2:2
2:0
6:1
- : -
branky (asistence): 03:06 Jakub Slavík (Marek Beneš), 14:40 Marek Beneš (Ondřej Němeček), 23:27 Marek Beneš, 31:26 Petr Brautferger (Jan Svoboda), 40:19 Marek Beneš (Filip Ullmann), 44:08 Milan Meliš (Pavel Sládeček), 47:56 Filip Ullmann (Ondřej Němeček), 50:23 Milan Meliš (Mikuláš Komárek), 53:22 Jakub Slavík (Marek Beneš), 55:27 Jiří Kolísko (Jan Svoboda)
branky (asistence): 10:20 Marek Ďopan (Přemek Pakosta), 16:23 Martin Zozulák (Marek Ďopan), 49:16 Přemek Pakosta

Tatran Teka Střešovice - Sokol Pardubice 10:3
4. Jakub Slavík, 15. Marek Beneš, 24. Marek Beneš, 32. Petr Brautferger, 41. Marek Beneš, 45. Milan Meliš, 48. Filip Ullmann, 51. Milan Meliš, 54. Jakub Slavík, 56. Jiří Kolísko - 11. Marek Ďopan, 17. Martin Zozulák, 50. Přemek Pakosta; rozhodčí: Jiří Dolanský - Vojtěch Sýkora; vyloučení: 4 + Petr Brautferger 5:1; využití: 1:2; diváků: 160; zásahy brankářů: Tomáš Kafka 24 - Jakub Levínský 22; po třetinách: 2:2, 2:0, 6:1;
60:00
59:59
Komentář trenéra hostů Milana Koubka: Dneska byl náš největší problém naše obrana. Na deset obdržených gólů se vyhrává těžce. Do dalších zápasů na tom musíme rozhodně zapracovat.
59:59
Střely v poslední třetině: 14 - 8
59:59
To je dnes ze střešovické Stodoly vše. Díky všem, kdo sledovali písmenkovou cestu dnešním čtyřutkáním, a až dá čas a chuť, tak třeba u dalšího online zápisu napočtenou.
59:59
Komentář trenéra domácích Luďka Beneše: I přes zášmordch v první třetině jsme utkání zvládli s přehledem. Pomalu se dáváme dokupy a je to vidět. Na chybičkách zapracujeme a budeme lepší a lepší...
59:59
A je to tak. Tatran vítězí v dnešním posledním zápase 10:3.
59:58
Zblokovaná střela Teichmana bude zřejmě posledním ohrožením Kafkovy branky.
59:35
Slavík ani nadvakrát nepropálil zeď obránců.
59:05
Standartka Tatranu bez úspěchu.
58:34
Janečkova střela míří daleko za vzdálenější tyčku branky Kafky.
57:31
Meliš se pokoušel doklepnout skákavý balonek za bezradného Levínského, jeho pokus ale skončil faulem.
56:40
Oubrechtovu střelu zblokoval Němeček
55:27
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil Jiří Kolísko, asistoval Jan Svoboda (10:3).
55:27
D E S Í T K A v podání Jirky Kolíska!
55:10
Střelu Přemka Pakosty vyráží Kafka obloučkem za branku
54:00
Blízko k ní měl Kuba Kolísko, posazeného Levínského ale trefuje do náruče.
53:54
Vsítí domácí desítku? :)
53:22
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil Jakub Slavík, asistoval Marek Beneš (9:3).
53:22
Přečíslení 2 na 1 využívají nahrávající Beneš a střílející Slavík.
52:20
Signál vcelku povedený, ale Slavík z otočky přestřeluje zařízení.
51:35
Hra teď lítá nahoru dolu.
50:23
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil Milan Meliš, asistoval Mikuláš Komárek (8:3).
50:23
"Pocem kam deš", kros a kros a dál nevim. A gól. Ale bylo to hezký, pohledný.
50:02
V náporu hostujících hráčů a bránících domácích byla Tomáši Kafkovi zkopnuta helma z hlavy.
49:16
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Přemek Pakosta bez asistence (7:3).
49:16
Hosté snižují stav.
48:45
Časoměřič vedle mě bude mít asi zajímavé sny - kterak stále vypíná a zapíná čas. Klik, klik, cvak, cvak.
48:14
Levínský teď v poloze na boku/zádech vyplácal míček do rohu.
47:56
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil Filip Ullmann, asistoval Ondřej Němeček (7:2).
47:56
Domácí svou přesilovku využívají.
47:35
Hru na hřišti zpestřil modrý míček. Již je odklizen.
47:28
Oslabení hosté ale zatím aktivně napadají, hru přesunuli na polovinu domácích.
46:35
Přesilovku si zahrají i domácí, Škeřík si zahrál na brankáře a šel po míčku rukou. To ale hráč v poli, navíc v ligovém zápase, nemůže.
46:23
Vyloučen hráč Daniel Škeřík družstva Sokol Pardubice na 2 minuty za hra rukou.
