1:0
2:0
3:3
- : -
branky (asistence): 15:46 Martin Poláček (Lukáš Miščík), 31:16 Daniel Cabejšek, 36:06 Patrik Šebek (Daniel Cabejšek), 49:24 Jakub Šárka (Matyáš Krebner), 50:52 Pavel Čihák (David Šimek), 57:52 Daniel Cabejšek
branky (asistence): 51:33 Marek Beneš (Adam Tlapák), 54:02 Ondřej Němeček (Marek Beneš), 58:12 Mikuláš Komárek (Ondřej Vítovec)

FbŠ Bohemians - Tatran Teka Střešovice 6:3
16. Martin Poláček, 32. Daniel Cabejšek, 37. Patrik Šebek, 50. Jakub Šárka, 51. Pavel Čihák, 58. Daniel Cabejšek - 52. Marek Beneš, 55. Ondřej Němeček, 59. Mikuláš Komárek; rozhodčí: František Pangerl - Jiří Šedivý; vyloučení: 0:3; využití: 1:0; diváků: 212; zásahy brankářů: Michal Kotouček 16 - Tomáš Kafka 19; po třetinách: 1:0, 2:0, 3:3;
60:00
Střely celkem: FbŠ Bohemians 25, Tatran Teka Střešovice 19.
60:00
Komentář hostujícího trenéra Luďka Beneše: Bohemka byla lepší ve všech herních činnostech a proto zaslouženě vyhrála. My jsme byli lepší asi pouze v power-play. Děkujeme za lekci, která nás doufám vrátí zpět k poctivé práci.
60:00
Střely ve třetí třetině: FbŠ Bohemians 9, Tatran Teka Střešovice 8.
60:00
Komentář domácího trenéra Michala Jedličky: Do zápasu jsme nevstoupili dobře a až od naší přesilovky jsme začali hrát lépe. Měli jsme víc štěstí v zakončení a vypracovali jsme si dobrý náskok, který jsme uhájili i přes kvalitní power-play soupeře. Děkujeme soupeři a divákům.
60:00
59:30
Kotouček kryje střelu Slavíka.
58:53
Cabejšek nyní mířil mimo prázdnou bránu.
58:12
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil Mikuláš Komárek, asistoval Ondřej Vítovec (6:3).
58:12
Po dvou rychlých gólech vede Bohemka pořád o tři góly.
57:52
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Daniel Cabejšek bez asistence (6:2).
56:59
Nahození Bohemky opět jen těsně mimo prázdnou bránu.
56:20
Tatran stále v šesti, obrana Bohemky aktivně brání a nepouští Tatran do gólu.
55:21
Hala je plná emocí na obou stranách.
55:10
Šimkova střela končí jen pár centimetrů vedle odkryté brány.
54:15
Tatran pokračuje ve hře v šesti.
54:02
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil Ondřej Němeček, asistoval Marek Beneš (5:2).
54:02
Němečkova rána končí v síti a Tatran nebezpečně dotahuje.
53:13
Kotouček teď drží Bohemku, na míčku je stále Tatran.
52:30
Cabejšek a spol. ušetřili cenné vteřiny na půlce Tatranu.
51:33
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil Marek Beneš, asistoval Adam Tlapák (5:1).
51:33
Kotouček poprvé inkasuje. Benešova střela končí za jeho zády.
51:20
Tatran opět v šesti.
50:52
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Pavel Čihák, asistoval David Šimek (5:0).
50:52
Kafka sice stačil doběhnou do branky, ale Čihák mu nedal šanci a domácí se radují z pátého gólu.
49:30
Tatran to zkouší bez gólmana se šesti hráči v poli.
49:24
Timeout Tatran Teka Střešovice
49:24
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Jakub Šárka, asistoval Matyáš Krebner (4:0).
49:24
Diváci se konečně dočkali využité přesilovky, Jakub Šárka nekompromisně navyšuje na 4:0.
48:30
Domácí kombinují okolo tatranské čtveřice.
48:07
Vyloučen hráč Milan Meliš družstva Tatran Teka Střešovice na 2 minuty za hra na zemi.
48:07
Bohemka bude mít na hřišti opět o jednoho muže navíc.
46:58
Šebek vybídl přihrávkou na malé brankoviště Krbce ke gólu, ale Kafka stihl zasáhnout.
46:01
Růžek zblokoval střelu Vítovce a po souboji v rohu je u míčku Bohemka.
45:00
Tatran od začátku třetí třetiny hraje pouze na dvě formace, Bohemka stále točí všechny tři útoky a pět obránců.
43:10
Dobisík se hezky vymotal z rohu, ale zakončil pouze do Kafky. Následná dorážka míří nad bránu.
42:40
Tatran se stále snaží najít mezery v dobře postavené obraně domácích.
41:30
Pár úvodních šancí na obou stranách, stav je však stále 3:0.
40:03
Cabejšek se hnal s míčkem ihned po buly do útoku, skončil ale jenom v rohu.
40:00
40:00
Střely ve druhé třetině: FbŠ Bohemians 12, Tatran Teka Střešovice 7.
40:00
39:58
Poslední střela Tatranu končí v rohu.
38:50
Ani ve druhé přesilovce jsme dnes gól neviděli. Bohemka zůstala v tlaku i krátce po jejím skončení, ale Kafka míček za svá záda nepustil.
38:25
Krbec vybojoval míček a Bohemka jde opět do útoku.
38:05
Beneš je opět silný na míčku a snaží se ho držet na domácí polovině.
37:20
Čihák ani Šárka se svými střelami neuspěli.
