1:0
2:1
4:1
- : -
branky (asistence): 07:55 Robert Košir (Lukáš Ujhelyi), 31:47 Milan Garčar (Ondřej Svatoš), 33:57 Jan Krejča (Marek Zouzal), 40:52 Robert Košir (Jan Marvánek), 51:59 Michal Kareš (Luka Časar), 55:05 Milan Garčar (Marek Zouzal), 58:39 Robert Košir
branky (asistence): 25:24 Lukáš Hájek, 56:08 Jakub Hubálek (Josef Rýpar)

ACEMA Sparta Praha - 1. SC TEMPISH Vítkovice  7:2
8. Robert Košir, 32. Milan Garčar, 34. Jan Krejča, 41. Robert Košir, 52. Michal Kareš, 56. Milan Garčar, 59. Robert Košir - 26. Lukáš Hájek, 57. Jakub Hubálek; rozhodčí: Petr Černý - Jiří Janoušek; vyloučení: 3:4; využití: 2:0; diváků: 285; zásahy brankářů: Martin Beneš 15 - Lukáš Souček 12; po třetinách: 1:0, 2:1, 4:1;
60:00
Komentář trenéra domácích pana Radka Skaličky: Dneska jsme po dlouhé době předvedli výkon, který snese přísnější měřítko. Musíme i dále v tréninku pracovat na 120 % a tento výkon zopakovat i v dalších zápasech. Děkujeme soupeři za utkání.
60:00
Střely ve třetí třetině- Sparta 5: Vítkovice 6 Střely celkem- 19 Sparta. 17 Vítkovice
60:00
Komentář trenéra hostů pana Pavla Bruse: Dneska hodně podrážděné utkání. Gólman soupeře zachytal. Některých věcí je mi líto.
60:00
59:41
Hráč číslo 22 ze Sparty už po třetí nedokázal poslat míček přes obránce do prázdné brány Vítkovic.
58:39
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Robert Košir bez asistence (7:2).
58:39
Robert Košir vstřelil ukradený míček do prázdné brány.
57:05
Sparta se už poněkolikáté snaží odrazit míček z náhozu do prázdné brány Vítkovic.
56:53
Vítkovice jdou znovu hrát v šesti.
56:08
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Jakub Hubálek, asistoval Josef Rýpar (6:2).
55:05
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Milan Garčar, asistoval Marek Zouzal (6:1).
55:05
Kapitán týmu Milan Garčar vstřelil gól při přesilovce.
53:47
Vyloučen hráč Lukáš Hájek družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za bránění ve hře.
53:47
Rozhodčí vyloučil Lukáše Hájka Za bránění ve hře Luku Časarovi, který jel na prázdnou bránu.
52:20
Hosté to zkouší v šesti.
51:59
Timeout 1. SC TEMPISH Vítkovice
51:59
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Michal Kareš, asistoval Luka Časar (5:1).
51:59
Po náhozu Jana Marvánka se míček odrazil na Luku Časara, který asistoval při gólu Michala Kareše
51:03
Po menším zvratu ve hře ve prospěch Sparty se vše vrací zpět pod nátlak Vítkovic.
50:50
Po menši pauze kvůli zranění brankáře Beneše se Sparta dostává pod nátlak.
49:19
I když Vítkovice mají míček dělá jim problém dostat se za půlku.
47:40
Ze střídavých beaků Sparta málem vstřelila gól ale kvůli dobrému zákroku brankáře Součka gól nepadl.
46:32
Už několik minut je na branku Sparty vyvíjen nátlak, ze kterého ale nic nevzešlo.
45:26
Nebezpečnou střelu z levého mantinelu, která vypálil Tomáš Sladký.
43:30
Sparta málem vstřelila gól po chybné rozehrávce Martina Nehery.
42:14
Sparta vyvíjí tlak na Vítkovice s Lukou Časarem v popředí.
40:52
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Robert Košir, asistoval Jan Marvánek (4:1).
40:52
Úvodní gól ve této třetině vstřelil Robert Košir kdy zasáhl hopsavý míček před brankou Vítkovic.
40:02
Závěrečnou buly vyhrála Sparta s výpomocí Luky Časara.
40:00
40:00
Střely druhé třetiny- Sparta 6: Vítkovice 6
40:00
O přestávce se znovu můžeme těšit z elévek a jejich přátelských utkání.
40:00
39:59
Poslední pokus o gól byl vystřelen z půlky hřiště.
39:02
Vypadá to, že se sparta snaží dohrát zbytek třetiny v klidu a neinkasovat.
38:21
I přes neustálý nátlak Vítkovic na Spartu dokážou sparťané střídat.
37:22
Nebezpečná situace vznikla ze standartky Vítkovic ve středu hřiště.
