1:1
5:2
- : -
FBC Liberec
branky (asistence): 04:13 Martin Koutný (Marek Vávra), 05:48 Martin Koutný (Miloš Tyl), 07:23 Tom Ondrušek (Tomáš Sýkora), 11:30 Martin Koutný (Marek Vávra), 13:44 Ondřej Mikeš (Tom Ondrušek), 15:11 Tom Ondrušek (Marek Matejčík), 24:39 Miloš Tyl (Marek Vávra), 40:47 Martin Pražan (Tom Ondrušek), 47:59 Miloš Tyl (Marek Vávra), 48:27 Michal Strachota (David Bouša), 54:34 Tom Ondrušek (Marek Matejčík), 58:03 Marek Matejčík (Tom Ondrušek)
FBC Liberec
branky (asistence): 01:21 Daniel Kroupa, 05:19 Tomáš Marek (Vojtěch Hrůza), 13:55 Jan Šoltys, 17:12 Radek Valeš (Lukáš Veselý), 28:52 Tomáš Marek (Lukáš Veselý), 57:07 Lukáš Veselý (Radek Valeš), 58:35 Pavel Hůza (Adam Balatka)

FAT PIPE FLORBAL CHODOV - FBC Liberec 12:7
5. Martin Koutný, 6. Martin Koutný, 8. Tom Ondrušek, 12. Martin Koutný, 14. Ondřej Mikeš, 16. Tom Ondrušek, 25. Miloš Tyl, 41. Martin Pražan, 48. Miloš Tyl, 49. Michal Strachota, 55. Tom Ondrušek, 59. Marek Matejčík - 2. Daniel Kroupa, 6. Tomáš Marek, 14. Jan Šoltys, 18. Radek Valeš, 29. Tomáš Marek, 58. Lukáš Veselý, 59. Pavel Hůza; rozhodčí: Jiří Müller - Matouš Novosad; vyloučení: 2:0; využití: 0:1; diváků: 143; zásahy brankářů: Martin Frühbauer 14 - Tomáš Janota 6, Vít Vaníček 10; po třetinách: 6:4, 1:1, 5:2;
60:00
Komentář trenéra domácích Davida Podhráského: "Dneska není moc co hodnotit, zahráli jsme si, předvedli jsme několik moc pěkných věcí a dobře zakončili povedenou základní část. Dnes si to užijeme a od zítřka se jdeme chystat na play off. Zdravíme do Lípy a gratulujeme k setrvání v soutěži.
60:00
Dnes pro nás těžká prohra. V první třetině jsme bohužel spoustu gólů Chodovu darovali, ve druhé třetině jsme zase svoje šance neproměnili. Ve třetí třetině to bylo buď a nebo a Chodov ukázal svoje kvality. Gratulujeme soupeři a přejeme hodně štěstí do play-off.
60:00
Střely 3. třetiny: Chodov 10:7 Liberec
60:00
58:36
Liberec odpovídá také gólem a snižuje na 12:7
58:35
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Pavel Hůza, asistoval Adam Balatka (12:7).
58:05
Liberecká hrubka v obraně znamená, že Ondrušek se dostává i na hattrick asistencí a Matejčík zvyšuje na 12:6
58:03
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Marek Matejčík, asistoval Tom Ondrušek (12:6).
57:08
Veselý se z totožné pozice tentokráte už trefuje a upravuje na 11:6
57:07
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Lukáš Veselý, asistoval Radek Valeš (11:6).
56:50
Veselý v dobré pozici skákavý balonek nedokázal uklidit do branky a těsně míjí.
55:23
Liberec bude mít k dispozici další přesilovku po faulu Tyla.
55:22
Vyloučen hráč Miloš Tyl družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za bránění ve hře.
54:35
Ondrušek je dnešním druhým hráčem, který dosáhl na hattrick a máme zde už pohodlné vedení.
54:34
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Tom Ondrušek, asistoval Marek Matejčík (11:5).
54:10
Ferdan se dostal do střely z levé strany, Frühbauer je pozorný a vyráží.
52:33
Chodov přežil přesilovku hostů bez větší úhony.
51:30
Liberec se postavil do přesilovkové šablony, ale věší šanci si zatím nedokázal vytvořit.
50:33
Dnes uvidíme poprvé i přesilovou hru. Zahrají si jí hosté po nedovoleném bránění Koutného.
50:32
Vyloučen hráč Martin Koutný družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za bránění ve hře.
48:28
Chodov střílí další gól ani ne 30 sekund po tom minulém a kontroluje utkání.
48:27
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Michal Strachota, asistoval David Bouša (10:5).
48:00
Chodov se dokázal dostat do dobré pozice a Tyl se prosazuje podruhé v zápase.
47:59
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Miloš Tyl, asistoval Marek Vávra (9:5).
46:40
Chodov stále kombinuje, sice už dál od branky soupeře, leč stále kontroluje hru.
45:35
Valeš se dostal k odraženému balonku a vystřelil na branku, Frühbauer kryje.
44:30
Liberec vyhazuje a alespoň na chvíli se osvobozuje.
43:10
Chodov na balonku v útočném pásmu bez věší příležitosti.
