0:4
2:7
0:1
- : -
branky (asistence): 32:29 Tomáš Kadlec (Jaromír Ekl), 32:57 Jaromír Ekl (Jakub Jirsa)
branky (asistence): 01:27 Daniel Maxa (Michal Strachota), 07:50 Michal Strachota (Michal Kotlas), 08:44 Ondřej Plíhal (Martin Koutný), 11:37 Tom Ondrušek (Marek Vávra), 20:32 Martin Pražan (Tom Ondrušek), 22:13 Marek Vávra (Ondřej Mikeš), 24:20 Marek Vávra (Michal Podhráský), 26:42 Marek Vávra (Tomáš Sýkora), 28:04 Martin Koutný (Ondřej Plíhal), 34:51 Martin Pražan (Marek Vávra), 35:51 Michal Strachota (Michal Podhráský), 46:54 Tom Ondrušek (Marek Vávra)

FBC 4CLEAN Česká Lípa - FAT PIPE FLORBAL CHODOV 2:12
33. Tomáš Kadlec, 33. Jaromír Ekl - 2. Daniel Maxa, 8. Michal Strachota, 9. Ondřej Plíhal, 12. Tom Ondrušek, 21. Martin Pražan, 23. Marek Vávra, 25. Marek Vávra, 27. Marek Vávra, 29. Martin Koutný, 35. Martin Pražan, 36. Michal Strachota, 47. Tom Ondrušek; rozhodčí: Lukáš Čížek - Lukáš Laštovička; vyloučení: 1:0; využití: 0:1; diváků: 268; zásahy brankářů: Jan Dvořák 8, Ivan Ponomarev 13 - Jan Barák 12; po třetinách: 0:4, 2:7, 0:1;
60:00
Vyjádření trenéra hostí pana Davida Podhráského: Asi nám to tady svědčí, po loňské vysoké pohárové výhře jsme čekali daleko těžší zápas, ale většinu utkání jsme hráli opravdu dobře a zaslouženě vysoko zvítězili. Díky domácím za zápas.
60:00
Střely po třetí třetině: 5-7.
60:00
Vyjádření trenérky domácích paní Lenky Bartošové: Dvě třetiny od nás příšerná hra, směrem dozadu, Chodov nás malinko točil, ale jsem hrozně ráda, že se kluci zvedli na třetí třetinu, a tam ukázali, že bránit a hlavně i útočit umí, jenom je hrozná škoda, že neproměnili ty šance.
60:00
59:09
Ani Dominik Jansa se nedokázal prosadit a nezvýšil tak skóre domácích.
58:14
Kněžour osamocen před bránou hostí, střela skončila Barákovi v rukách.
57:00
Hrají se poslední 3 minuty třetí třetiny.
56:31
Pastor pálil nebezpečně, zakryt obránci hostí, střela se však za Baráka nedostala.
54:05
Ze standartky mohl bránu ohrozit Jirsa, překonat Baráka se mu ale nepovedlo.
52:37
Slaného střela prošla až k rukám Baráka, ten však stihl zachytit včas.
51:10
Hru z většiny ovládá Chodov, Lípa se jen brání a nepouští se do útoku.
47:40
Tomáš Kadlec se snažil ohrozit bránu hostí, střela, která výjimečně prošla, ovšem neskončila za Barákovými zády.
46:54
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Tom Ondrušek, asistoval Marek Vávra (2:12).
45:00
Dnešní utkání sleduje celkem 268 diváků! Děkujeme za návštěvu.
43:40
Kadlecův ztracený balon zachytil Ekl, ten vybídl Mlejnka, kterého střela skončila na výborně blokujících obráncích Chodova.
42:01
Ekl v šanci z levé strany hřiště nedokázal protlačit střelu přes obranu hostí.
40:00
Střela do tyčky hráč Drahoslav Pastor družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa .
40:00
40:00
Střely po druhé třetině: 4-16.
40:00
39:51
Jirsa vybídl Ekla, ten nedostal balonek do brány.
39:00
Probíhá poslední minuta 2. třetiny.
38:39
Z poloviny zkoušel i Hřebřina, rovněž on netrefil zařízení.
36:40
Slaný pálil z poloviny hřiště, nedokázal ale střelu protlačit blokem obránců soupeře.
35:51
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Michal Strachota, asistoval Michal Podhráský (2:11).