46:01
Kafka lapá střelu Petra a vyhazuje svým spoluhráčům.
45:36
Florbalky hráčů teď zakoušejí těžké období.
44:08
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil Milan Meliš, asistoval Pavel Sládeček (6:2).
44:08
Petr Němeček ztratil míček, čehož využili domácí. Gólovou koncovku celé akci nasadili Meliš za přispění Sládečka.
43:10
Slavík krosem na Beneše, tomu však střela nesedla.
42:20
Samotný Teichman před Kafkou dvakrát naprázdno promáchl.
40:19
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil Marek Beneš, asistoval Filip Ullmann (5:2).
40:19
Hostům to ale nebylo nic platné, protože Tatran přidává do gólového účtu další zářez. Hattrickem se prosazuje Beneš. Týmová pokladnička zase o něco ztěžkne.
40:01
Přetahovaná o míček na buly, nakonec míček na svou stranu strhli hosté.
37:59
Nový kousek (florbalka) v rukách Honzy Svobody ještě zřejmě není úplně správně seřízen.
37:14
Brautferger zablokoval střelu Brychty.
36:57
Mühlfait v šanci přestřeluje delší tyč branky Levínského.
35:51
Kafka vykrývá střelu Oubrechta.
34:30
Další urputnost utrpěla florbalka Honzy Svobody. Budíž jí palubovka lehká.
34:05
Hra je natolik urputná, až to nevydržela síťka v brance za zády Tomáše Kafky. Zhruba třetina visí volně v prostoru.
32:57
Kuba Kolísko trefuje Levínského do levého ramene.
31:26
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil Petr Brautferger, asistoval Jan Svoboda (4:2).
31:26
Petr Brautferger navyšuje náskok domácích na 4:2.
30:58
Svobodova nahrávka do předbrankového prostoru nenašla spoluhráče.
30:15
Kuba Kolísko teď skoro odstřelil Levínského podrážku na botě.
28:46
Nyní se spíše kupí nepřesnosti na obou stranách. Menší sólíčko přes celé hřiště s milionem kliček si teď vystřihnul Marek Beneš, za což sklidil potlesk fanoušků.
27:59
Dobrý blok Tlapáka.
27:38
Střelu Sládečka boxuje do ústraní Levínský.
25:46
Dorážka Slavíka končí v síti...za bránou mimo hřiště.
25:23
Střela Kuby Kolíska jen těsně nekončí za brankovou čarou.
24:20
Domácí hráči i kotel fanoušků se nyní zlobí na rozhodčího, který pustil faul na domácího hráče.
23:36
Přicestovalo k nám číslo 160. Není to počet minut na trestné (i když, možná si po konci utkání řekneme své), ale počet diváků, kteří dnes zavítali na toto utkání. Díky za účast a aktivní podporu!
23:27
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil Marek Beneš z trestného střílení (3:2).
23:27
Sekání pardubického hráče ve vyložené šanci potrestal Marek Beneš trestným střílením.
23:01
Kafka vyráží střelu Buriana
22:13
Nabídkou prázdné branky pohrdl domácí hráč. To by se v konečném součtu gólů nemuselo vyplatit.
21:58
V akci na hřišti je i navrátilec Komárek.
21:01
Svačinka po krosu trefil jen zeď pardubických hráčů.
20:35
Dělovku vypálil Beneš, přesnosti příliš nepobrala.
20:02
I napodruhé domácí získali míček, byť tak trochu "na neurčito".
20:01
Buly druhé části vyhráli hráči domácích, ale bude se opakovat.
20:00
20:00
Střely v první třetině: 5 - 12
20:00
Divoká první třetina je za námi, co přinesou další? Snad ucelenější a férovější hru.
20:00
19:56
Teč Honzy Kolíska od Honzy Bílého skoro skončila gólem.
19:25
Kafka blokuje sólový únik Janečka a další pokusy hostí.
17:56
Pokud jste se v tom ještě neztratili, tak vězte, že domácí Tatran je v plném počtu hráčů na ploše.
16:57
Kafka opět vykopává pokus o krosovku.
16:23
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Martin Zozulák, asistoval Marek Ďopan (2:2).
16:23
Déšť vyloučení, kdy už se skoro o hře nedá ani mluvit. Hosté využívají přesilovku a srovnávají tempo.
15:56
Vyloučen hráč Jonáš Kreysa družstva Tatran Teka Střešovice na 2 minuty za nesportovní chování.
15:40
Kafka vykopl střelu Marka Ďopana. Už ani trenéři a diváci nezůstávají chladní, nelíbí se jim rozhodnutí rozhodčích.
14:54
Vyloučen hráč Milan Meliš družstva Tatran Teka Střešovice na 2 minuty za držení.
14:54
A nedají si říct, a nedají... Domácím se zřejmě na trestné lavici líbí, jinak si to neumím vysvětlit.
