4:2
4:1
5:1
- : -
branky (asistence): 10:43 Jan Jelínek (Milan Tomašík), 13:32 Milan Tomašík (Petr Krzyžanek), 14:12 Radek Krajcigr (Tomáš Novák), 19:29 Milan Tomašík (Tadeáš Chroust), 25:48 Tadeáš Chroust (Tomáš Chroust), 27:06 Jakub Gruber (Jakub Bína), 35:40 Jan Řehoř (Jiří Curney), 36:26 Milan Tomašík (Petr Krzyžanek), 40:11 Radek Krajcigr (Jiří Curney), 40:38 Milan Tomašík (Tomáš Chroust), 51:53 Jan Natov (Jan Jelínek), 55:25 Filip Zakonov (Jiří Curney), 58:34 Jiří Curney (Tomáš Chroust)
branky (asistence): 12:42 Vojtěch Procházka (Tomáš Kucharič), 19:05 Pavel Palát (Petr Sláma), 28:28 Tomáš Kucharič (Vojtěch Procházka), 49:44 Pavel Palát (Petr Čihal)

Technology Florbal MB - TJ Znojmo LAUFEN CZ 13:4
11. Jan Jelínek, 14. Milan Tomašík, 15. Radek Krajcigr, 20. Milan Tomašík, 26. Tadeáš Chroust, 28. Jakub Gruber, 36. Jan Řehoř, 37. Milan Tomašík, 41. Radek Krajcigr, 41. Milan Tomašík, 52. Jan Natov, 56. Filip Zakonov, 59. Jiří Curney - 13. Vojtěch Procházka, 20. Pavel Palát, 29. Tomáš Kucharič, 50. Pavel Palát; rozhodčí: František Pangerl - Jiří Šedivý; vyloučení: 2:3; využití: 2:1; diváků: 285; zásahy brankářů: David Rytych 35 - Jiří Skácelík 15, Jan Hándl 18; po třetinách: 4:2, 4:1, 5:1;
60:00
Komentář trenéra hostů p. Jana Šťastníka: "Dnešní zápas není potřeba dlouze hodnotit. Soupeři šlo o hodně, nám také, ovšem projevila se výrazně vyšší individuální i týmová kvalita. Nicméně, pro nás to nejdůležitější právě začíná, Těšíme se na jihomoravské derby a budeme dobře připraveni. Díky soupeři za utkání."
60:00
Komentáře trenéra domácích p. Jana Pazdery: "Po špatné první třetině jsme se zvedli a zaslouženě zápas vyhráli vyšším rozdílem. V naší hře bylo pár výpadků, díky kterým nás soupeř dokázal dostat pod tlak. Hlavní cíl zápasu jsme splnili, výhra za tři body, vítězství v základní části. Děkuji soupeři za utkání."
60:00
Střely ve třetí třetině (celkově). Domácí: 16 (46) Hosté: 15 (39)
60:00
59:17
Timeout Technology Florbal MB
58:34
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Jiří Curney, asistoval Tomáš Chroust (13:4).
58:34
Curney s Tomášem Chroustem využili nepřesnosti v rozehrávce hostů a první jmenovaný vstřelil do prázdné branky třináctý gól domácích.
58:31
Timeout TJ Znojmo LAUFEN CZ
58:14
Další rychlý protiútok hostů, po ztrátě domácí obrany, zůstává opět nevyužitý a Rytych si připisuje další těžký zákrok.
56:48
Další závar před brankou domácích, ve kterém se objevil Palát, ale tentorkát se mu však nepodařilo se prosadit.
55:25
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Filip Zakonov, asistoval Jiří Curney (12:4).
55:25
Dvanáctý gól domácích přidává po výborném seběhnutí ,a nádherné přihrávce Curneyho, Zakonov
54:48
Novák povedenou střelou vymetl pouze boční síťku Rytychovy brány.
