1:1
1:1
1:4
- : -
branky (asistence): 04:03 Jan Kourek (Tomáš Dlesk), 38:39 Tomáš Dlesk (Michal Janeček), 44:42 Martin Zozulák (Přemek Pakosta)
branky (asistence): 07:35 Martin Poláček, 39:13 Jakub Šárka (Pavel Čihák), 41:21 David Šimek (Kryštof Krbec), 45:24 Jan Dobisík (Patrik Kieler), 54:35 Jakub Šárka (David Šimek), 57:22 Patrik Kieler

Sokol Pardubice - FbŠ Bohemians 3:6
5. Jan Kourek, 39. Tomáš Dlesk, 45. Martin Zozulák - 8. Martin Poláček, 40. Jakub Šárka, 42. David Šimek, 46. Jan Dobisík, 55. Jakub Šárka, 58. Patrik Kieler; rozhodčí: Pavel Kačer - Ondřej Vašíček; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; diváků: 731; zásahy brankářů: Jakub Levínský 30 - Michal Kotouček 24; po třetinách: 1:1, 1:1, 1:4;
60:02
Komentář trenéra domácích Milana Koubka: Momentálně trochu slabší série z naší strany, ale naše hra se zlepšuje. Dnes to bylo vyrovnané utkání, ve kterém byl soupeř šťastnější v koncovce. Která nás dnes trápila. Děkuji divákům za fantastickou atmosféru a podporu.
60:01
Komentář trenéra hostí Michala Jedličky: Čekali jsme daleko bojovnější utkání od domácích. Přišlo mi, že Pardubice dnes nebyli ve své kůži. Měli jsme více štěstí v zakončení a jsem rád, že jsme rozhodli ve třetí třetině. Posledních deset minut jsme kontrolovali hru a zaslouženě si odvážíme 3 důležité body. Děkujeme soupeři a přejeme spoustu štěstí do dalších bojů.
60:00
Střely ve 3. třetině - 13:11.
60:00
Nejlepší hráči utkání: hosté - 23 David Šimek, domácí - 37 Přemek Pakosta.
60:00
59:14
Zozulák poslal cross na Teichmana, ale ten než si míček zpracoval, tak trefil pouze Šárku bránícího před brankou.
57:22
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Patrik Kieler bez asistence (3:6).
57:22
Kieler odpálil míček z půlky hřiště a Pakosta stojící u branky míček nedokázal zachytit. Skončil tak v prázdné brance a hosté odskakují domácím o 3 góly.
55:59
Pardubice hrají bez gólmana s 6 hráči v poli.
55:42
Timeout Sokol Pardubice
54:35
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Jakub Šárka, asistoval David Šimek (3:5).
54:35
Šárka pinknul bekhendem do míčku a byl z toho gól.
53:44
Hráči se v tuto chvíli perou o míček hlava nehlava. Bohemka nechce ztratit svůj jednogólový náskok a Pardubice by rády vyrovnaly.
50:14
Právě probíhá komerční přestávka.
49:45
Nyní je hra pozastavena po hitu na Janečka, který zůstává ležet na zemi.
49:20
Ďopan měl zblokovanou hokejku a tak Pardubice rozehrávají na jejich útočné polovině.
48:16
Pakosta v gólovce, míček hbitým skokem Kotouček vyrazil.
46:00
Právě došlo k nedorozumění mezi rozhodčími, kdy každý ukazoval na jinou stranu. Nakonec se rozehrálo buly.
45:24
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Jan Dobisík, asistoval Patrik Kieler (3:4).
45:24
A Bohemka má znovu rychlou odpověď. Jsou znovu ve vedení.
44:42
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Martin Zozulák, asistoval Přemek Pakosta (3:3).
44:42
Je jasné, že Zozulák je zpět v plné síle. Třetí gól patří právě jemu.
41:21
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil David Šimek, asistoval Kryštof Krbec (2:3).
41:21
I přes oslabení střílí Bohemka gól a je ve vedení.
40:29
Trestné střílení družstva Sokol Pardubice neproměnil Marek Ďopan.
40:29
Vyloučen hráč Tomáš Kindl družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za vysoká hokejka.
40:00
Střela do tyčky hráč Patrik Kieler družstva FbŠ Bohemians .
40:00
40:00
Střely ve 2. třetině - 6:14
40:00
39:45
Ještě těsně před koncem druhé třetiny stihly zacinkat dvě tyčky u Levínského a chvíli to vypadalo, že Levínský by nejradši úplně opustil branku.
39:13
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Jakub Šárka, asistoval Pavel Čihák (2:2).
39:13
Ovšem nadšení Pardubic netrvá dlouho a hosté rázem vyrovnávají. Levínský nechytil po jeho jinak vydařených zákrocích "šmudlu" od Šárky, a je vyrovnáno.
38:39
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Tomáš Dlesk, asistoval Michal Janeček (2:1).
