0:0
6:1
2:1
- : -
branky (asistence): 20:37 Ondřej Němeček (Filip Ullmann), 22:19 Jakub Slavík (Marek Beneš), 23:41 Marek Beneš (Filip Ullmann), 23:44 Milan Meliš, 29:14 Filip Ullmann (Marek Deutsch), 39:56 Ondřej Němeček, 51:34 Petr Brautferger (Jiří Kolísko), 52:02 Marek Beneš (Filip Ullmann)
branky (asistence): 36:35 Michal Kareš (Michal Zeman), 44:10 Robert Košir (Jan Marvánek)

Tatran Teka Střešovice - ACEMA Sparta Praha 8:2
21. Ondřej Němeček, 23. Jakub Slavík, 24. Marek Beneš, 24. Milan Meliš, 30. Filip Ullmann, 40. Ondřej Němeček, 52. Petr Brautferger, 53. Marek Beneš - 37. Michal Kareš, 45. Robert Košir; rozhodčí: Filip Drápal - Jakub Pospíšil; vyloučení: 3 + Jakub Slavík 5:3; využití: 1:2; diváků: 252; zásahy brankářů: Michal Rebro 27 - Martin Beneš 10; po třetinách: 0:0, 6:1, 2:1;
60:00
Komentář trenéra hostí Ondřeje Kašpárka: Poslední dva zápasy se hrozně nadřeme na vstřelení branky. V první třetině jsme za stavu 0:0 spálili dvě gólové příležitosti. Kdybychom dokázali alespoň polovinu našich tutových šancí proměnit, hrálo by se nám daleko jednodušeji. Tatranu se podařilo proměnit téměř vše a zaslouženě vyhráli. Gratuluji.
60:00
Komentář trenéra domácích Luďka Beneše: Kvalitní utkání. Jsem spokojen s výsledkem i s naší obrannou hrou, ve které je přesto stále co zlepšovat. Naopak se musíme vyvarovat zbytečných faulů a zlepšit efektivitu v koncovce. Děkujeme soupeři za utkání.
60:00
Střely ve třetí třetině: 5 - 16
60:00
59:59
A máme tu konec! Za mohutné podpory obou fanklubů končíme utkání se stavem 8:2.
59:05
Beneš zapletený do vlastního spoluhráče (Ježka) jen stěží hlídal branku, domácí se ale při této "výhodě" nedokázali prosadit.
58:35
Rebro opět úspěšný.
57:10
Osamocený Svatoš kvedlal s míčkem na florbalce před Rebrem, ten i když už ležel na boku a bránil prostor seč to šlo, byl úspěšný. Zvednout Svatoš střelu o trochu více, byl to jasný gól. Stál ale příliš blízko, než aby se to povedlo.
56:20
Heřmanský, obklíčený Špalkem a Zouzalem, si došel pro výhodu.
56:07
Meliš střílí na připraveného Beneše.
55:30
Oba soupeři by ještě zřejmě rádi přidali nějaký ten gól, všechny gólové šance ale hasí buď obrany, nebo brankáři. Nebo je zastavují nedovolené zákroky.
53:51
Svatoš míjí branku i nataženou nohu Rebra.
53:15
Pruner nezametl Rebrovi na bližší tyčku po oběhnutí branky.
52:02
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil Marek Beneš, asistoval Filip Ullmann (8:2).
52:02
A netrvalo to dlouho a tatranští se mohou znovu občerstvit. Schválně, jestli to stíhají.
51:57
Píšťalka rozhodčích teď hvízdá každou chvíli.
51:34
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil Petr Brautferger, asistoval Jiří Kolísko (7:2).
51:34
Sedmý gól a zároveň sedmé pivo pro příznivce domácího týmu zařizuje Petr Bratutferger.
50:25
Komárkova florbalka zavítala až do diváků. Situace se vyostřují, hráči si mezi sebou více vyjasňují některé herní části. Cítím ve vzduchu další vyloučení.
50:01
Pruner v menším konfliktu s Heřmanským.
48:59
Švejkovský se předběhnul a nevyužil šanci posouvat míček do prázdné.
