2:6
1:1
1:2
- : -
branky (asistence): 06:11 Luděk Ondráček (Jiří Juhaňák), 13:40 Jiří Bauer, 23:28 Václav Černoch (Vilém Nonn), 43:15 Václav Černoch
branky (asistence): 00:54 Jan Natov (Radek Krajcigr), 04:46 Jakub Bína (Tomáš Novák), 05:25 Radek Krajcigr (Jan Natov), 06:44 Jakub Bína (Tomáš Novák), 19:00 Tadeáš Chroust (Tomáš Chroust), 19:37 Jakub Bína (Josef Pluhař), 39:42 Tadeáš Chroust (Jiří Curney), 47:35 Josef Pluhař (Jan Jelínek), 57:32 Jan Natov (Jan Jelínek)

itelligence Bulldogs Brno - Technology Florbal MB 4:9
7. Luděk Ondráček, 14. Jiří Bauer, 24. Václav Černoch, 44. Václav Černoch - 1. Jan Natov, 5. Jakub Bína, 6. Radek Krajcigr, 7. Jakub Bína, 20. Tadeáš Chroust, 20. Jakub Bína, 40. Tadeáš Chroust, 48. Josef Pluhař, 58. Jan Natov; rozhodčí: Kamil Sojka - Tomáš Sojka; vyloučení: 1:2; využití: 0:1; diváků: 287; zásahy brankářů: Filip Kuhn 0, Jan Mazánek 13 - Lukáš Bauer 18; po třetinách: 2:6, 1:1, 1:2;
60:00
Komentář trenéra hostí Jana Pazdery: Povedl se nám vstup do zápasu a celá první třetina ve které jsme zvládli držet se herního plánu, vyhrávat osobní souboje a hrát přímočaře na útočné polovině. Poté jsme v našem výkonu polevili, když už nám soupeř nabídl nějakou šanci tak jsme ji zbytečně přehráli a díky tomu s námi i předposlední tým mohl hrát vyrovnaně. Na štěstí máme tři body. Díky za zápas.
60:00
Střely celkově 22:22.
60:00
Komentář trenéra domácích Davida Kyzlinka: Škoda první třetiny a některých zbytečných branek. Poté co jsme vstřelili druhou branku jsme se uklidnili a začali hrát co jsme chtěli. Opět jsme nevyužili několik vyložených šancí a skóre tak mohlo být vyrovnanější. Děkuji hráčům za zápas.
60:00
Střely po třetí třetině 7:5.
60:00
58:54
Brno tlačí v šesti proti čtyřem, branka z toho zatím není.
58:21
Vyloučen hráč Tomáš Chroust družstva Technology Florbal MB na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
57:32
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Jan Natov, asistoval Jan Jelínek (4:9).
57:32
Postupný útok hostí končí další brankou.
55:20
Tomašík střílel ze standartky jen do Mazánkovy hrudi.
54:37
Boleslav se drží na balonku.
52:56
Kadavý střílel dobře, Bauer však vytáhl ještě lepší zákrok.
51:57
Buldoci opět zlobí Boleslav při její rozehrávce.
50:00
Buldoci šli do protiútoku. Černoch ale balonek ze vzduchu netrefil.
49:05
Bauer střílí, druhý Bauer chytá.
47:35
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Josef Pluhař, asistoval Jan Jelínek (4:8).
47:15
Jelínek vyběhl z trestné lavice a hned ohrozil Mazánka.
45:09
Vyloučen hráč Jan Jelínek družstva Technology Florbal MB na 2 minuty za blokování hokejky.
44:32
Bulldogs načali třetí třetinu skvěle.
43:15
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil Václav Černoch z trestného střílení (4:7).
43:15
Černoch šel sám, byl faulován.
42:08
Bulldogs chodí do hlubokého presu.
41:50
Michálek nejprve získal balonek, potom vystřelil. Bauer levou rukou kryje.
39:59
Boleslav dohrává třetinu s míčkem na hokejkách.
39:42
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Tadeáš Chroust, asistoval Jiří Curney (3:7).
39:11
Vyloučen hráč Josef Žižka družstva itelligence Bulldogs Brno na 2 minuty za vysoká hokejka.
38:40
Boleslav má odloženou výhodu.
36:38
Další protiútok, Mazánek opět chytá.
35:36
Chroust zakončuje, Mazánek si připisuje další zákrok.
34:36
Běhá ze z jedné strany na druhou.
33:47
Mazánek potřebuje ošetřit.
32:36
Bulldogs ted kombinují v útočném pásmu, nic z toho není.
31:37
Tomáš Chroust složen za mantinel.
30:45
Bauer musel ukázat své fotbalové dovednosti.
23:28
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil Václav Černoch, asistoval Vilém Nonn (3:6).
23:28
Černoch pálí kousek od mantinelu, bylo to se štěstím,ale míček končí v bráně.
22:36
Krajcigr nádherně prokličkoval, Mazánek ho vychytal.
19:37
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Jakub Bína, asistoval Josef Pluhař (2:6).
19:37
Bína z protiútoku završuje hattrick.
19:00
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Tadeáš Chroust, asistoval Tomáš Chroust (2:5).
19:00
Opět kombinace hostů a je z toho pátá branka.
17:03
Ze standartky nebezpečně střílel Krajcigr.
15:34
Tomašík atakovaný v rohu a je z toho menší šolíchanice.
14:00
Domácí po brance ožili.
13:40
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil Jiří Bauer bez asistence (2:4).
13:40
Výborný pres od Bauera, je z toho druhá branka pro domácí.
11:42
Ondráček ze středu prověřuje Bauera.
10:35
Courney nahazoval na Natova, toho vychytavá Mazánek.
09:30
Nonn párkrát osekaný a je z toho standartka pro domácí.
06:45
Střídání brankáře. Nový brankář Jan Mazánek družstva itelligence Bulldogs Brno
06:44
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Jakub Bína, asistoval Tomáš Novák (1:4).
06:44
Další protiútok, další branka pro Boleslav.
06:11
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil Luděk Ondráček, asistoval Jiří Juhaňák (1:3).
05:25
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Radek Krajcigr, asistoval Jan Natov (0:3).
05:20
Boleslav ted nádherně kombinovala a končí to další brankou.
04:46
04:24
I Bauer už si sáhl na balonek.
04:03
Černoch natáhl ke střele, jeho střelu blokuje Jelínek.
02:25
Opět podobná situace, Natovovi ale sjel balonek z čepele.
00:54
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Jan Natov, asistoval Radek Krajcigr (0:1).
00:33
Bulldogs na balonku, míček ale ztrácí. Boleslav z protiútoku trestá.
00:01
Úvodní buly vyhrávají hosté.
00:00
Střela do tyčky hráč Václav Černoch družstva itelligence Bulldogs Brno .
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Kamil Sojka a Tomáš Sojka.
00:00
00:00
Line-up hostů Technology Florbal MB: brankář: Lukáš Bauer; hráči v poli: Jan Jelínek, Jan Řehoř, Jiří Curney, Jan Natov, Radek Krajcigr
00:00
Line-up domácích itelligence Bulldogs Brno: brankář: Filip Kuhn; hráči v poli: Josef Žižka, Jiří Bauer, Luděk Ondráček, Petr Voltner, Jiří Juhaňák
00:00
Vítám vás u online přenosu 25. kola Tipsport Superligy. Dnes proti sobě nastoupí itelligence Bulldogs Brno a Technology Florbal Mladá Boleslav.