38:39
Janeček naskočil po odpykaném trestu do hry a dostal hned přihrávku před branku hostí. Nestihl sice včas vystřelit, ale zato dokázal výborně nahrát Dleskovi, který gól vsítil.
37:27
Krebnerovi střela nesedla a místo do branky zamířila vysoko do vzduchu a pak mimo hřiště.
37:10
Šárka přímo před brankou strefil jen Levínského.
36:29
Vyloučen hráč Michal Janeček družstva Sokol Pardubice na 2 minuty za sekání.
34:27
Vyloučen hráč Kryštof Krbec družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za hrubost.
34:27
Dlesk bekhendem ve vzduchu těsně nestrefil branku. Zatímco držel míček Kotouček, Krbec srazil k zemi stojícího Kourka před brankou. A proto si vysloužil 2 trestné minuty
32:58
Dnešnímu utkání přihlíží skvělých 731 diváků!
31:45
30:51
Domácí tým je v plném počtu a Teichman se už řítil do útoku, ale nesprávně zakončil.
30:26
Levísnký vyráží míček daleko za druhou polovinu.
29:56
Levínský vyrazil Krebnerovu střelu.
28:43
Vyloučen hráč Ivo Teichman družstva Sokol Pardubice na 2 minuty za sekání.
26:35
Dlesk přestřelil branku hostí. Osamocený Formánek se chytá za hlavu.
25:00
Cabejšek úplně sám před brankou nedal do střely příliš síly, a tak jeho výborné umístění bylo k ničemu. Levínský totiž s jeho střelou neměl problém.
24:35
Krebner mířil sám na branku, ale mířil vedle.
23:20
Pardubice jsou po delší době na míčku, ale ten drží spíše v obraně, než aby se do něčeho hrnuly.
21:57
Bohemka je od začátku druhé třetiny opět mnohem aktivnější, než Pardubice.
20:20
Krebner byl ve výborné pozici pro střelu, ale míček mu sklouzl z florbalky.
20:01
Buly vyhrál tým hostí.
20:00
Střela do tyčky hráč Jakub Šárka družstva FbŠ Bohemians .
20:00
20:00
Střely v 1. třetině - 8:11.
20:00
19:35
Burianovu střelu Kotouček vyrazil rukou.
19:25
Pardubičtí hráči často posouvají své nahrávky do protihráčů.
18:30
Kunt nastřelil před branku míček Janečkovi, ale před brankou byl příliš velký chaos a gól z toho nepadl.
16:45
Zozulák dvakrát v nesmírné šanci! Gól nevstřelil.
15:58
Ďopan nahrál na hokejku přímo protihráči Poláčkovi, ale domácí mu nakonec míček uzmuly.
14:51
Formánek se s Oubrechtem podělil o míček, Oubrecht však před brankou hostí nedokázal správně zpracovat a gól nevstřelil.
10:18
Po komerční pauze se pokračuje ve hře a na míčku je Bohemians.
08:32
Dlesk se přiznal k outu, hosté tak rozehrávají na své útočné polovině.
07:35
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Martin Poláček bez asistence (1:1).
07:35
A máme vyrovnáno.
07:12
Levínský svým skokem vyrazil jasnou gólovku.
06:09
Oubrecht správně nahodil míček běžícímu Kourkovi, ale ten přestřelil.
05:00
Šárka před brankou domácích dlouho zápasil s poskakujícím míčkem. Nakonec míček zpracoval Krigovský a Šárka skončil na zemi.
04:42
Bohemians strefuje břevno.
04:03
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Jan Kourek, asistoval Tomáš Dlesk (1:0).
04:03
Formánkovu střelu nejprve Kotouček vyrazil, ovšem napodruhé už byly Pardubice úspěšnější. Kourkovi se podařilo míček do branky správně dorazit.
03:40
Burian dlouho otálel se střelou, a tak mu byl míček uzmut protihráčem.
03:12
Janeček před brankou hostí zahrál míček vysokou hokejkou. Na rozehrávce jsou proto hosté.
02:25
Prozatím jsou rychlejším a aktivnějším týmem hráči Bohemians.
01:25
Teichman mířil do útoku, ale ten zastavil, když si zpracoval míček vysokou hokejkou.
01:10
Poláčkovu střelu Levínský vyrazil rukama.
00:20
Čihák nestrefil téměř prázdnou branku Levínského.
00:01
Úvodní buly vyhrál tým hostí.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Pavel Kačer a Ondřej Vašíček.
00:00
00:00
Line-up hostů FbŠ Bohemians: brankář: Michal Kotouček; hráči v poli: Matyáš Krebner, Vojtěch Zezulka, Pavel Čihák, David Šimek, Jakub Šárka
00:00
Line-up domácích Sokol Pardubice: brankář: Jakub Levínský; hráči v poli: Václav Oubrecht, Filip Krigovský, Radek Formánek, Tomáš Dlesk, Jan Kourek