1:2
2:0
2:2
- : -
branky (asistence): 14:12 Dominik Eichner (Filip Hrabal), 22:46 Jakub Mendrek (Jan Daniš), 29:52 Matyáš Šindler (Jakub Mendrek), 44:21 Jakub Mendrek, 53:18 Jakub Mendrek (Šimon Kuczera)
branky (asistence): 11:48 Martin Zozulák (Ivo Teichman), 19:45 Ivo Teichman (Jakub Burian), 50:53 Martin Zozulák (Jakub Burian), 57:52 Jan Kourek (Marek Ďopan)

FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA - Sokol Pardubice 5:4
15. Dominik Eichner, 23. Jakub Mendrek, 30. Matyáš Šindler, 45. Jakub Mendrek, 54. Jakub Mendrek - 12. Martin Zozulák, 20. Ivo Teichman, 51. Martin Zozulák, 58. Jan Kourek; rozhodčí: Kamil Sojka - Tomáš Sojka; vyloučení: 2:1; využití: 1:0; diváků: 153; zásahy brankářů: Štěpán Laja 10 - Jakub Levínský 14; po třetinách: 1:2, 2:0, 2:2;
60:00
Komentář trenéra hostí pana Ladislava Štancla: Z naší strany dnes bojovný výkon, kterému však chyběla větší efektivita v zakončení. K nasazení a koncentraci musíme ještě přidat větší kreativitu v přípravě gólových příležitostí. Dnes vyhrál šťastnější tým, který udělal méně chyb. Vše však stále máme ve svých rukách a soustředíme se na další zápasy.
60:00
Střely 3. třetiny: 8 - 4
60:00
Komentář trenéra domácích pana Michala Trunkáta: Na začátku utkání jsme si nechali dát zbytečnou branku a nakonec první třetina patřila soupeři. Ve druhé třetině jsme podali koncentrovaný výkon a obraz hry se měnil v náš prospěch. Ve třetí třetině jsme opět po individuálních chybách dvakrát hostům dovolili snížit na jednobrankový rozdíl. Bereme důležité tři body a čekají nás ještě dvě důležitá utkání. Děkujeme soupeřům.
60:00
59:00
Probíhá poslední minuta 3. třetiny.
58:37
Laja teď střelu se štěstím chytá.
57:52
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Jan Kourek, asistoval Marek Ďopan (5:4).
57:03
Pardubice to zkouší v šesti.
56:57
Timeout Sokol Pardubice
55:32
FBC ustálo dvě ohrožující rozehrávky Pardubic kousek od své brány a nyní čelí tlaku svých protihráčů.
54:28
Ostrava uklidnila hru.
53:18
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Jakub Mendrek, asistoval Šimon Kuczera (5:3).
53:07
Eichner zakončil nebezpečně z voleje, ale trefil pouze Levínského.
52:07
Nepřesná přihrávka Mendreka na Šindlera kazí útočnou akci Ostravy a míčku se zmocňují Pardubice.
50:53
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Martin Zozulák, asistoval Jakub Burian (4:3).
50:53
Přečíslení 4na3 se podařilo proměnit Zozulákovi.
50:24
Šindler neproměnil slibnou šanci.
49:16
Každý by očekával od Ostravy klidnou hru, která by byla podobná příznivému výsledku, na hřišti však jsou domácí hráči nervózní a dělají mnoho individuálních chyb.
48:01
Hra nabrala vysoké tempo.
46:53
Hrabal se ladně vyhnul protihráčům a vyslal bombu na Levínského, kterou, avšak s těžkostí, Levínský chytá.
46:00
Mendrek vybojoval míček, ale v koncové částí byl zastaven obránci.
45:11
Po Danišově špatném zpracování ztrácí Ostrava míček.
44:21
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Jakub Mendrek z trestného střílení (4:2).
43:59
Šindler ve slibné příležitosti netrefuje bránu.
42:58
Eichner tvrdě zastaven u mantinelu, ale hra pokračuje.
41:38
Ostrava se přetahuje o míček s Pardubicemi každou chvíli a ani na jedné straně zatím nezůstal míček tak dlouho, aby padl gól.
