)

FbŠ Bohemians - Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE 6:5pn
9. Matyáš Krebner, 10. David Šimek, 21. Matyáš Krebner, 33. Adam Růžek, 57. Matyáš Krebner, N David Šimek - 26. Marek Švajný, 30. Marek Švajný, 35. Tomáš Sovják, 39. Lukáš Pešat, 43. Lukáš Petřík; rozhodčí: Jiří Dolanský - Vojtěch Sýkora; vyloučení: 2 + Daniel Cabejšek 5:3; využití: 0:1; diváků: 193; zásahy brankářů: Michal Kotouček 16 - Radovan Michajlovič 27; po třetinách: 2:0, 2:4, 1:1, 0:0;

Ukončeny trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva FbŠ Bohemians hráč Matyáš Krebner a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE hráč Marek Švajný a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva FbŠ Bohemians hráč David Šimek a vstřelil rozhodující gól (6:5).

Nájezd na branku provedl z družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE hráč Michal Nagy , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FbŠ Bohemians hráč Pavel Čihák a vstřelil gól.
65:00
Zahájení trestná střílení.
65:00
Komentář trenéra hostů Lukáše Petříka: Z naší strany prospaný začátek utkání, ne poprvé v této sezóně. V play-off si tohle určitě nemůžeme dovolit. Od druhé poloviny zápasu zlepšený výkon, dostali jsme se zpět do zápasu a vezeme si z Prahy důležitý 1 bod. Více se diskutovalo než hrálo. Přejeme Bohemce hodně štěstí do play-off.
65:00
Komentář trenéra domácích Michala Jedličky: Krásný zápas, který se musel divákům líbit. Škoda, že nemáme tři body. Do Vítkovic se musíme zlepšit.
65:00
Střely na branku v prodloužení: FbŠ Bohemians 1, Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE 1.
65:00
64:38
Zřejmě poslední útok Bohemky 4x3.
63:26
Útok Otrokovic končí opět střelou Pešata nad branku.
62:31
Pešat střílí pouze nad branku, u míčku domácí.
61:25
Růžek pozorně v bloku, Ťopek mířil pouze do něj.
60:45
Kotouček opět v brance, 4x3 pro Otrokovice.
60:16
Bohemka získala míček a jde do útoku se čtyřmi hráči bez gólmana.
60:00
60:00
Střely na branku ve 3.třetině: FbŠ Bohemians 8, Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE 4.
60:00
60:00
Rozhodujícího gólu jsme se v základní hrací době nedočkali a rozhodne prodloužení, případně nájezdy.
60:00
59:26
Timeout FbŠ Bohemians
58:19
Michajlovič teď drží Otrokovice ve hře o cenné body.
58:12
Šebkův pokus byl vyražen a Bohemka rozehrává z rohu.
56:54
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Matyáš Krebner, asistoval David Šimek (5:5).
56:54
Máme vyrovnáno! Šimek se trefil pouze do tyče, dorážka Krebnera už mířila do odkryté branky!
56:05
Růžek krásně našel Dobisíka volného před brankou, ten však míček minul.
55:15
Cabejšek je zpět ve hře, Bohemka se ubránila a drží naděje na vyrovnání.
54:00
Dobisík se hnal za obranu hostů, skončil jen v rohu,
53:05
Bohemka aktivně brání početní výhodu Otrokovic.
52:11
V oslabení se Bohemka dostává do slibné standardky před brankou Ottokovic.
51:44
Kotouček drží naděje svého týmu.
50:50
Hosté aktivně kombinují okolo obrany Bohemky.
50:15
Vyloučen hráč Daniel Cabejšek družstva FbŠ Bohemians na 5 minut za sekání.
50:15
Utkání nabírá na obrátkách, hosté mají velkou šanci navýšit vedení v pětiminutové přesilovce.
48:29
Opět aktivní Krebner hledal přihrávkou své spoluhráče, míček zachytila obrana Otrokovic.
46:13
Krebner našel Šárku osamoceného před brankou hostů, střela mimo.
45:51
Hra se začíná přiostřovat. Emoce vidíme na obou stranách.
44:50
Růžek zastavil přihrávku, která směřovala do jasné gólové šance.
43:35
Hostující Kostka je ošetřován na hrací ploše.
42:23
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Lukáš Petřík, asistoval Marek Zapletal (4:5).
42:23
Petřík neměl problém zakončit z brankoviště do odkryté brány.
41:37
Míček po ose Palatínus - Šebek - Dobisík mířil na bránu z hole posledního jmenovaného. Hezkou střelu Michajlovič kryje.
40:02
Do poslední třetiny vstupujeme za nerozhodného stavu a těšíme se na rozuzlení zápasu.
40:00
40:00
Střely na branku ve 2.třetině: FbŠ Bohemians 9, Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE 11.
40:00
38:46
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Lukáš Pešat, asistoval Marek Švajný (4:4).
38:46
Pešat udělal dva kroky od mantinelu a střelou tahem krásně trefil místo na zadní tyči.
37:45
Šimek ani Krebner svými střelami branku Otrokovic neohrozili.
36:25
Hosté jsou po vstřeleném gólu aktivnější, hraje se nahoru-dolu.
34:16
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Tomáš Sovják, asistoval Marek Švajný (4:3).
34:16
