4:0
3:1
4:1
- : -
branky (asistence): 08:06 Ondřej Mikeš (Tom Ondrušek), 12:30 Ondřej Plíhal, 12:57 Tom Ondrušek (Marek Vávra), 19:50 Dan Kašovský (David Bouša), 28:25 Marek Matejčík (Michal Podhráský), 29:16 Michal Strachota (Miloš Tyl), 30:25 Marek Vávra (Ondřej Mikeš), 43:39 Tom Ondrušek (Tomáš Sýkora), 48:51 Ondřej Mikeš (Marek Matejčík), 49:00 Michal Strachota (Marek Vávra), 54:51 Michal Kotlas (Michal Strachota)
branky (asistence): 30:02 Luděk Ondráček (Petr Voltner), 47:22 Václav Černoch (Vilém Nonn)

FAT PIPE FLORBAL CHODOV - itelligence Bulldogs Brno 11:2
9. Ondřej Mikeš, 13. Ondřej Plíhal, 13. Tom Ondrušek, 20. Dan Kašovský, 29. Marek Matejčík, 30. Michal Strachota, 31. Marek Vávra, 44. Tom Ondrušek, 49. Ondřej Mikeš, 50. Michal Strachota, 55. Michal Kotlas - 31. Luděk Ondráček, 48. Václav Černoch; rozhodčí: František Pangerl - Jiří Šedivý; vyloučení: 1:1; využití: 0:1; diváků: 117; zásahy brankářů: Jan Barák 15 - Kryštof Bartek 21; po třetinách: 4:0, 3:1, 4:1;
60:00
Komentář k utkání trenéra hostí Davida Kyzlinka: Po třetí obdržené brance se naše hra sesypala. Musíme nadále pracovat na naší hře a s touto prací přijdou i výsledky. Gratuluji domácím k výhře.
60:00
Komentář k utkání trenéra domácích Davida Podhráského: Zápas jsme odehráli velmi dobře, ale upřímně jsem čekal vetší odpor soupeře. Jsem rád, že jsme hodili úterý za hlavu, vyhráli a můžeme trochu vydechnout můžeme v klidu připravit na vyvrcholení základní části.
60:00
59:59
Ve třetí třetině padlo 18 střel. 10 jich vystřelil Chodov a 8 Buldoci z Brna.
59:45
Juhaňák krásně vyslal samotného na bránu Coufala. Ten však pod nátlakem míjí.
56:30
Dlouho Mikeš váhal až o míček přišel.
54:52
Kotlas kosmeticky upravuje stav utkání.
54:51
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Michal Kotlas, asistoval Michal Strachota (11:2).
52:55
Strnad vyslal jednu ránu z první. Končí u brankáře.
50:15
Kašovský vytvořil velice pěknou zadovku, která zaváněla dalším golem. Nikdo ze spoluhráčů však nereagoval.
49:01
V deváté minutě přichází desátý gol Chodova. Musím uznat, že Strachota si ho dnes zaslouží.
49:00
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Michal Strachota, asistoval Marek Vávra (10:2).
48:52
Mikeš si míček znale zatáhl dozadu a následně zápěstím zavěsil k pravé tyči.
48:51
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Ondřej Mikeš, asistoval Marek Matejčík (9:2).
48:20
Po Coufalovo střele opět zvoní tyč Barákovi brány.
47:23
Nonn nejprve odstavil Strachotu, který se prodíral dopředu, následně našel Černocha, který vsítil pěknou branku.
47:22
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil Václav Černoch, asistoval Vilém Nonn (8:2).
46:30
Coufalova skvělá rána z otočky trefuje tyč.
45:27
Fiala zastavil borce hostí, který neměl balonek. Právem si jde sednout na 2 minuty.
45:26
Vyloučen hráč Jan Fiala družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za bránění ve hře.
44:40
Tentokrát Ondrušek namířil do šibenice a tam Bartek nemohl dosáhnout.
43:39
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Tom Ondrušek, asistoval Tomáš Sýkora (8:1).
43:10
Ondruškova přísná rána otestovala odolnost helmy hostujícího brankáře.
41:00
Rozhodčí si všiml utržené reklamy na síti branky domácích a správně přerušuje hru.
40:00
Střela do tyčky hráč David Coufal družstva itelligence Bulldogs Brno .
40:00
40:00
39:59
Chodov střílel 7 krát, Brno 4 krát. Dohromady to dělá 11 střel na branku.
38:50
Strachota ustál souboj s Žižkou a pokračuje dál.
