0:2
0:4
4:4
- : -
branky (asistence): 43:09 Jakub Hubálek (Lukáš Hájek), 50:14 Jan Šebesta (Ondřej Firda), 54:14 Lukáš Hájek (Jakub Hubálek), 58:00 Lukáš Hájek (Jakub Hubálek)
branky (asistence): 10:38 Martin Pražan (Tomáš Sýkora), 14:06 Tom Ondrušek (Marek Matejčík), 20:30 Tomáš Sýkora (Tom Ondrušek), 32:36 Miloš Tyl, 37:17 Miloš Tyl (Michal Strachota), 37:23 Tom Ondrušek (Ondřej Mikeš), 41:00 Tom Ondrušek (Tomáš Sýkora), 41:50 Marek Matejčík (Tom Ondrušek), 56:12 Marek Matejčík (Jan Barák), 58:33 Tom Ondrušek (Marek Matejčík)

1. SC TEMPISH Vítkovice - FAT PIPE FLORBAL CHODOV 4:10
44. Jakub Hubálek, 51. Jan Šebesta, 55. Lukáš Hájek, 59. Lukáš Hájek - 11. Martin Pražan, 15. Tom Ondrušek, 21. Tomáš Sýkora, 33. Miloš Tyl, 38. Miloš Tyl, 38. Tom Ondrušek, 42. Tom Ondrušek, 42. Marek Matejčík, 57. Marek Matejčík, 59. Tom Ondrušek; rozhodčí: Kamil Sojka - Tomáš Sojka; vyloučení: 6:4; využití: 1:2; diváků: 527; zásahy brankářů: Lukáš Souček 14, Petr Gurkovský 10 - Jan Barák 43; po třetinách: 0:2, 0:4, 4:4;
60:02
Komentář trenéra domácích, Pavla Bruse: Nečekal jsem, že budeme profesoři v tak důležitém zápase. Obrovské množství chyb s míčkem, pět tyček, hloupá vyloučení. Dnes jsme Chodovu bohužel zápas darovali. Pěkně na zem a dřít...
60:01
Komentář trenéra hostů Davida Podhráského: "Na nejlepší hráče se nepíská, to je pro mě kaňka na závěr, ale jinak patří pořadatelům i divákům díky za skvělou atmosféru. Dnes jsme hráli obrovsky zodpovědně a obrana v čele s Honzou Barákem pracovala skvěle. Když se k tomu přidala trocha štěstí a efektivita v zakončení, tak je výsledek jaký je."
60:00
Dnešní utkání skončilo ve prospěch FATPIPE FLORBAL CHODOV. Hosté si tak zajistili první místo v tabulce Tipsport Superligy. Poměr střel ve třetí třetině činí po střelecké smršti domácích 24:8. Celkově v utkání střely 47:34.
60:00
59:00
Poslední minuta základní hrací doby.
58:33
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Tom Ondrušek, asistoval Marek Matejčík (4:10).
58:00
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Lukáš Hájek, asistoval Jakub Hubálek (4:9).
57:48
Šebesta se uvlonil na středu hřiště, Barák zasahuje.
57:00
Poslední 3 minuty základní hrací doby.
56:12
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Marek Matejčík, asistoval Jan Barák (3:9).
56:12
Gurkovský doběhl do branky, ale nestihl se zorientovat a hned na něj letěla střela Matejčíka, který se nemýlil.
55:50
Vítkovice v šesti.
55:22
Rýparův pokus končí v brankáři Barákovi.
54:49
Zatím bez střely.
54:14
54:14
Po perfektní crossové přihrávce střílí Lukáš Hájek gól a snižuje chodovský náskok o 6 branek.
53:36
Vyloučen hráč Martin Koutný družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za držení.
53:36
Vyloučení Chodovu! Další přesilová hra Vítkovic.
53:08
DOmácí v plném počtu! Nehera zůstává v hřišti.
52:13
Hosté si drží rytíře na jejich obranné polovině a do střely se nehrnou.
51:29
Šebestova šance! Barák vyráží maskou.
51:08
Vyloučen hráč Martin Nehera družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za blokování hokejky.
50:34
Chodovští se snaží držet míček a ubírat soupeři důležité sekundy, ale Vítkovice stále agresivně napadají.
