2:2
0:2
2:2
- : -
branky (asistence): 07:13 Lukáš Mlejnek (Marek Dzierža), 12:37 Marek Dzierža (Jaromír Ekl), 45:18 Štěpán Slaný (Jan Hřebřina), 48:04 Kamil Břiška (Jan Hřebřina)
branky (asistence): 13:03 Jozef Kriš (Petr Čihal), 14:19 Tomáš Kucharič (Jiří Salava), 22:42 Martin Pánek, 23:54 Filip Horák (Petr Čihal), 53:28 Tomáš Kucharič (Vojtěch Procházka), 58:54 Petr Sláma

FBC 4CLEAN Česká Lípa - TJ Znojmo LAUFEN CZ 4:6
8. Lukáš Mlejnek, 13. Marek Dzierža, 46. Štěpán Slaný, 49. Kamil Břiška - 14. Jozef Kriš, 15. Tomáš Kucharič, 23. Martin Pánek, 24. Filip Horák, 54. Tomáš Kucharič, 59. Petr Sláma; rozhodčí: Petr Černý - Jiří Janoušek; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 315; zásahy brankářů: Ivan Ponomarev 12 - Jiří Skácelík 19; po třetinách: 2:2, 0:2, 2:2;
60:00
Vyjádření trenéra hostí pana Jana Šťastníka: "Domácí byli v první třetině lepším týmem a mohli možná rozhodnout utkání ještě do první přestávky. Ovšem podařilo se nám nastartovat naši hru a zápas otočit. To bychom ale nebyli my, kdybychom svou bojácností soupeře nevrátili zpět do hry. Zajímavý zápas, nakonec rozhodl trošku šťastný gól, ale i ty se počítají. Díky soupeři za utkání."
60:00
Střely ve 3. třetině: 10-6.
60:00
Vyjádření trenérky domácích paní Lenky Bartošové: "Dnešním zápasem jsme si bohužel zdramatizovali sezónu víc, než jsme chtěli, ale určitě zbraně neskládáme, naopak věřím, že nás to naštve a začneme ještě makat. Ještě není konec sezony, jsou před námi důležité 3 zápasy."
60:00
59:32
Vyloučen hráč Martin Pánek družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ na 2 minuty za nesportovní chování.
59:32
Vyloučen hráč Dominik Jansa družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa na 2 minuty za nesportovní chování.
59:32
Roztržka mezi Dominikem Jansou a Martinem Pánkem, za ostřejší vyříkávání názorů pykají oba borci.
58:54
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Petr Sláma bez asistence (4:6).
57:39
Tým FBC 4CLEAN Česká Lípa rozehrává power-play.
57:38
Timeout FBC 4CLEAN Česká Lípa
57:00
Hrají se poslední 3 minuty 3. třetiny.
56:10
To se ale na podpoře domácích fanoušků neprojevuje a Lípě fandí až do konce.
53:28
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Tomáš Kucharič, asistoval Vojtěch Procházka (4:5).
53:28
Výhra se ale domácím vzdaluje, Ponomarev nedokázal vytěsnit střelu Kuchariče.
51:42
I fanoušci jsou si vědomi blízkosti výhry a ženou domácí vpřed.
48:04
Timeout TJ Znojmo LAUFEN CZ
48:04
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil Kamil Břiška, asistoval Jan Hřebřina (4:4).
48:04
A máme vyrovnáno! Za Skácelíka propadl pokus Kamila Bříšky! Lípa se velmi zlepšila a jde si za svým.
47:12
Lípa se hodně herně velmi zvedá a ostřeluje znojemskou branku seč síly stačí, jako další se pokoušel Tomáš Kadlec.
45:18
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil Štěpán Slaný, asistoval Jan Hřebřina (3:4).
45:18
Naději na srovnání stavu přiživila i dvojice Slaný-Hřebřina, když po souhře první jmenovaný krásnou ránou propálil Skácelíka.
43:58
Dlouhý výhoz Ponomareva nezachytil faulovaný Kněžour, balonek tak má i přesto Lípa.
42:20
Ani v poslední částí základní hrací doby Znojmo nečeká a vrhá se do útoku hned ze začátku. Lípa ovšem nezůstává pozadu a snaží se také.
40:01
Po třetím úvodním buly končí balonek na holích domácích.
40:00
Střela do tyčky hráč Petr Sláma družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ .
37:57
Dalším neúspěšným střelcem na straně domácích Kadlec, Znojmo teď Lípu přehrává.
35:05
Před domácí bránou zachraňoval situaci Legner, blokem v poslední chvíli uchránil svůj tým od další branky.
33:40
Domácí tým se nyní brání výpadům Znojmanů, které útočí a tlačí se dopředu.