37:00
Na Vávru to Mikeš neprocpe a tvořit může soupeř.
36:15
Kašovský hledal Strnada. Ten však nedosáhl na míček.
35:15
Sládeček přetlačil Strachotu a odbíhá s míčkem na čepeli.
34:55
Kotlas pod tlakem vyhazuje za mantinely.
34:15
Matejčík pálí vysoko nad.
30:26
No a naději Brnu vzápětí vzal Marek Vávra sedmým golem Chodova.
30:25
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Marek Vávra, asistoval Ondřej Mikeš (7:1).
30:03
Brno se konečně prosadilo. Ondráček se pokouší vrátit svůj tým do zápasu.
30:02
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil Luděk Ondráček, asistoval Petr Voltner (6:1).
29:17
Strachota je dalším střelcem,který překonává brankáře.
29:16
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Michal Strachota, asistoval Miloš Tyl (6:0).
28:26
Na Matejčíkův únik po křídle nezná odpověď ani obrana ani brankář Brna. Chodov zvyšuje na 5-0.
28:25
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Marek Matejčík, asistoval Michal Podhráský (5:0).
28:00
Teď se hraje v poklidu a uprostřed hřiště.
25:55
Sládeček napadá Podhráského. Ten se však vystrašit nenechá.
24:30
Vávra nejprve tečoval Pražanovu přízemní střelu a pak se pokusil i o dorážku. Nic však za záda brankáře neprošlo.
22:50
Sýkora předložil Ondruškovi ukázkovou přihrávku. Ten však trefil pouze brankáře.
19:59
V první třetině jsme mohli vidět 20 střel. Z toho 15 krát střílel Chodov a 5 krát Brno.
19:51
Kašovský se teď prosadil,když ho zkušeně našel Bouša. Chodov tak odskakuje soupeři o 4 goly.
19:50
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Dan Kašovský, asistoval David Bouša (4:0).
18:06
Mráz je zpátky a Brno si tak může prozatím oddechnout.
17:30
Brnu se teď daří držet míček na půlce soupeře. To je dúležité pro úspěšné přežití oslabení.
16:50
Na konci akce stál Mikeš. Brankář se ale předvedl.
16:06
Vyloučen hráč Lukáš Mráz družstva itelligence Bulldogs Brno na 2 minuty za blokování hokejky.
15:45
Mráz fauloval a do power play půjde Chodov.
13:55
Pražan podkosen Juhaňákem u vlastní brány. Míček pro domácí.
12:58
Tom Ondrušek se dostal do otočky a to je vždycky nebezpečí. Potvrdil to i tentokrát. Chodov přidává třetí gol v řadě.
12:57
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Tom Ondrušek, asistoval Marek Vávra (3:0).
12:31
Přestože mělo Brno čas na svou rozehrávku, chyboval obránce,kterého rychle odstavil Plíhal a vstřelil branku.
12:30
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Ondřej Plíhal bez asistence (2:0).
12:10
Útočný faul od Strachoty. Míček si v klidu rozehraje Brno
11:10
Dravě se teď dopředu dostával útok Brna. Nakonec však Mráz minul.
09:35
Kašovský se prodral sprintem až do střelecké pozice. Střelu zblokoval bránící hráč.
08:07
Ondrušek měl hned 3 nadějné rány na bránu. Až tu třetí však brankář vyrazil pouze před sebe a hbitě se k balonku propracoval Mikeš,který nekompromisně zavěsil.
08:06
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Ondřej Mikeš, asistoval Tom Ondrušek (1:0).
07:00
Míček sjel z Ondráčkovo čepele a zajímavá šance tak končí.
04:25
Mikešova střela trefila Vávru do hrudi. Odskakující míček se však Marku Vávrovi zkrotit nepodařilo a Chodov šanci ztrácí.
03:00
Coufal střílí. Barák však vytasil pohotový zákrok.
02:05
První střela přišla až ve druhé minutě. Koláčného střela však skončila na hokejce Pražana.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou František Pangerl a Jiří Šedivý.
00:00
00:00
Line-up hostů itelligence Bulldogs Brno: brankář: Kryštof Bartek; hráči v poli: Petr Kadlec, Jiří Bauer, Jiří Juhaňák, David Coufal, Ondřej Lorenc
00:00
Line-up domácích FAT PIPE FLORBAL CHODOV: brankář: Jan Barák; hráči v poli: Tomáš Sýkora, Martin Pražan, Marek Vávra, Ondřej Mikeš, Tom Ondrušek