34:51
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Martin Pražan, asistoval Marek Vávra (2:10).
32:57
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil Jaromír Ekl, asistoval Jakub Jirsa (2:9).
32:57
Ani ne za půl minuty se domácí prosazují podruhé, střelcem je Jaromír Ekl, který přesně mířenou střelou z přihrávky Jirsy trefil odkrytou bránu hostí.
32:29
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil Tomáš Kadlec, asistoval Jaromír Ekl (1:9).
32:29
Kadlec perfektně zužitkoval přihrávku Ekla a dokázal tak, že chodovští bez obdrženého gólu neodjedou.
30:42
Vnuk hledal Kněžoura, ten byl ale v obležení obránců chodovských, a tak nedostihl přihrávku.
29:39
Po dlouhodobém tlaku ze strany pražského celku přichází pro českolipské osvobození v podobě volného úderu z rohu vlastní poloviny.
28:04
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Martin Koutný, asistoval Ondřej Plíhal (0:9).
26:42
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Marek Vávra, asistoval Tomáš Sýkora (0:8).
26:42
Přesilovou hru hostí dokázal využít Marek Vávra a přidal osmý gól na stranu Chodova.
26:13
Vyloučen hráč Tomáš Hudík družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa na 2 minuty za špatné střídání.
24:20
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Marek Vávra, asistoval Michal Podhráský (0:7).
24:20
Střídání brankáře. Nový brankář Ivan Ponomarev družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa
23:06
Odložené vyloučení na straně domácích, Chodov v šesti.
22:13
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Marek Vávra, asistoval Ondřej Mikeš (0:6).
22:13
Vávra z ostrého úhlu, Dvořák se nestihl přesunout a balon tak propadl do brány.
20:32
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Martin Pražan, asistoval Tom Ondrušek (0:5).
20:32
Pražan se nemýlil a z otočky trefil svatyni Dvořáka.
17:10
Ekl vybídl volného Jirsu, tomu však pokus zastavil další blok obránců Chodova.
14:15
V samostatném úniku se ocitl Jansa, přes tlak dotírajících obránců nestihl přesně zamířit a trefit klec hájenou Barákem.
13:50
Českou Lípu od dalších inkasovaných branek uchránil Dvořák, když vykryl střelu a poté několik dorážek Pražanů.
13:09
Tečovaná střela chodovských konči za mantinelem, volný úder pro celek hostí.
11:37
11:37
Vávra vybídl Ondruška krosovou přihrávkou a ten se nemýlil, do odkryté klece trefil přesně.
09:41
Ve velké šanci nyní Kadlec, nedokázal však nabídku Ekla správně umístit a protlačit přes blokující obranu hostí.
08:44
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Ondřej Plíhal, asistoval Martin Koutný (0:3).
08:44
Necelou minutu po druhé brance hostí se Chodov prosazuje i potřetí, střelu přesně vyslal Ondřej Plíhal.
07:50
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Michal Strachota, asistoval Michal Kotlas (0:2).
07:50
Strachota využil nabídku Kotlase a trefil přesně, stav je 0:2 z pohledu domácích.
07:05
Chodov tlačí a snaží se prolomit zatím nezlomnou obranu České Lípy.
05:10
Lípa vyrazila do útoku, Mlejnek nemířil přesně a netrefil zařízení.
02:30
Slaný hledal volného Vnuka, ten nedokázal zužitkovat prostor před sebou.
01:27
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Daniel Maxa, asistoval Michal Strachota (0:1).
01:27
Strachota nabil do gólové příležitosti Maxovi a ten se nemýlil.
00:17
Lípa rozehrává standartku na vlastní polovině, zaútočit se však nepovedlo.
00:01
Úvodní buly vyhrál pražský celek.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Čížek a Lukáš Laštovička.
00:00
00:00
Line-up hostů FAT PIPE FLORBAL CHODOV: brankář: Jan Barák; hráči v poli: Martin Pražan, Tomáš Sýkora, Ondřej Mikeš, Marek Vávra, Tom Ondrušek
00:00
Line-up domácích FBC 4CLEAN Česká Lípa: brankář: Jan Dvořák; hráči v poli: Drahoslav Pastor, Štěpán Slaný, Jan Hřebřina, Dominik Jansa, Tomáš Hudík