42:00
Hra zatím v poklidném tempu, na balonku domácí.
40:48
Pražan zatáhl a vyvěsil víko liberecké branky a máme tu opět tříbrankový náskok.
40:47
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Martin Pražan, asistoval Tom Ondrušek (8:5).
40:00
40:00
Střely po druhé třetině: Chodov 6:8 Liberec
40:00
39:00
Marek se napřáhl a prověřil domácí brankáře. Ten se nenechal nachytat na vážkách a chytá.
37:50
Matejčík se dostal do dobré situace, ale branku těsně minul.
37:10
Hra probíhá ze strany na stranu, ale větší příležitosti stále k vidění nejsou.
36:00
Po delší odmlce se dostal Liberec také na balonek a snaží se vytvořit si nějakou střeleckou příležitost k ohrožení domácí svatyně.
34:00
Chodov opět točí liberecké borce na jejich polovině, ale větší šanci nám účastníci zápasu zatím neukázali.
32:20
Frühbauer neuvěřitelným zákrokem kryje střelu jednoho z obránců hostí.
31:00
Hra v prostřední části je poklidnější, což má za důsledek i menší brankový obnos.
29:40
Frühbauer dokázal zalehnout míček v brankovišti a uklidnit ojedinělý tlak Liberce.
28:53
Marek se prosazuje důraznou střelou na přední tyč.
28:52
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Tomáš Marek, asistoval Lukáš Veselý (7:5).
26:40
Vávra s Podhráským vymýšleli zajímavou akci, bohužel pro domácí bez gólu.
25:30
Chodováci stále drží Liberec pod párou.
24:40
Vávra skvělou přihrávkou našel Tyla a ten už se nemýlil. Vávra si připisuje hattrick asistencí.
24:39
21:30
Chodováci se drží na balonku a na polovině soupeře hledají skulinku v hostující obraně.
20:01
Začala nám druhá třetina a s tou přišla i změna na postu brankáře.
20:00
20:00
Střely po první třetině: Chodov 12:6 Liberec
20:00
19:00
V poslední minutě se Chodováci drží na polovině soupeře s balonkem a nic mu nepovolují.
17:13
Valeš si našel dobrou pozici a dostal dobrou přihrávku a to už pro takového borce nebyl problém uklidit do branky. 6:4
17:12
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Radek Valeš, asistoval Lukáš Veselý (6:4).
16:20
Plíhal našel na středu volného Fialu, toho však vychytal hostující golman.
15:12
Na trase Pražan - Matejčík - Ondrušek vznikla krásná souhra a Chodov opět odskakuje.
15:11
13:56
Šoltys unikl domácí obraně a Liberec snižuje!
13:55
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Jan Šoltys bez asistence (5:3).
13:45
Mikeš dokázal ze vzduchu umístit přihrávku Ondruška do branku a Chodov odskakuje do tříbrankové vedení.
13:44
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Ondřej Mikeš, asistoval Tom Ondrušek (5:2).
12:45
Strachota se dokázal protlačit až k brance hostí a způsobil zde neplechu, liberečtí se však dokázali ubránit.
11:31
Koutný se opět prosazuje a čepice létají na hrací plochu, máme tu hattrick!
11:30
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Martin Koutný, asistoval Marek Vávra (4:2).
10:00
Hra se nám trošku zklidnila a Chodov hraje převážně na balonku.
07:25
Sýkora posunul do mantinelu na Ondruška a ten se ze své pozice poslal Chodov poprvé v dnešním utkání do vedení.
07:23
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Tom Ondrušek, asistoval Tomáš Sýkora (3:2).
05:49
Druhé střídání, druhý gól. Tato bilance odteď zdobí Martina Koutného, který se prosadil střelou přes blok a máme srovnáno.
05:48
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Martin Koutný, asistoval Miloš Tyl (2:2).
05:20
Liberečtí znovu odskakují. Z důrazu před brankou se prosadil Marek.
05:19
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Tomáš Marek, asistoval Vojtěch Hrůza (1:2).
04:15
Marek Vávra vybojoval míček pro Koutného který zamířil přesně pod břevno a máme srovnáno.
04:13
03:10
Hezké přečíslení 3 na 1 předvedli domácí borci. Matejčík sklepl na Pražana, ten ještě našel Ondruška, ale Liberecká obrana se stihla vrátit.
01:22
A máme zde i první gól dnešního zápasu, Nenápadnou akci rozjel Kroupa na své polovině, prošel středem až do střelecké pozice a zde zamířil přesně nad nohu Frühbauera.
01:21
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Daniel Kroupa bez asistence (0:1).
00:01
Úvodní buly dnešního zápasu ovládli hosté a začínají s míčkem na svých holích.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Müller a Matouš Novosad.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Liberec: brankář: Tomáš Janota; hráči v poli: David Böhm, Vojtěch Hrůza, Radek Valeš, Tomáš Marek, Prokop Ferdan
00:00
Line-up domácích FAT PIPE FLORBAL CHODOV: brankář: Martin Frühbauer; hráči v poli: Tomáš Sýkora, Martin Pražan, Ondřej Mikeš, Marek Matejčík, Tom Ondrušek