48:34
Rebro ve výskoku nechytil Krejčovu lobovanou střelu a pouze ji odpinkl do rohu k dalšímu souboji.
48:02
Hosté přečkali vyloučení bez větších problémů.
46:02
Vyloučen hráč Martin Beneš družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za nesportovní chování.
46:02
Drobné technické problémy na časomíře nedovolily zapsat vyloučení za nesportovní chování.
45:00
Dnešnímu zápolení s možností "odměny" v podobě Únětické desítky přihlíží ve Stodole 252 velmi hlasitých diváků obou táborů. Děkujeme za aktivní podporu a výbornou kulisu!
44:44
Druhý gól sparťany vybudil k hlasitějšímu fandění; zřejmě by se rádi dočkali vyrovnání, nebo rovnou otočení stavu.
44:10
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Robert Košir, asistoval Jan Marvánek (6:2).
44:10
Hosté se dnes podruhé prosazují v přesilovce. Dobrý signál pro Tatran, že by se jeho hráči možná mohli trochu umírnit v nedovolených akcích.
43:57
Vyloučen hráč Jan Kolísko družstva Tatran Teka Střešovice na 2 minuty za blokování hokejky.
43:57
Jen co domácím skončilo jedno oslabení, už jsou v dalším.
43:50
Šavlovačka na obou stranách.
43:13
Rebro teď vykopnul míček směřující na kros.
42:40
Sparťanská lavička i fanoušci teď vylítli, protože domácí až příliš natěsno ohrožovali Beneše v jeho hájemství.
42:10
Ullmann teď trochu nesmyslně zastavil sparťanského hráče u míčku.
41:27
Vyloučen hráč Petr Heřmanský družstva Tatran Teka Střešovice na 2 minuty za sekání.
41:27
Tentýž aktér si teď na chvilku odpočine na trestné, protože svůj nástroj alias florbalku použil jiným způsobem, než je dovoleno.
41:00
Heřmanský pálil jen do hrudníku Beneše.
40:34
Zemanovi odskočil míček, po kterém se jako hladoví vrhli domácí.
40:01
Poslední dnešní buly vyhrávají hráči Tatranu.
40:00
40:00
Přestávka je mezitím zpestřena soutěží o Únětickou desítku v praktickém balení v PET lahvích.
40:00
Počet střel ve druhé třetině: 7 - 5
40:00
39:56
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil Ondřej Němeček bez asistence (6:1).
39:56
Ještě těsně před odchodem do šatny dělá domácím fanouškům radost Němeček. Stav utkání je aktuálně 6:1.
39:12
Teď se Michal Rebro trochu proletěl v brankovišti. Krosovka na Krejču, který nedokázal z první hned vypálit do branky. Místo toho míček mířil pouze na mantinel za branku.
38:32
Komárek na Meliše, který přestřeluje branku ve velmi slibné šanci.
38:07
Zeman se pokoušel o navýšení skóre, jeho tečovaná střela měla namířeno do sítí za hřištěm.
36:35
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Michal Kareš, asistoval Michal Zeman (5:1).
36:35
A až téměř po přesilovce se dnes poprvé prosazují i hosté. Sparťani poprvé vyráží na pivo.
36:14
S nepochopením nebo hněvem teď Martin Beneš rozkládá rukama. Nechápe, jak se v přesilovce dokáží dostat domácí hráči až k němu a ohrožovat jeho branku.
35:25
Domácí své oslabení zatím brání poměrně dobře. Přinejmenším tak, že se hosté zatím nedokázali prosadit gólově. Fanoušci domácích oceňují potleskem pracující obranu i pozorného Rebra.
34:36
Beneš se teď párkrát proběhnul z branky, aby odkopnul míček, který do dáli odpálil někdo z tatranských.
33:10
Marvánek podklouznul, následný brejk tatranských neskončil gólem v oslabení.
32:20
I přes hluk obou stran fanoušků jsou stále velmi zřetelně slyšet všechny sekery hůl o hůl.
31:40
Vyloučen hráč Jakub Slavík družstva Tatran Teka Střešovice na 5 minut za hrubost.
31:40
Teď to ale Slavík přehnal s důrazem, a to natolik, že si nezahraje pět minut.