14:40
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil Marek Beneš, asistoval Ondřej Němeček (2:1).
14:40
Ve vlastním oslabení odskakují domácí do vedení.
13:28
Vyloučen hráč Jiří Kolísko družstva Tatran Teka Střešovice na 2 minuty za vražení zády.
13:20
I druhá část trestu nebyla potrestána. Hra je ale stále velmi ostrá, dnes o tresty nouze nebude.
12:25
Krátkou dvojnásobnou přesilovku dokázali domácí odbránit, byť hosté několik šancí na skórování měli. Z domácího kotle se ozývají pochvalné hlasy na Tomáše Kafku a potleskem jsou odměňováni i obránci.
11:07
Chvíli po odchodu zraněného se k Marku Brautfergerovi na trestnou lavici přidává i Kuba Slavík. Hosté mají dvojnásobnou přesilovku 5 na 3.
11:06
Vyloučen hráč Jakub Slavík družstva Tatran Teka Střešovice na 2 minuty za bránění ve hře.
10:55
Zraněný pardubický hráč teď prošel kolem pořadatelského stolku. Zřejmě míří za dalším ošetřením, čímžto mu samozřejmě přejeme co nejméně komplikací a brzký návrat na palubovku.
10:20
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Marek Ďopan, asistoval Přemek Pakosta (1:1).
10:20
Hosté využívají přesilovky, která ale ještě nekončí. Skóre srovnává Marek Ďopan.
09:46
Jiří Kolísko odklízí míček do zámezí.
08:50
Střelu Janečka vyráží nohou Kafka.
07:23
Vstřelená branka nebyla uznána, na trestné lavici sedí Petr Brautferger za zmíněné seknutí s krvavým rozuzlením. Domácí hráči jsou s rozhodnutím pochopitelně nespokojeni. Začíná tedy delší přesilovka hostujících z Pardubic.
07:22
Vyloučen hráč Petr Brautferger družstva Tatran Teka Střešovice na 5 minut za sekání.
07:22
Ajaj, to nevypadá dobře. Hráč Pardubic po bránění skončil na zemi, ze které se dlouho nezvedal. Byla vidět krev, prý tržná rána někde poblíž hráčova oka. Na místě zasahují zdravotníci týmu. Kapitáni si s rozhodčími ještě vyjasňují situaci, protože po tomto zásahu byla vstřelena branka.
06:59
Pomalu se kupí menší nedovolené zákroky.
05:48
Beneš v souboji v rohu získal možnost rozehrát, nedošlo ale ani k náznaku ohrožení Levínského branky.
04:56
Jirka Kolísko poslal ránu, která se cestou stihla otřít o pardubického hráče.
03:50
Hosté ale nechtějí nic ponechat náhodě, a po rozehře se hrnou dopředu, dobývat branku Tomáše Kafky.
03:06
03:06
Po úvodním oťukávání otevíráme gólový účet. Zasloužil se o to Slavík v kombinaci s Benešem.
02:21
Ostrá a tvrdá hra už od začátku, to je souboj, který se musí líbit.
01:10
Střela Přemka Pakosty zblokovaná domácí obranou.
00:27
Hosté už kombinují na polovině Tatranu.
00:01
Úvodní buly pro hosty z Pardubic.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Dolanský a Vojtěch Sýkora.
00:00
00:00
Line-up hostů Sokol Pardubice: brankář: Jakub Levínský; hráči v poli: Filip Krigovský, Václav Oubrecht, Tomáš Dlesk, Patrik Petr, Radek Formánek
00:00
Line-up domácích Tatran Teka Střešovice: brankář: Tomáš Kafka; hráči v poli: Filip Ullmann, Tomáš Svačinka, Ondřej Němeček, Marek Beneš, Jakub Slavík
00:00
Za sebe vám přeji příjemnou podívanou a počtenou, pokud tedy nedorazíte k utkání přímo do Stodoly. Plakátů a propagačních materiálů je na pokladně ještě dost.
00:00
Den se přehoupl do večera, a já vás dnes naposledy vítám u utkání ve střešovické Stodola Aréně. Ochozy se pomalu zaplňují příchozími diváky, a já věřím, že se bude na co dívat.
00:00
Zatím ve Stodole zůstalo šest bodů za juniorskou sekci; o "dospělé body" se budou muset pokusit právě muži, protože ženy na své misi byly neúspěšné.
00:00
Aktuální situace v tabulce je velmi pikantní. Oba týmy totiž mají shodný počet bodů, Tatran je jen díky lepšímu gólovému poměru na sedmém místě před svým dnešním sokem z Pradubic. Lze tedy čekat lítý boj o každý bod, protože po dnešku je více než jasné, že se oba týmy bodově rozejdou. Který z nich ale bude ten šťastnější, který bude obývat sedmou příčku? Budou se body dělit, nebo jeden z týmů shrábne všechny?