53:46
Dobrý zákrok Rytycha proti dorážce Paláta.
53:18
Hostům přesilovka zatím příliš nevychází, za minutu ještě ani jednou neohrozili domácího gólmana.
52:18
Vyloučen hráč Jakub Gruber družstva Technology Florbal MB na 2 minuty za blokování hokejky.
51:53
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Jan Natov, asistoval Jan Jelínek (11:4).
51:53
Natov z výběhu od levého mantinelu využívá druhou přesilovku domácích, a zvyšuje tak na 11:4
50:39
Vyloučen hráč Martin Šindelář družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ na 2 minuty za hra rukou.
50:12
Pěkná nabídka vzduchem od Zakonova pro Grubera, ten však pouze o kousek netrefuje bránu. hostů.
49:44
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Pavel Palát, asistoval Petr Čihal (10:4).
49:44
Hosté kosmeticky upravují skóre zásluhou dobře postaveného Paláta před brankou domácích.
49:07
Sérii 4 rychlých přečíslení za sebou uzavírá Curney svou střelou do Hándla, velká škoda pro domácí.
48:05
Novák se protáhl mezi třemi soupeři, nicméně jeho střelu opět vychytal Hándl.
46:29
Tadeáš Chroust ani napotřetí nepřekonal z bezprostřední blízkosti Hándla.
46:01
Další velká šance Tadeáše Chrousta, ale ani nyní nepřekonal Hándla.
45:03
První šance domácích v přesilovce přichází již po 13ti sekundách. Tadeáš Chroust však trefil Hándla pouze do hrudníku.
44:50
Vyloučen hráč Jan Novák družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ na 2 minuty za sekání.
43:42
Velké problémy domácí obraně způsobuje v poslední minutě především Sláma, který stál u dvou nebezpečných akcí hostů. Po druhé z těchto akcí musela dokonce pomáhat Rytychovi tyč.
42:43
Další přečíslení prvního útoku domácích, a opět bez branky, tentokrát byl Curney příliš rychlý a nestihl zakončit.
41:45
Bína pohodlně prošel kolem tří protihráčů a nikým neatakován ohrozil Hándla, ten ho však vychytal.
40:38
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Milan Tomašík, asistoval Tomáš Chroust (10:3).
40:38
První desítku branek domácích uzavírá po kombinaci na jeden dotek Tomašík.
40:11
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Radek Krajcigr, asistoval Jiří Curney (9:3).
40:11
Domácí z prvního protiútoku udeřili a vedou již o 6 branek. Curney vzduchem našel Krajcigra, a ten perfektně trefuje odkrytou část Hándlovy branky.
40:00
40:00
Střely ve druhé třetině (celkově). Domácí: 18 (30) Hosté: 14 (24)
40:00
39:24
Velké problémy Rytycha, kterému poskakoval balónek na brankové čáře, na poslední chvíli se mu jej však podařilo vykopnout.
39:14
Hosté stejně jako na konci první třetiny nyní tlačí domácí a pokouší se o snížení jejich ztráty.
37:59
Natov trestuhodně minul úplně odkrytou branku hostů. Nejdříve si jednou rukou položil Hándla, ale už se mu nepovedlo jej překonat.
36:26
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Milan Tomašík, asistoval Petr Krzyžanek (8:3).
36:26
Střídání brankáře. Nový brankář Jan Hándl družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ
36:26
Tomašík kompletuje hattrick. Po nahrávce od Krzyžanka se zbavil svého obránce a střelou z výběhu překonal Skácelíka.
36:26
V dnešním utkání již bohužel neuvidíme výborné zákroky Skácelíka, který se rozhodl vystřídat s Hándlem.
35:40
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Jan Řehoř, asistoval Jiří Curney (7:3).
35:40
Curney předvádí bezkonkurenční přehled ve hře, když svou křižnou přihrávkou přes celou šíři hřiště nachází Řehoře, který trefuje odkrytou branku hostů.