32:05
Další pokus tandemu Ekl-Dzierža, ani tato dvojice však nedokázala snížit náskok hostí.
31:24
Střela Hřebřiny ani následná dorážka Jansy neskončily za zády Skácelíka.
30:05
Kněžour se zkoušel prosadit od poloviny, jeho pokus přes tlačenici před gólmanem hostí neprošel.
28:38
Další pokus znojemských naštěstí končí mimo hrací plochu.
26:22
Znojmo tlačí na obranu domácích, ta se zatím statečně brání a drží šance na vyrovnání.
25:00
Dnešní utkání sleduje celkem 315 diváků.
23:54
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Filip Horák, asistoval Petr Čihal (2:4).
23:54
Dvojice Čihal-Horák předvedla pohlednou kombinaci a navyšuje vedení Znojma.
22:42
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Martin Pánek bez asistence (2:3).
22:42
A o převahu teď domácí přicházejí kvůli inkasovanému gólu, prosadil se Martin Pánek.
22:06
Tyč teď zachránila znojemského brankáře,
21:47
Hra se přelévá ze strany na stranu, mírnou převahu se ziskem balonu má domácí tým.
20:01
I druhé úvodní buly vyhrál hostující tým.
17:25
A po úspěšném bránění vyráží i do útoku, po zadovce Bříšky pálil Daniel Štěrba, jeho střela ale zdárného konce neměla,
17:06
Znojmo se nyní usadilo na útočné polovině, Lípa se však úspěšně brání.
15:22
Další pokus hostí, tentokrát z hole Juříčka, který naštěstí pro domácí mířil mimo klec.
14:19
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Tomáš Kucharič, asistoval Jiří Salava (2:2).
14:19
Je vidět, že i Znojmo bojuje o výsledek a tak během necelých dvou minut máme opět srovnáno.
13:03
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Jozef Kriš, asistoval Petr Čihal (2:1).
13:03
Znojmo ale přichází s rychlou odplatou a snižuje z hokejky Kriše.
12:37
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil Marek Dzierža, asistoval Jaromír Ekl (2:0).
12:37
Vzduchem nahrával Ekl Dzieržovi, ten letící přihrávku zužitkoval nadmíru pěkně a vstřelil druhý gól domácích.
11:44
Další pokus českolipských, tentokrát zkoušel Kamil Bříška. Jeho nikým nekrytá střela ale za záda Skácelíka nepadla.
08:56
Mezi dvěma hráči úspěšně prošel Hřebřina, třetího z protivníků si však obehrát nedokázal a další gól tak nepřidal.
07:13
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil Lukáš Mlejnek, asistoval Marek Dzierža (1:0).
07:09
"Od modré" zkoušel pálit Jirsa, jeho střela byla zblokovaná, propadla však k Dzieržovi a ten nahrál perfektně Mlejnkovi, který přihrávku využil a trefil se přesně.
05:30
Vnuk před vlastní brankou zachytil nebezpečnou přihrávku útočníků Znojma a zabránil tak šanci.
04:54
Kadlec zkoušel štěstí zleva, v nevýhodné pozici ale přesně nemířil.
03:40
Znojmo po krátkém držení balonku za brankou zahájilo další útok, obrana Lípy však funguje skvěle a žádné výraznější šance hostům nedovoluje.
03:00
Z obrany vybíhal Kriš, ani jeho střela za Ponomarevova záda neprošla.
01:40
Do útoku ale nyní zamířil Vnuk, byl však sražen k zemi, balon tak z poloviny hřiště rozehrává domácí tým.
01:25
Lípa se zatím nesnaží útočit, kombinuje na vlastní polovině.
00:22
Znojmo rozjíždí první útočnou akci, Pánek zkoušel střelu zleva, ta však končí rukách Ponomareva.
00:01
Úvodní buly vyhrál znojemský tým.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Petr Černý a Jiří Janoušek.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Znojmo LAUFEN CZ: brankář: Jiří Skácelík; hráči v poli: Martin Pánek, Vojtěch Procházka, Tomáš Kucharič, Martin Šindelář, Jiří Salava
00:00
Line-up domácích FBC 4CLEAN Česká Lípa: brankář: Ivan Ponomarev; hráči v poli: Štěpán Slaný, Daniel Štěrba, Dominik Jansa, Jan Hřebřina, Kamil Břiška
00:00
Vážení sledující, vítejte u online přenosu zápasu 23. kola Tipsport Superligy. V dnešním utkání proti sobě stojí domácí tým FBC 4CLEAN Česká Lípa a TJ Znojmo LAUFEN CZ. Ve sportovní hale v České Lípě vrcholí rozcvičení obou týmů, za malou chvíli vše vypukne. Přeji příjemnou florbalovou zábavu.