36:45
Vyloučen hráč Milan Meliš družstva Tatran Teka Střešovice na 2 minuty za hrubost.
36:45
Bohemka si vyzkouší další přesilovku, snad bude úspěšnější než ta první.
36:42
Šárka to zkoušel opět backhandem, Kafka byl připravený.
36:06
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Patrik Šebek, asistoval Daniel Cabejšek (3:0).
36:06
Lajna Cabejšek - Dobisík - Šebek opět zatopila Tatranu a po střele posledního jmenovaného navyšuje Bohemka své vedení na 3:0.
35:21
Dorážka skončila za zády Kotoučka, ale píská se vysoká hůl.
33:35
Šárka se dobře zorientoval s míčkem na středu, ale svoji backhandovou střelu posílá pouze do bloku.
32:55
První lajna Tatranu teď zamkla Bohemku v obraně a snaží se najít skulinku v Kotoučkově brance.
31:16
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Daniel Cabejšek bez asistence (2:0).
31:16
Bohemians zaslouženě navyšují své vedení. Cabejšek nedal Kafkovi šanci a zvedá přítomné diváky ze sedaček!
30:40
Kotouček pokryl Tlapákovu střelu a k míčku se dostávají opět domácí.
30:15
Po dlouhé době je v útoku i hostující Tatran.
30:02
Šimek se dostal po tlaku Bohemky ke střele, Kafka vyrazil.
29:16
Bohemka je teď aktivnější, v šanci byl nejprve Poláček a potom i kanonýr Jakub Šárka.
28:37
Cabejšek pálil po sklepnutí od Dobisíka pouze do připraveného bloku.
27:51
Šebek s Cabejškem aktivně napadají rozehrávku hostů.
27:03
Emoce vřou na obou stranách a můžeme se těšit na ostré souboje.
26:50
Miščík z výběhu pouze mimo bránu.
25:30
Němeček vyslal nepříjemnou střelu, Kotouček opět neprůstřelný.
25:17
Po chybě Čiháka měl Tatran velkou příležitost. Kotouček se opět vytáhnul se zákrokem a drží tak své spoluhráče ve vedení.
24:32
Komárek s Melišem kombinovali v rohu domácích. Ke střele se nakonec nedostali.
23:45
Němeček vystihnul přihrávku po mantinelu a hnal se s míčkem dopředu. Vybojoval standardku, ale obrana Bohemians je pozorná.
23:10
Šárka střílel ze středu, přízemní střelu si opět pohlídal Kafka.
21:30
Standardka z rohu zůstala nevyužitá, Šimek střílel z výběhu pouze do Kafky.
21:01
Po šancích na obou stranách je u míčku Bohemka a rozehrává do postavené obrany Tatranu.
20:02
Ullmann je i ve druhé třetině na buly úspěšný.
20:00
20:00
Střely v první třetině: FbŠ Bohemians 4, Tatran Teka Střešovice 4.
20:00
19:55
Čihák zlikvidoval dlouhý nához na branku domácích a Bohemka končí s míčkem na svých hokejkách.
18:50
Bohemka je stále pozorná v obraně a nepouští Tatran ke gólovým akcím.
17:05
Tatran je teď lehce aktivnější a žene se k vyrovnání.
15:46
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Martin Poláček, asistoval Lukáš Miščík (1:0).
15:46
Poláček si našel prostor v brankovišti a svojí dorážkou posílá Bohemku do vedení.
14:59
Beneš chytře kombinoval s Němečkem, jejich akce končí ale pouze v rohu.
14:01
Kotouček opět skvěle zasáhl a drží útočníky Tatranu na nule.
13:30
Čihák vybízel Šimka ke střele, ale ten pálí jen mimo.
12:26
Občasné šance na obou stranách stále nekončí v brance.
09:29
Meliš vyslal na Kotoučka krásnou střelu. Gólman domácích ale pohotově vyrazil.
08:31
V hale sleduje zápas spoustu diváků a ti doufají, že jeden z týmů brzy otevře gólový účet dnešního zápasu.
07:48
Šefčík se hnal do zakončení, ale Kafka byl pozorný.
05:55
Bohemka stojí trpělivě v obraně a sleduje přihrávky tatranských borců na jejich vlastní polovině.
05:25
Beneš získal pár cenných vteřin na polovině Bohemky.
04:40
V první minutě přesilovky jsme neviděli žádné vážnější ohrožení branky.
03:43
Němeček je zpět ve hře, Kafka neměl s útokem domácích moc práce.
03:42
Vyloučen hráč Ondřej Němeček družstva Tatran Teka Střešovice na 2 minuty za bránění ve hře.
03:42
Bohemka si po faulu Němečka zahraje první přesilovku.
01:33
Tatran se snaží od začátku nedat prostor domácím v jejich rozehrávce.
00:39
Kotouček si připisuje první zákrok po střele z velkého brankoviště.
00:02
Úvodní buly získal pro svůj tým Ullmann a Tatran jde do útoku.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou František Pangerl a Jiří Šedivý.
00:00
00:00
Line-up hostů Tatran Teka Střešovice: brankář: Tomáš Kafka; hráči v poli: Marek Deutsch, Filip Ullmann, Jakub Slavík, Ondřej Němeček, Marek Beneš
00:00
Line-up domácích FbŠ Bohemians: brankář: Michal Kotouček; hráči v poli: Pavel Čihák, Matyáš Krebner, Vojtěch Zezulka, David Šimek, Jakub Šárka
00:00
Dobrý den, vítejte u dnešního online přenosu superligového utkání mezi domácími FbŠ Bohemians a hosty Tatran Teka Szřešovice.