1:0
1:0
3:1
- : -
branky (asistence): 03:21 Adam Delong (Martin Tokoš), 26:47 Josef Rýpar (Martin Tokoš), 41:17 Adam Delong (Martin Tokoš), 58:23 Adam Delong, 59:22 Lukáš Hrubý (Jiří Besta)
branky (asistence): 52:06 Luděk Ondráček (Jiří Juhaňák)

1. SC TEMPISH Vítkovice - itelligence Bulldogs Brno 5:1
4. Adam Delong, 27. Josef Rýpar, 42. Adam Delong, 59. Adam Delong, 60. Lukáš Hrubý - 53. Luděk Ondráček; rozhodčí: Filip Drápal - Jakub Pospíšil; vyloučení: 3 + Lukáš Hájek 5:2; využití: 0:0; diváků: 114; zásahy brankářů: Lukáš Souček 23 - Jan Mazánek 14; po třetinách: 1:0, 1:0, 3:1;
60:00
Střely po třetí třetině: Domácí 8 - Hosté 9 Střely celkem: Domácí 19 - Hosté 24
60:00
Komentář trenéra domácích, pana Pavla Bruse: Perfektní oslabení, dobrá hra 6:5, super Souča. Už se těšíme na play-off. Přeji soupeři hodně štěstí v play-down, doufám, že udrží ligu.
60:00
Nejlepší hráč domácích, číslo 20 Martin Tokoš. Nejlepší hráč hostů, s číslem 36 Luděk Ondráček
60:00
Komentář trenéra hostů, pan David Kyzlink: Dnes to bylo o tom netrefit Součka. Ve vyloučených šancích jsme bohužel trefovali golmana. Ve hře 5 na 5 jsme obdrželi pouze 3 branky což není špatné vysvědčení. Děkuji hráčům za výkon a gratuluji domácím k výhře.
60:00
59:22
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Lukáš Hrubý, asistoval Jiří Besta (5:1).
59:01
Probíhá poslední minuta třetí třetiny.
58:30
Vítkovice se snaží dostat z tlaku.
58:23
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Adam Delong bez asistence (4:1).
58:00
Brno hraje v šesti
57:20
Tokoš trefil míček ze vzduchu, ale Mazánek byl v pozoru.
56:40
Brno má volný úder z rohu.
56:20
Brno kombinuje.
54:02
Vyloučen hráč Marek Bräuer družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za bránění ve hře.
53:43
Brno se tlačí do zakončení.
52:44
Jastřembský obral Voltnera o míček a uklidnil situaci.
52:06
Timeout itelligence Bulldogs Brno
52:06
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil Luděk Ondráček, asistoval Jiří Juhaňák (3:1).
50:26
Bauer drží míček na hokejce.
50:05
48:10
Brno je pod tlakem.
47:29
Vyloučen hráč Lukáš Mráz družstva itelligence Bulldogs Brno na 2 minuty za sekání.
45:29
Nehera je zpět ve hře a okamžitě se tlačí do útoku.
44:10
Trestné střílení družstva itelligence Bulldogs Brno neproměnil Václav Černoch.
44:10
Vyloučen hráč Martin Nehera družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
41:17
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Adam Delong, asistoval Martin Tokoš (3:0).
38:40
Tokoš zachytl míček a hnal se do útoku společně s Hubálkem.
37:44
Brno drží Vítkovice pod tlakem a snaží si vytvořit šanci ke střele.
35:36
Vítkovice vyhazují.
34:07
Vyloučen hráč Lukáš Hájek družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 5 minut za hákování.
32:33
Brno stále pod tlakem.
31:30
Vítkovice drží Brno pod tlakem a točí je jako na kolotoči.
29:30
Brno kombinuje a nemůže se dostat přes půlku.
26:47
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Josef Rýpar, asistoval Martin Tokoš (2:0).
26:17
Sladký se ocitl sám na středu hřistě a potáhl si střelu, která však minula bránu.
25:30
Hájek drží míček na polovině.
24:06
Mráz vystřelil na Součka, ale ten tuto ránu vyrazil helmou.
23:03
Šebesta nedokázal padající míček umístit do prázdné brány.