36:30
Ostrava drží míček v obraně pro zklidnění hry.
35:16
Kuczerovi se v předbrankovém prostoru podařilo vykopnout míček mimo ohrožení.
34:15
Pardubice kombinují na polovině domácích zatím bez většího ohrožení brány.
32:48
Rozehrávky z gólového místa se Pardubicím nepodařilo zúročit.
31:32
Křiva na středu trefuje pouze tělo svého protihráče.
29:52
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Matyáš Šindler, asistoval Jakub Mendrek (3:2).
29:52
Po zajímavé nahrávce Mendreka trefuje Šindler volej a zvyšuje skóre.
29:08
Křiva mohl zakončovat do prázdné brány, ale ve finální fázi mu míček přeskočil čepel.
28:14
Domácí hrají v plném počtu.
27:22
Laja neskutečně vychytal Teichmana.
26:34
První ohrožení domácí brány přichází z hokejky Pakosty.
26:14
Vyloučen hráč Jan Daniš družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 2 minuty za blokování hokejky.
24:58
Ostrava dnes mnoho míčku ztrácí špatnými a skákavými nahrávkami.
23:50
Daniš s Jurdzinem kombinují v obraně.
22:46
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Jakub Mendrek, asistoval Jan Daniš (2:2).
22:46
Střela sice Mendrekovi sjela, ale ani to ho nezastavilo v prostřelení Levínského.
22:04
Danišovu střelu vyráží Levínský se štěstím nohou.
21:35
Vyloučen hráč Filip Krigovský družstva Sokol Pardubice na 2 minuty za blokování hokejky.
21:25
Šindler svou jedovkou po zemi postrašil Levínského.
20:52
Teichman s Jurdzinem bojují za Lajovou bránou.
20:00
20:00
Střely 1.třetiny : 4 - 6
20:00
19:45
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Ivo Teichman, asistoval Jakub Burian (1:2).
19:13
18:37
Velkou část přesilovky hostí drží míček domácí Ostrava.
17:53
Prozatím žádná slibná střela z hokejek hostí.
17:13
Vyloučen hráč Dominik Eichner družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 2 minuty za sekání.
16:36
Dlouhou dobu nebyla vidět šance ani na jedné straně.
15:13
FBC se dostalo z tlaku Pardubic po faulu na Moravčíka.
14:12
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Dominik Eichner, asistoval Filip Hrabal (1:1).
14:12
Hrabal dravě vybojoval míček, který následně poslal Eichnerovi a ten nekompromisně zakončil.
13:59
Střelu Formánka tak tak vyráží Laja helmou.
12:41
Střelu Škeříka blokuje Eichner.
11:48
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Martin Zozulák, asistoval Ivo Teichman (0:1).
11:48
Zozulák po krásné nahrávce střílí z první a nedává Lájovi jedinou šanci.
10:41
Domácí jsou teď v tlaku drženi na vlastní polovině.
09:35
Pardubice opět drží balónek v obraně a nahrávají si ze strany na stranu.
08:18
Klimscha se hrdinsky postavil do střely Zozuláka a zabránil tak gólu.
07:11
Hra se začíná zrychlovat a přelévá se ze strany na stranu.
05:39
Kuczera s Danišem si mohou podat ruce, oba nepěkně "namazali" a svému týmu značně přitížili.
04:40
Moravčík si poradil s napadáním soupeřů a míří vstříc pardubické bráně.
03:57
Burian zastaven Eichnerem na středu hřiště.
03:11
Hra je zatím v defenzivním stylu.
01:48
Pardubice nikam nespěchají a drží míček v obraně.
00:29
První akce FBC končí ztrátou v rohu hřiště.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Kamil Sojka a Tomáš Sojka.
00:00
00:00
Line-up hostů Sokol Pardubice: brankář: Jakub Levínský; hráči v poli: Marek Ďopan, Jan Bílý, Martin Zozulák, Jakub Burian, Ivo Teichman
00:00
Line-up domácích FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA: brankář: Štěpán Laja; hráči v poli: Václav Jurdzin, Dominik Klimscha, Filip Hrabal, Dominik Eichner, Jan Daniš