34:43
Další střelecký pokus Krejčíře Rytych bez problémů viděl a bez větších potíží zakročil.
33:31
Další výtečný zákrok Skácelíka, nejdříve vyrazil střelu Tomašíka, a poté si v leže poradil i s dorážkou Tomáše Chrousta.
32:24
Krejčíř excelentně vystihl kličku Krajcigra, a založil tak další přečíslení hostů, ani to však nekončí gólem v domácí síti.
31:36
Domácí stále tlačí hosty, kterým se příliš nedaří využívat své šance v přečísleních.
30:58
Zajímavě rozehraný volný úder domácích z hrany velkého brankoviště končí pouze střelou do hokejky Šindeláře.
30:03
Virgl si v rohu velmi nevybíravě poradil se Zakonovem.
29:05
Rytych kryje obrovskou šanci Nováka, který se z ničeho nic objevil přímo před boleslavským gólmanem.
28:28
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Tomáš Kucharič, asistoval Vojtěch Procházka (6:3).
28:28
Duo Procházka-Kucharič si vyměnilo role, a Kucharič tak snižuje na rozdíl tří branek z pohledu hostů.
27:32
Obrovskou šanci Novotného překazil vykopnutím balónku z před brankového prostoru Salava.
27:06
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Jakub Gruber, asistoval Jakub Bína (6:2).
27:06
Nenápadná Gruberova střela od půlící čáry nakonec skončila za zády Skácelíka, který díky dobře odvedené práci Zakonova nic neviděl.
25:48
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Tadeáš Chroust, asistoval Tomáš Chroust (5:2).
25:48
Nádherná kombinace domácích! Tomašík na hraně basketbalové trojky zadovkou předal míček Tomáši Chroustovi, a ten s přehledem před prázdnou bránou našel svého bratra Tadeáše.
24:52
Na druhé straně se však činí i Rytych, který kryje Palátovu střelu z bezprostřední blízkosti.
24:36
Další výtečný zákrok Skácelíka, tentokrát proti skryté střele Natova.
23:45
Výbornou střelu Grubera vychytal Skácelík. Bína z následné dorážky mířil pouze mimo bránu.
22:38
Kološ sice poslal tři obránce hostů "na párek", Tomáš Chroust však jeho nabídku nevyužil a nepřekonal Skácelíka.
21:02
Domácí i v úvodu druhé třetiny tlačí na hosty, kterým se zatím nepodařilo se osvobodit.
20:00
20:00
Střely v první třetině. Domácí: 12 Hosté: 10
20:00
19:29
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Milan Tomašík, asistoval Tadeáš Chroust (4:2).
19:29
Domácí opět odskakují na rozdíl dvou branek, Tomašík opět nehlídán ze středu trefuje přesně do šibenice branky hostů.
19:05
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Pavel Palát, asistoval Petr Sláma (3:2).
19:05
Hosté v poslední minutě první třetiny snižují na rozdíl jediné branky. Sláma nahazoval balónek před branku a Palátovi se jej podařilo tečovat za Rytychova záda.
19:00
Další povedený zákrok Skácelíka proti střele Curneyho ze středu.
18:10
Řehoř se prosmýkl kolem pravého mantinelu úplně nestřežen a chybu hostující obrany musel napravovat až Skácelík.
17:16
Domácí uklidňují hru a z tlaku se do dobré pozice dostal Novák, jeho střela však míří mimo.
16:34
Dobře umístěnou střelu Slámy kryje Rytych.
15:47
Další pěkná akce hostů, ve které měl opět prsty Šindelář. Tentokrát hledal nabíhajícího Kuchariče, tito dva zatím dělají domácí obraně největší problémy.
15:25
Pěknou hostů na jeden dotek zakončuje Šindelář pod nohou Rytycha mimo bránu.