36:24
I přes vyrovnané počty hráčů na hřišti je vyvinutý nátlak na vedoucí Spartu.
34:59
Vítkovice už delší dobu utlačují Sparťany před jejich brankou.
34:11
Vyloučen hráč Tomáš Sladký družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za držení.
34:11
Vyloučen hráč David Ježek družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za bránění ve hře.
34:11
Již podruhé v tomto zápase se hraje 4 na 4
33:57
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Jan Krejča, asistoval Marek Zouzal (3:1).
33:57
Honza Krejča vstřelil gól s nahrávkou Marka Zouzala.
33:37
Marek Veselý Promáchl před nahrávkou Lukáše Ujhely
31:47
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Milan Garčar, asistoval Ondřej Svatoš (2:1).
31:34
Během přesilovky si sparta vytvořila Několik šancí a nakonec proměnila souhrou Ondřeje Svatoše a střílejícího kapitána M. Garčara
30:10
Vyloučen hráč Jakub Hubálek družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za bránění ve hře.
29:52
Velká šance zanikla sjetím míčku z hokejky střílejícího Ladislava Góly.
29:03
Vítkovice se již delší dobu pohybují před brankou Sparty, ale bez větších šancí.
27:53
Velká šance Vítkovic byla zažehnána blokováním Jiřího Besty Robertem Koširem
26:58
Poklidně před svou brankou hrají Vítkovice bez sebemenších chyb.
25:52
Standartka byla rozehrána ve středu pole po faulu na Marka Košča
25:24
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Lukáš Hájek bez asistence (1:1).
25:24
Vyrovnávací branku vstřelil Lukáš Hájek Do branky Sparty.
21:51
21:51
Vyloučen hráč Matěj Pruner družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za bránění ve hře.
21:51
Po menši roztržce byli vyloučeni na 2 min Matěj Pruner za bránění ve hře a Tomáš Sladký za držení.
20:01
Úvodní buly vyhrál Ondřej Svatoš ve prospěch Sparty.
20:00
20:00
Střely první třetiny- Sparta 8 : Vítkovice 5
20:00
O přestávce uvidíme mini zápas elévek Sparty proti Mocným tuleňům Podbořany.
20:00
19:59
Martin Beneš chytil nevídanou střelu od pravého mantinelu 1 vteřinu před koncem.
19:09
Míček pouze těsně minul bránu po náhozu Ondřeje Firdy.
17:32
I přes oslabení Sparty Si Matěj Pruner dokázal vybojovat šanci, ze které nakonec nic nevzešlo.
15:28
Vyloučen hráč Daniel Kalaš družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za sekání.
15:28
V důsledku důrazu okolo braky byl vyloučen Daniel Kalaš na 2 minuty po sekání.
14:53
Vysoká hůl byla zahrána od Vítkovic ve velkém brankovišti po šanci vybojované Lukou Časarem po vracečce s Ondřejem Svatošem.
12:23
Branka sparty se od 11. minuty ocitá pod nátlakem Vítkovického útoku který přetrvává do teď.
10:46
Šance Vítkovic vznikla stejně rychle jak zanikla a sice prudkou nahrávkou od Jan Jastřembského na Martina Neheru, který chybně zpracoval a odrazil míček za mantinel.
07:55
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Robert Košir, asistoval Lukáš Ujhelyi (1:0).
07:55
Robert Košir vstřelil 1. branku zapasu kvůli chybě kapitána Vítkovic Tomáše Slavného po které se několikrát odražený míček dostal až k již zmiňovanému Robertu Koširovi který nakonec vstřelil míček do prázdné brány
06:00
Branka Vítkovic se ocitla pod nátlakem po svižné přihrávce Marka Zouzala na Daniela Kaláše.
04:26
Nebezpečná situace nastala před brankou Vítkovic při které Luka Časar vybojoval míček a následně se snažil přihrát na Ondřeje Svatoše což se mu nepovedlo.
04:02
Nebezpečnou střelu z pravého mantinelu vyslal Martin Nehera na branku Sparty.
02:04
Nebezpečný boj o míček na středu hřiště zahájil Matěj Pruner když Adamu Delongovi vypíchl míček.
00:01
Úvodní buly vyhrál Ondřej Firda ve prospěch Vítkovic.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Petr Černý a Jiří Janoušek.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. SC TEMPISH Vítkovice : brankář: Lukáš Souček; hráči v poli: Jakub Hubálek, Marek Bräuer, Lukáš Hájek, Jan Šebesta, Ondřej Firda
00:00
Line-up domácích ACEMA Sparta Praha: brankář: Martin Beneš; hráči v poli: David Ježek, Daniel Kalaš, Ondřej Svatoš, Luka Časar, Michal Kareš