50:14
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Jan Šebesta, asistoval Ondřej Firda (2:8).
49:45
Poslední 2 minuty hra probíhá asi nějak takhle: Vítkovice se ztěžka dostávají na útočnou polovinu, zatímco Chodov pouze vyhazuje míčky, ale taky mají mnoho šancí.
49:12
Gurkovský se teď blýskl svým zákrokem!
48:20
Domácí standartka před Barákem. Chodov v pěti do zdi.
48:00
Tokoš v šanci na Baráka! Ten výborně vyráží.
47:08
Rytíři agresivně napadají své soupeře.
47:03
Timeout FAT PIPE FLORBAL CHODOV
46:35
Jan Barák teď dvakrát podržel svými zákroky!
46:03
Vítkovice v postavení, Chodov brání.
45:41
Modří mají problémy v obraně.
44:52
Vyloučen hráč Tomáš Sýkora družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za blokování hokejky.
44:52
Máme zde vyloučení i na straně hostí! Domácí rytíři si zahrají přesilovku.
43:57
Vítkovice se tlačí dopředu. V obraně zůstává už pouze jeden hráč.
43:09
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Jakub Hubálek, asistoval Lukáš Hájek (1:8).
43:09
První branka domácích! Jan Barák tedy ztratil své čisté konto.
41:50
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Marek Matejčík, asistoval Tom Ondrušek (0:8).
41:50
Po několika přihrávkách chodovští zvyšují.
41:00
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Tom Ondrušek, asistoval Tomáš Sýkora (0:7).
41:00
Tom Ondrušek kompletuje HATTRICK!
40:26
Vyloučen hráč Josef Rýpar družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za nesportovní chování.
40:26
Další přesilovka pro Chodov.
40:01
I do třetice mají výhodu hosté tím, že vyhráli buly.
40:00
Střela do tyčky hráč Tomáš Sladký družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice .
40:00
40:00
I tato třetina přála gólově více týmu hostí. Poměr střel na branku činí 15:11 ovšem pro domácí.
37:23
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Tom Ondrušek, asistoval Ondřej Mikeš (0:6).
37:23
Střídání brankáře. Nový brankář Petr Gurkovský družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice
37:17
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Miloš Tyl, asistoval Michal Strachota (0:5).
37:17
Chodovští ukazují svou převahu a zvyšují si svůj náskok na 5 branek!
35:59
Dnešní utkání o první místo v tabulce sleduje 527 diváků! Děkujeme.
34:28
Tom Ondrušek poslal svého spoluhráče Mikeše do akce! Mikešova bekendová rána bez problému končí u Součka.
33:30
V šanci také Delong! Barák ovšem zasahuje svým tělem, které se zdá společně s rukama a nohama po celé brance.
32:36
Timeout 1. SC TEMPISH Vítkovice
32:36
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Miloš Tyl bez asistence (0:4).
32:36
Obrovská chyba domácích! Po ztrátě v obraně se k míčku dostal Miloš Tyl, který se nemýlil a zvyšuje na 0:4 ve prospěch svého týmu.
31:10
Bílá obrana opětovně stopuje domácí útočné akce.
29:36
Brauer zkusil střelu z ostrého úhlu. Zasahuje Barák.
28:27
Firda se ocitl v šanci na snížení! Barákovo postavení opět úspěšné a chodovský gólman si stále drží čisté konto.
27:50
Chodov tvrdě napadá až za Součkovými zády.
26:37
Vítkovičtí nemůžou přijít na recept k prostřelení Baráka.
25:28
Domácí s problémy v obraně.
24:18
Modrý Nehera asi 15 sekund na míčku. Tento čas rytíři využili ke střídání.
23:49
Asi minutu se teď muselo čekat na brankáře hostí, Jana Baráka, bylo potřeby zdravotní služby.
22:39
Minuta trestu uběhla a chodovští se zatím moc neukázali.
22:17
Vítkovičtí hráči ani fanoušci to zdaleka nevzdávají! Fanoušci se ozývají přes celou halu a hráči poctivě brání.
21:39
Trestné střílení družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV neproměnil Tom Ondrušek.
21:39
Vyloučen hráč Jan Jastřembský družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za blokování hokejky.
21:39
Další nájezd! Tentokrát v podání Toma Ondruška.