Sovják dostal ze středu přihrávku do běhu a střelou nad nohu nedal Kotoučkovi šanci.
32:26
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Adam Růžek, asistoval Kryštof Krbec (4:2).
32:26
I druhá přesilovka zůstala nevyužitá. Chvilku po jejím konci se bombou od půlky prosazuje Růžek.
31:35
Čihák pouze do bloku.
30:08
Trestné střílení družstva FbŠ Bohemians neproměnil Jakub Šárka.
30:08
Vyloučen hráč Matěj Kostka družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za hra na zemi.
30:08
Jakub Šárka nevyzrál svojí kličkou na hostujícího gólmana a máme tu další přesilovku Bohemky.
29:31
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Marek Švajný, asistoval Marek Zapletal (3:2).
29:29
Zapletal střílí pouze do bloku.
29:04
Vyloučen hráč Adam Růžek družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za bránění ve hře.
29:04
Přesilovku si po faulu Růžka vyzkouší i hosté.
28:07
V přesilovce jsme se žádně vážnější šance nedočkali, Bohemka je však stále u míčku.
27:40
Zezulka vystřelil z pozice posledního hráče, bohužel pouze mimo.
26:05
Vyloučen hráč Matěj Kostka družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za sekání.
26:05
Bohemka si zahraje první přesilovku dnešního zápasu. Po snížení hostů by ráda opět zvýšila svůj náskok.
25:49
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Marek Švajný, asistoval Lukáš Pešat (3:1).
25:26
Růžek našel krásnou krosovkou Miščíka, který mířil na přední tyč. Michajlovič na poslední chvíli chytá.
23:21
Šárka vybídl přihrávkou na střed Šimka ke střele. Ten míří z první pouze do připraveného Michajloviče.
21:29
Szweda střílel bombu ze středu, Kotouček s klidem chytá.
20:31
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Matyáš Krebner bez asistence (3:0).
20:31
Krebner se středem prohnal obranou hostů a zkušeně zakončil po zemi k tyči.
20:00
20:00
Střely na branku v 1.třetině: FbŠ Bohemians 14, Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE 5.
20:00
19:59
Bohemka dohrála třetinu na půlce hostů, zakončení na branku jsme se nedočkali.
18:55
Dobisík pohrdnul přihrávkou na velké brankoviště a ani po této akci jsme gól neviděli.
18:12
Míček mířil po střele Čiháka do brankoviště, pár milimetrů mu chybělo aby skončil v síti.
17:27
Otrokovice měli standardku ze slibné pozice. střela pouze do zdi Bohemky.
15:41
Formace kapitána Kindla si při svém střídání vytvořila několik šancí, obrana Otrokovic ale byla pozorná.
14:44
Otrokovice nyní odehráli celé střídání na míčku, šance si ale nevytvořili.
13:15
Krbec dobře rozehrál dlouhou přihrávkou až na Cabejška. Ten střílel z výběhu pouze mimo branku.
12:33
Otrokovice se hnali do přečíslení 2-1, střela pouze do vracejícího se hráče.
09:53
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil David Šimek, asistoval Jan Dobisík (2:0).
09:53
Hra 4x4 Bohemce vyhovuje. Po střele nad nohu zvyšuje vedení svého týmu Šimek.
08:37
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Matyáš Krebner, asistoval Vojtěch Zezulka (1:0).
08:37
Krebner využil většího prostoru na hřišti při hře 4x4 a Bohemka jde do vedení.
08:07
Vyloučen hráč Adam Růžek družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za hrubost.
08:07
Vyloučen hráč Lukáš Pešat družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za hrubost.
07:27
Cabejšek vyslal přízemní střelu, Michajlovič je opět pozorný a vyráží nohou.
06:30
V prvních minutách zápasu jsou na míčku z větší části domácí, hosté vyčkávají na chyby.
05:00
Zezulka z pozice obránce dorážel na středu, Michajlovič připraven.
04:49
Cabejšek dobře vypresoval míček, ze středu střílí jen mimo branku.
03:03
Na hřišti se objevuje i všem Bohemákům známý Marek Zapletal, který za domácí odehrál spoustu utkání. Nyní však je již v dresu Otrokovic.
00:37
Šimek sice vsítil gól, ale bohužel neplatí, Krebner fauloval.
00:02
Úvodní buly zápasu vyhrávají zásluhou Pešata hosté a rozehrávají první postupný útok.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Dolanský a Vojtěch Sýkora.
00:00
00:00
Line-up hostů Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE: brankář: Radovan Michajlovič; hráči v poli: Matěj Kostka, Tomáš Sovják, Marek Zapletal, Marek Švajný, Lukáš Pešat
00:00
Line-up domácích FbŠ Bohemians: brankář: Michal Kotouček; hráči v poli: Matyáš Krebner, Pavel Čihák, Kryštof Krbec, David Šimek, Jakub Šárka
00:00
Dobrý den, vítejte u dnešního online přenosu, proti domácím FbŠ Bohemians se postaví Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE. V prvním vzájemném utkání této sezóny Bohemka prohrála 4:6.