31:37
Ullmann z otočky míjí.
30:24
Svatoš pozdržel míček na čepeli, když se téměř sám hnal na Rebra. Spoluhráče na příhru na gól z lepšího, než jeho nulového úhlu, nenašel.
29:14
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil Filip Ullmann, asistoval Marek Deutsch (5:0).
29:14
Další akce už ale gól přinesla. Navrátilec do sestavy Deutsch vyslal krásnou krosovku na Ullmanna, a ten se zleva nemýlil. Vymetl všechny pavouky, kteří ještě vydrželi hluk v hale.
28:45
Beneš krouží za brankou Beneše, ale gólem tato akce neskončila.
28:05
Sparta se snaží vymyslet, jak dobýt zteč Rebrovy branky.
26:40
Rebro hasí další gólovku.
26:20
Čermák pouze do bloku Svačinky.
25:19
Rebro teď "kleštěmi" z nohou sevřel míček a nedovolil dorážejícím hráčům, aby se jej zmocnili.
24:50
Ullmann nestrefil poskakující míček před položeným Benešem, čímž odmítl šanci na "gól do prázdný".
23:44
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil Milan Meliš bez asistence (4:0).
23:44
A ještě rychleji, než jsem vůbec dopsala minulý status, přidává Milan Meliš další zářez do gólového účtu. Fanoušci Tatranu teď na nějakou chvíli asi více zaměstnají obsluhu u pípy.
23:41
23:41
Než jsem to stihla dopsat, už je to další gól. Domácí těží ze své aktivity a třetí pivo přihrává svým fanouškům Marek Beneš!
23:30
Domácí teď hrají velmi aktivně.
22:45
Honza Kolísko teď zřejmě chtěl diváky pobavit artistickým vystoupením s míčkem, a ač ohrožován zezadu protihráčem, nakonec bylo jeho představení utnuto zákrokem Rebra v brance.
22:19
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil Jakub Slavík, asistoval Marek Beneš (2:0).
22:19
Situace přesilovky vzápětí využívá Slavík s novou palebnou silou (florbalkou).
22:08
Hosté si teď moc nerozuměli při signálu rozehry, trvalo jim to moc dlouho. Pak ještě Košir odkopl míček, a tak byl posazen na trestnou za zdržování hry.
22:03
Vyloučen hráč Robert Košir družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za zdržování hry.
21:43
Brautferger mířil někam mezi nohy brankáře Beneše, ale střela byla ještě odražena do bezpečí.
21:14
Hosté nechtějí nechat své fanoušky pozadu s pivy, ale šance byla zhacena domácí obranou.
20:37
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil Ondřej Němeček, asistoval Filip Ullmann (1:0).
20:37
A máme tu první radost týmu a fanoušků domácích! Slavík to sice odnesl zlámanou holí, ale za ten gól to (snad) stálo.
19:59
I přes přísliby obou týmů, že jejich fanoušci nebudou na suchu, zatím musí oba tábory vzít zavděk koupeným občerstvením. I přes velmi akční hru máme skóre 0:0 a hosté druhou třetinu otevřou ještě dvě vteřiny v přesile. Kdo se tekutého chleba dočká jako první?
19:56
Marvánek ze šance přestřeluje branku. Rebro se ale pěkně protáhnul.
18:35
I přes nerovnoměrný počet hráčů na hřišti byly k vidění šance na gól na obou dvou stranách.
18:02
Vyloučen hráč Tomáš Svačinka družstva Tatran Teka Střešovice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
17:55
Meliš obloučkem do dálky vybízel své spoluhráče, svého adresáta ale střela nenašla. Naopak, hosté dokázali brejkem vyrazit na zteč a domácí jim nabídli možnost zahrát si přesilovku.
17:20
Beneš míček nevyvezl, čehož využívají hosté. Rebro se v brance určitě nenudí.
16:48
Prunerova šance zablokovaná za hranicí pravidel, následně přišel další faul domácích.
15:57
Lítý souboj Tlapák - Časar utnula píšťalka rozhodčích.
15:00
Teď své umění ukázali oba brankáři, nejprve Michal Rebro, a pak i Martin Beneš na opačné straně.