20:30
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Tomáš Sýkora, asistoval Tom Ondrušek (0:3).
20:30
Využitá přesilová hra ve prospěch chodovských a zvyšují tím svůj náskok na tříbrankový.
20:01
Buly vyhrávají hosté, ale modří okamžitě napadají.
20:00
Střela do tyčky hráč Tomáš Sýkora družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV .
20:00
Střela do tyčky hráč Adam Delong družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice .
20:00
20:00
Konec první třetiny! Poměr střel na branku 8:15 pro Chodov.
20:00
19:33
Trestné střílení družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV neproměnil Martin Pražan.
19:33
Vyloučen hráč Tomáš Sladký družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání.
19:33
Uvidíme nájezd na Lukáše Součka!
19:10
Chodov na míčku a snaží se najít místo mezi modrými hráči.
19:00
Poslední minuta první hrací části.
17:53
Domácí v plném počtu. Pro chodovské nevyužitá přesilová hra.
17:17
Martin Pražan, autor prvního gólu, se snažil procpat míček středem mezi bránící soupeře. Neúspěšně.
16:38
Až teď se hosté dostali do přesilovkového postavení a modrým nezbývá než bránit.
15:53
Vyloučen hráč Josef Rýpar družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání.
15:53
I přes protesty jde Rýpar na trestnou lavici.
15:10
Rytíři nevnímají dvoubrankový náskok Chodovu a hrají ve svém tempu bezproblémově.
14:06
14:06
Po souboji u Baráka vybojovali míček hráči Chodova, následně posílají dopředu, kde Matějčík přesně načasoval přihrávku Ondruškovi. Ten tečoval do odkryté Součkovy brány.
13:53
Rýparovu střelu zblokovali dobře postavení obránci.
12:52
Plíhal napadá modré beky, ale ti si s ním hrají.
12:11
Chodovští čekají na chybu soupeře a nakonec vybojovali standartku po pravici Součka.
11:39
Oba týmy v plném počtu.
10:38
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Martin Pražan, asistoval Tomáš Sýkora (0:1).
10:38
Úvodní branka utkání! Vítkovičtí nechali Pražanovi až moc místa a ten toho využívá.
09:39
Vyloučen hráč Martin Koutný družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za hrubost.
09:39
Vyloučen hráč Jan Jastřembský družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za hrubost.
09:39
Jastřembský s Koutným se boxovali před Součkovou bránou a oba dostávají 2 minuty za hrubost.
09:01
Již od začátku utkání se ozývají pouze vítkovičtí fanoušci.
08:31
Chyba ve Vítkovické obraně! Šebesta včas zasáhl a Chodovu nedal šanci na střelu.
07:38
Oba brankáři předvádějí skvělé zákroky.
06:49
Ani hra v přesilovce nepomohla první vstřelené brance utkání. Chodov v pěti.
06:37
Chodovský protiútok neúspěšný.
05:17
Modří rytíři uzavírají bránící hosty na jejich obranné polovině.
04:49
Vyloučen hráč Marek Matejčík družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za bránění ve hře.
04:49
A máme tady první vyloučení zápasu! Vítkovice si zahrají přesilovku.
04:06
Delong v šanci před Barákem! Bílí obránci si s touto situací poradili.
03:49
Veliká šance hostí! Souček vyráží.
02:18
Chodovský hrot ztěžuje domácím obráncům rozehrávku.
00:54
Chodov se jako první dostává na útočnou polovinu, kde svoji kvalitu ukazují modří obránci.
00:20
Chodov začíná opatrně z obrany. Vítkovičtí vyčkávají metr až dva za půlkou.
00:01
Úvodní buly ve prospěch hostí.
00:00
Střela do tyčky hráč Tom Ondrušek družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV .
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Kamil Sojka a Tomáš Sojka.
00:00
00:00
Line-up hostů FAT PIPE FLORBAL CHODOV: brankář: Jan Barák; hráči v poli: Tomáš Sýkora, Martin Pražan, Ondřej Mikeš, Marek Matejčík, Tom Ondrušek
00:00
Line-up domácích 1. SC TEMPISH Vítkovice : brankář: Lukáš Souček; hráči v poli: Jakub Hubálek, Lukáš Hájek, Jan Šebesta, Josef Rýpar, Ondřej Firda