2:2
2:0
0:1
FBC Liberec
branky (asistence): 05:14 Petr Sláma (Daniel Krejčíř), 28:55 Martin Pánek (Martin Šindelář), 29:47 Petr Sláma (Petr Čihal), 40:41 Tomáš Kucharič (Martin Pánek), 43:23 Tomáš Kucharič (Martin Šindelář)
FBC Liberec
branky (asistence): 10:24 Jiří Strobach (Prokop Ferdan), 15:19 David Böhm (Pavel Hůza), 17:46 Pavel Hůza (Lukáš Veselý), 20:45 Prokop Ferdan (Jiří Strobach), 26:22 Prokop Ferdan (Petr Salát), 60:47 Prokop Ferdan (Radek Valeš)

TJ Znojmo LAUFEN CZ - FBC Liberec 5:6p
6. Petr Sláma, 29. Martin Pánek, 30. Petr Sláma, 41. Tomáš Kucharič, 44. Tomáš Kucharič - 11. Jiří Strobach, 16. David Böhm, 18. Pavel Hůza, 21. Prokop Ferdan, 27. Prokop Ferdan, 61. Prokop Ferdan; rozhodčí: Jiří Filipčík - Ondřej Filipčík; vyloučení: 2:1 + Adam Balatka 5; využití: 1:1; diváků: 340; zásahy brankářů: Jiří Skácelík 16 - Vít Vaníček 18; po třetinách: 1:3, 2:2, 2:0, 0:1;
65:00
Trenér hostů Klucho: "Komu čest, tomu čest. Myslím teď hlavně Znojmo a jejich protiútoky. Bohužel jsme jim nabídli až moc takových situací. Obě půlky zápasu byly jako den a noc, jsme velmi rádi, že jsme na této horké půdě vybojovali 2 body. Velký dík divákům za atmosféru v utkání."
65:00
Trenér domácích Šťastník: "Od stavu 1:5 jsme byli lepším týmem, ale na víc než na bod to dnes nestačilo. Liberec hrál velmi dobře. Bohužel jsme totálně proflákali první polovinu zápasu a to nás dnes stálo vítězství. Sezóna jde dál a my se musíme kvalitně připravit na play-down. Děkuji divákům za fantastickou atmosféru."
65:00
Střely v prodloužení 0:2, celkově 23:22. Šťastnějším týmem je Liberec, více Vám k tomu řeknou trenéři.. Děkuji za pozornost.
60:47
60:47
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Prokop Ferdan, asistoval Radek Valeš (5:6).
60:24
Liberec to zkouší 4 na 3.
60:00
60:00
Střely ve třetí třetině 9:4, Znojmo zabojovalo a srovnalo utkání. Rozhodne prodloužení.
60:00
59:35
Fantastická atmosféra ve znojemské hale!
56:22
Šindelář zazdil tutovku!!! Před prázdnou brankou trefil ležícího Vaníčka!
55:48
Sláma se málem dostal do šance, míček mu ale uskočil.
50:59
Dnešnímu utkání přihlíží 340 fantastických diváků!
49:28
Znojmo aktivně napadá.
48:21
Vaníček zachránil Liberec!
47:45
Utkání má parádní parametry s výbornou kulisou!
43:23
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Tomáš Kucharič, asistoval Martin Šindelář (5:5).
43:23
Hala je na nohou! Kucharič srovnává na 5:5!
42:22
Vyloučen hráč Adam Balatka družstva FBC Liberec na 5 minut za hrubost.
42:22
Balatka velmi nešetrně sestřelil Salavu a dostává 5 minut!
41:47
Liberec teď mírně zazlobil, u míčku Znojmo.
41:04
40:41
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Tomáš Kucharič, asistoval Martin Pánek (4:5).
40:41
A je to rozdíl jedné branky! Pánek našel volného Kuchariče a ten snižuje za bezmocného Vaníčka - 4:5!
40:05
Útočný faul Znojma.
40:00
40:00
Střely ve druhé třetině 7:9. Znojmo začalo velmi vlažně a bylo potrestáno, pak dvěma góly snížilo a obraz hry byl úplně jiný. Uvidíme, co nám přinese třetí třetina.
40:00
39:58
Závar před brankou Liberce neskončil brankou!
39:35
Znojmo se ještě snaží..
39:00
Běží poslední minuta druhé třetiny.
37:44
Znojmo kontroluje míček v posledních minutách hry, ale nemůže se dostat do zakončení.
36:50
Znojmo rozjíždí další akci.
35:51
Fantastický florbal, který strhává oba tábory fanoušků. Hraje se nahoru - dolu.
35:02
To je nemožné, co teď nedal Šindelář! Nikdo neví, jak to, že to neskončilo za čárou..
30:09
Vyloučen hráč Jakub Martinek družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ na 2 minuty za nedovolené vrážení.
29:47
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Petr Sláma, asistoval Petr Čihal (3:5).
29:47
To je ono!! Čihal našel volného Slámu a ten snižuje na 3:5!
29:25
Liberec kombinuje na vlastní polovině.
28:55
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Martin Pánek, asistoval Martin Šindelář (2:5).
28:55
Šťastná branka z hole Pánka a Znojmo snižuje na 2:5!
28:12
Znojmo je jako opařené.. Fanoušci Liberce jsou slyšel více než domácí..
27:14
Další zbytečný faul domácích.
26:22
Timeout TJ Znojmo LAUFEN CZ
26:22
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Prokop Ferdan, asistoval Petr Salát (1:5).
26:22
Přesilovka je rychle využita a je to 1:5!
25:58
Vyloučen hráč Filip Horák družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ na 2 minuty za hrubost.
21:23
Těžce se zvedá Salát po pádu za mantinel.
20:45
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Prokop Ferdan, asistoval Jiří Strobach (1:4).
20:45
Liberec trestá vlažný vstup Znojma - 1:4!
20:18
Hosté opět vyhráli úvodní buly a zakládají první útok.
20:00
20:00
První polovina třetiny pro Znojmo super, druhá půlka třetiny doslova hrůza. Na střely je to 7:7, na skóre ovšem 1:3. Liberec byl velmi efektivní v první části a zaslouženě vede tento důležitý duel.
20:00
19:00
Běží poslední minuta první třetiny.
18:27
Čihal minul branku.
17:46
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Pavel Hůza, asistoval Lukáš Veselý (1:3).
17:46
Veselý krásně našel křížem Hůzu a ten zvyšuje už na 1:3!
17:28
Liberec nadále v útoku.
16:33
Znojmo polevilo a Liberec toho využívá.
15:19
Branku družstva FBC Liberec vstřelil David Böhm, asistoval Pavel Hůza (1:2).
15:19
Liberec z nenápadné akce jde do vedení! Böhm lehkou střelou dostal přes skrumáž těl míček až do branky - 1:2!