2:2
4:2
2:3
- : -
branky (asistence): 09:42 Marek Bräuer (Jiří Besta), 18:40 Josef Rýpar (Jan Šebesta), 24:37 Ondřej Firda (Josef Rýpar), 33:28 Lukáš Hájek (Ondřej Firda), 34:03 Lukáš Hájek (Josef Rýpar), 36:52 Marek Bräuer (Martin Tokoš), 54:03 Jakub Hubálek (Ondřej Firda), 58:09 Tomáš Sladký (Martin Tokoš)
branky (asistence): 01:38 Daniel Cabejšek (Patrik Šebek), 13:38 Antonín Palatínus (David Šimek), 20:40 David Šimek (Pavel Čihák), 22:51 Kryštof Krbec (David Šimek), 44:17 Tomáš Kindl (David Šimek), 46:24 Daniel Cabejšek (Kryštof Krbec), 46:58 Jakub Šárka (Pavel Čihák)

1. SC TEMPISH Vítkovice - FbŠ Bohemians 8:7
10. Marek Bräuer, 19. Josef Rýpar, 25. Ondřej Firda, 34. Lukáš Hájek, 35. Lukáš Hájek, 37. Marek Bräuer, 55. Jakub Hubálek, 59. Tomáš Sladký - 2. Daniel Cabejšek, 14. Antonín Palatínus, 21. David Šimek, 23. Kryštof Krbec, 45. Tomáš Kindl, 47. Daniel Cabejšek, 47. Jakub Šárka; rozhodčí: Lukáš Svrček - Radim Waliczko; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 252; zásahy brankářů: Petr Gurkovský 19 - Michal Kotouček 23; po třetinách: 2:2, 4:2, 2:3;
60:00
Komentář trenéra domácích, pana Pavla Bruse: Po sérií dobrých výsledku přišel útlum. V kombinaci s výborně hrajícím soupeřem z toho dnes byl dramatický zápas. Velmi pozitivně vnímám úžasný morál v druhé části třetí třetiny. Do play-off perfektní příprava. Děkujeme soupeři za zápas a přejeme bezproblémovou cestu domů.
60:00
Střely ve třetí třetině: domácí 8 - hosté 8 Střely celkem: domácí 31 - hosté 26
60:00
Komentář trenéra hostů, pana Michala Jedličky: Od první třetiny jsme na Dubině sahali po bodech i když jsme s tím před zápasem nepočítali, protože Vítkovice poslední zápasy odehráli dobře. Dokázali jsme vstřelit hodně branek a hrál se divácky atraktivní zápas před slušnou diváckou kulisou. Rozhodlo se ve třetí třetině a tu jsme nezvládli a hlavně konec. Děkujeme soupeři za zápas a obzvlášť pořadatelům.
60:00
Nejlepší hráč domácí: 53 Marek Brauer. Nejlepší hráč hostů: 12 Daniel Cabejšek.
58:09
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Tomáš Sladký, asistoval Martin Tokoš (8:7).
58:09
Sladký napodruhé doráží balón za záda golmana a vrací Vítkovicím vedení.
57:00
Probíhají poslední tři minuty třetí třetiny.
56:12
Hra je nahoru dolů.
54:03
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Jakub Hubálek, asistoval Ondřej Firda (7:7).
46:58
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Jakub Šárka, asistoval Pavel Čihák (6:7).
46:58
Bohemka jde do vedení.
46:24
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Daniel Cabejšek, asistoval Kryštof Krbec (6:6).
46:24
Cabejšek vyrovnává.
44:17
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Tomáš Kindl, asistoval David Šimek (6:5).
44:17
Kapitán hostů snižuje na rozdíl jediné branky.
42:53
Šimek mohl snížit na rozdíl jediné branky, ale Gurkovský ho vychytal.
42:02
Sladký chtěl doklepnout Tokošovu střelu, ale promáchnul.
36:52
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Marek Bräuer, asistoval Martin Tokoš (6:4).
36:52
3 na 1, Jastřembský na Tokoše ten na Brauera a pohodlně zvyšuje.
36:15
Šebek těsně minul bránu domácích.
35:05
Dnešní utkání sleduje 252 diváků.
34:03
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Lukáš Hájek, asistoval Josef Rýpar (5:4).
34:03
Parádní střelou Hájek prostřeluje Kotoučka.
33:28
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Lukáš Hájek, asistoval Ondřej Firda (4:4).
33:28
Po přihrávce Firdy zakončoval Hájek ze vzduchu a srovnáva.
32:46
Jastřembský našel před bránou volného Brauera, ale ten netrefil balónek.
30:58
Gurkovský vytáhl pěkný zákrok proti Cabejškovi.
28:33
Hra se přelévá ze strany na stranu.
27:57
Vítkovice úspěšně ubránili oslabení.
25:57
Vyloučen hráč Josef Rýpar družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
25:57
Přesilovka pro hosty.
24:37
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Ondřej Firda, asistoval Josef Rýpar (3:4).
24:37
Firda z pravého křídla vymetl pavučiny Kotoučkovi.
22:51
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Kryštof Krbec, asistoval David Šimek (2:4).
22:51
Bohemka odskakuje na rozdíl dvou branek.
20:40
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil David Šimek, asistoval Pavel Čihák (2:3).
20:40
Střelu Čiháka Gurkovský vyrazil, a následnou dorážku Šimka už nechytil.
20:01
Úvodní buly druhé třetiny pro Vítkovice.
18:40
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Josef Rýpar, asistoval Jan Šebesta (2:2).
18:40
Rýpar si vyběhl z rohu a srovnává.
17:02
Jastřembský na Delonga a ten pouze do Kotoučka.
15:58
Firda přestřelil.
13:38
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Antonín Palatínus, asistoval David Šimek (1:2).
13:38
Palatínus krásnou přízemní střelou na vzdálenější tyč vrací Bohemce vedení.
11:20
Vítkovice kombinují na straně hostů.
09:42
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Marek Bräuer, asistoval Jiří Besta (1:1).
09:42
Domácí srovnávají! Besta s Brauerem šli do brejku, a Brauer se nemýlil.
08:38
Domácí v tlaku.
07:52
Šebesta to zkoušel z dálky, ale brankář pozorný.
06:15
Sladký šel sám na golmana, ale neproměnil.
05:13
Brauer do Kotoučka.
04:42
Bohemka je v tlaku.
04:02
Bohemka byla v brejku, ale Gurkovský chytá.
03:15
Rýpar vystřelil ale pouze do beka.
01:38
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Daniel Cabejšek, asistoval Patrik Šebek (0:1).
01:38
Hosté jdou do vedení.
01:12
Palatínus šel do střely, ale Hrubý blokoval.
00:01
Úvodní buly pro Vítkovice.
00:00
Střela do tyčky hráč David Šimek družstva FbŠ Bohemians .
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Svrček a Radim Waliczko.
00:00
00:00
Line-up hostů FbŠ Bohemians: brankář: Michal Kotouček; hráči v poli: Pavel Čihák, Vojtěch Zezulka, Tomáš Kindl, Jakub Šárka, David Šimek
00:00
Line-up domácích 1. SC TEMPISH Vítkovice : brankář: Petr Gurkovský; hráči v poli: Jakub Hubálek, Josef Rýpar, Ondřej Firda, Lukáš Hájek, Jan Šebesta