14:34
Hostům se zatím příliš nedaří využívat přečíslení 3 na 2, tentokrát jim příležitost zblokoval dobře postavený Jelínek.
14:12
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Radek Krajcigr, asistoval Tomáš Novák (3:1).
14:12
Domácí odskakují do dvoubrankového vedení, které jim po samostatném úniku zajistil Krajcigr.
13:32
13:32
A máme tu další branku, domácí si berou zpět vedení poté, co Krzyžanek perfektně našel na středu volného Tomašíka, který střelou nad nohu překoval Skácelíka.
12:42
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Vojtěch Procházka, asistoval Tomáš Kucharič (1:1).
12:42
Hosté srovnávají taktéž v přesilové hře, když se po střele Kuchariče na brankovišti ukázal jako nejdůraznější Procházka a překonal Rytycha.
12:26
Vyloučen hráč Petr Novotný družstva Technology Florbal MB na 2 minuty za sekání.
10:43
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Jan Jelínek, asistoval Milan Tomašík (1:0).
10:43
Domácí otevírají skóre z přesilové hry! Jelínek dostal nabídku od Tomašíka k pravému mantinelu, načež perfektně vymetl šibenici.
10:26
Vyloučen hráč Jozef Kriš družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ na 2 minuty za bránění ve hře.
10:20
Přečíslení hostů ukázkově zablokoval Řehoř.
09:15
Velký závar před brankou hostů, opět dobrá práce Grubera, který nakonec neprotlačil míček za Skácelíka.
08:30
Hosté operují s hrotem daleko za posledním obráncem domácích, tato taktika se jim zatím nevyplácí. Domácí všechny balónky poctivě sbírají.
07:25
Krásná přihrávka křížem od Jelínka na Natova končí také mimo bránu hostů.
06:51
Obrovská šance dvojice Natov-Curney! Domácí hráči však tuto situaci překombinovali a nechali opět vyniknout Skácelíka.
05:53
Gruber se otočil v rohu hřiště a z téměř nulového úhlu překvapil Skácelíka, ten však nakonec balónek zkrotil, a skóre se tak nemění.
04:48
K první akci se dostávají také hosté, po ztrátě Kološe na středu hřiště však ani Juříček netrefuje bránu.
03:40
Rychlý protiútok se tentokrát povedl domácích, nicméně dvojice Curney-Natov nedokázala vstřelit branku díky skvělému zákroku Skácelíka.
02:47
Utkání se zatím vyvíjí podle očekávání, domácí se snaží najít recept na obranu hostů, a ti čekají na zaváhání domácích a příležitost k protiútoku.
01:20
Domácí jako první zahrozili, jmenovitě Tomáš Chroust svým výběhem od pravého mantinelu, bránu však netrefil.
00:32
Hosté od začátku vysoko napadají a pokoušejí se dostat domácí pod tlak při rozehrávce.
00:01
Úvodní buly zápasu vyhrávají domácí.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou František Pangerl a Jiří Šedivý.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Znojmo LAUFEN CZ: brankář: Jiří Skácelík; hráči v poli: Jakub Martinek, Vojtěch Procházka, Tomáš Kucharič, Martin Šindelář, Jiří Salava
00:00
Line-up domácích Technology Florbal MB: brankář: David Rytych; hráči v poli: Jan Jelínek, Jan Řehoř, Petr Novotný, Jiří Curney, Jan Natov
00:00
Dobré odpoledne, vítám všechny čtenáře u textového online přenosu ze zápasu Technology Florbal MB a TJ Znojmo LAUFEN CZ. Oba týmy se nacházejí v kompletně odlišné situaci. Domácí Mladá Boleslav dnes může potvrdit první místo v tabulce, a stejně jako minulou sezonu by tedy vstupovala do play-off z prvního místa. Naproti tomu Znojmo se nachází na opačném konci tabulky a v případě výhry mohou postoupit na desáté místo před FBC Liberec.