14:35
Dalekonosná přihrávka z rohu se odráží od tyče Prunerovy hole, domácí se pak o míček prali přes možnost pravidel.
13:47
Teď faulovali domácí, z čehož pro sparťany plyne slušná šance na ohrožení branky. Ti ji ale nevyužili, a tak rozehrávají domácí hráči.
13:15
Brautferger se pral o míček a vybojoval si možnost rozehry z rohu.
11:58
Mühlfait zabarikádován Karešem v rohu.
11:37
Domácí teď zlikvidovali šanci hostů, za cenu rozehry z rohu.
11:09
Ani po polovině první třetiny zatím nemáme žádný zářez na gólovém účtě. Změní se to?
09:50
Dnes je míček obzvláště nezbedný, poskakuje jako šílený a hráči na obou stranách mají problémy jej zkrotit.
09:06
Šanci na gól teď promarnili domácí hráči.
08:25
Prunerova střela už už skončila v brance, ale od skrumáže těl se odrazila mimo ni.
07:35
Krejča se pokusil zasunout do Rebrovy branky, naštěstí byl gólman domácích dostatečně dlouhý na to, aby utěsnil tyčku své svatyně.
06:55
Střelu Košča blokuje Honza Kolísko.
06:42
Přesilovka nebyla využita.
06:00
Tatran kombinuje na útočné polovině, ale do šance se mezitím dostali hosté. Rebro střelu vyráží do autu.
05:12
Marku Benešovi přeskočila krosová přihrávka od kolegy, branku přestřelil sympatickým obloučkem. Fanoušci hostí teď negativně nesou situaci na hřišti.
04:42
Vyloučen hráč Ondřej Svatoš družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za blokování hokejky.
04:42
V tomto čase se Sparta zmocňuje míčku, čímž přerušuje hru.
04:00
Beneš chtěl vyvézt míček, obrana hostí mu v tom zabránila. Teď sledujeme odložené vyloučení na straně hostí, Tatran se snaží situaci využít.
02:45
Tlapákova střela končí na botě gólmana Beneše.
02:35
Jirka Kolísko v pěkné šanci netrefuje branku.
01:59
Strčený Komárek nám skončil skoro až na pořadatelském stolku.
01:23
Rána byla zblokována domácí obranou.
01:13
Hosté mají šanci ohrozit branku z rohu.
00:17
Společně se hrou se již rozezněly i oba fankluby. Dnes to vypadá na bouřlivé utkání na hřišti i v ochozech.
00:01
Vhazování vyhrál tým hostí.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Filip Drápal a Jakub Pospíšil.
00:00
00:00
Line-up hostů ACEMA Sparta Praha: brankář: Martin Beneš; hráči v poli: David Čermák, Michal Zeman, Jan Krejča, Luka Časar, Robert Košir
00:00
Line-up domácích Tatran Teka Střešovice: brankář: Michal Rebro; hráči v poli: Marek Deutsch, Filip Ullmann, Jakub Slavík, Ondřej Němeček, Marek Beneš
00:00
Hráči line-upu už nastupují na svá místa, můžeme začít.
00:00
Současná situace v tabulce vypadá následovně: Tým ACEMA Sparta Praha obývá pátou příčku se 39 body. Tým Tatran Teka Střešovice se nachází kus pod nimi, na sedmém místě se 34 body. Výhra Sparty by aktuálně znamenala posun zpět do elitní čtyřky, výhra Tatranu tým samotný v současné době tabulkou neposune, ale svěřenci Luďka Beneše by jistě rádi nastartovali útok (také) na čtvrté místo.
00:00
Všem čtenářům, kteří se nestihnou dostavit k utkání naživo, přeji příjemné počtení. Zápas co nevidět začne.
00:00
Krásné odpoledne/podvečer ze střešovické Stodola Arény! 23. kolo se ponese v rytmu Únětického derby, což znamená co vstřelený gól, to jedna pěkně vychlazená Únětická desítka zadarmo (samozřejmě, pouze pro starší 18 let). Půjde tedy o ještě větší propojení týmů a jejich fanoušků, kterých je tu už teď skutečně hodně. Uvidíme, který tým a fanklub se bude po zápasu radovat více.