1:2
0:3
1:3
- : -
branky (asistence): 16:18 Viktor Kopecký (Jakub Kolstrunk), 50:02 Viktor Kopecký (Jakub Kolstrunk)
branky (asistence): 11:36 Jan Dobisík (David Šimek), 17:58 Daniel Cabejšek (Patrik Šebek), 23:54 Daniel Cabejšek (Patrik Šebek), 24:17 Tomáš Kindl (Pavel Čihák), 27:00 Patrik Šebek (Daniel Cabejšek), 42:39 Aleš Höffer (Daniel Cabejšek), 45:41 Aleš Höffer (Adam Růžek), 50:40 Daniel Cabejšek (Jan Dobisík)

Florbal Ústí - FbŠ Bohemians 2:8
17. Viktor Kopecký, 51. Viktor Kopecký - 12. Jan Dobisík, 18. Daniel Cabejšek, 24. Daniel Cabejšek, 25. Tomáš Kindl, 28. Patrik Šebek, 43. Aleš Höffer, 46. Aleš Höffer, 51. Daniel Cabejšek; rozhodčí: Přemysl Bališ - Peter Varga; vyloučení: 2:6; využití: 1:0; diváků: 262; zásahy brankářů: Petr Weissgärber 6, Karel Čáp 11 - Michal Kotouček 23, Filip Šik 1; po třetinách: 1:2, 0:3, 1:3;
60:00
Komentář trenéra domácích 2. část: Zápas se zlomil po naší neproměněné přesilovce, kterou dokázali hosté ubránit a naopak jsme po přesilovce dostali gól na 1:3, na který jsme již nedokázali zareagovat. Nyní se musíme pořádně připravit na nejdůležitější část sezony. Soupeři přeji hodně štěstí v playoff a šťastnou cestu domu.
60:00
Komentář trenéra hostí p. Jedličky: Dneska se nám utkání podařilo. Od začátku jsme byli koncentrovaní a až na pár šancí, hlavně ze standartek jsme soupeře přehrávali. Doufám, že se divákům zápas líbil, padlo hodně branek a jsme rádi, že jsme uhájili čtvrté místo v tabulce. Přeji Ústí, aby se zachránilo.
60:00
Komentář trenéra domácích 1. část: Chtěl bych poděkovat divákům za příjemný nedělní podvečer. Bohužel jsme nepředvedli soustředěný výkon a soupeř nás dokázal potrestat.
57:18
Dobisík mohl zakončovat backhandem, měl ale problém trefit se do míčku.
56:26
Kopecký zkoušel střelu z vytočení od půlky, spíš ale míček odevzdal do Kotoučkovo rukou.
55:37
Krbcova velmi mazaná nahrávka na Kolstrunka, ten jakoby nemohl prostřelit Kotoučka, a to ani za pomoci Horáka.
54:53
Vyloučen hráč Jan Dobisík družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za blokování hokejky.
54:16
Domácí mají výhodu, zkoušejí to v šesti.
53:11
Bráněný Kolstrunk teď zkusil vystřelit přes hráče golfem, na branku míček mířil, Kotouček jej ale sevřel do rukou velmi jistě.
52:04
Vavruška se snažil nahrát Semerádovi, nahrávku ale zachytil Čihák
50:40
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Daniel Cabejšek, asistoval Jan Dobisík (2:8).
50:19
Zdá se, že se Ústí trochu probudilo. Dnes již podruhé se prosazuje Viktor Kopecký po souhře s Jakubem Kolstrunkem.
50:02
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Viktor Kopecký, asistoval Jakub Kolstrunk (2:7).
49:52
Krbec velmi originální přihrávku na Kolstrunka, obránci se nestačili divit
48:58
Bohemka se osvobozuje z ústeckých kleští
48:16
Vyloučen hráč Jakub Šárka družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za sekání.
47:48
Kotouček teď vůbec nedával pozor, když Kolstrunk tečoval míček, naštěstí pro něj ho zachránil jeho obránce.
47:18
Zezulka dostal přihrávku na střelu z první, ta ale končí vysoko nad brankou
46:58
Čáp teď podržel svůj tým!
46:04
Vyloučen hráč Josef Novák družstva Florbal Ústí na 2 minuty za bránění ve hře.
45:50
Zdá se, že domácí florbalisté pomalu ale jistě rezignují
45:41
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Aleš Höffer, asistoval Adam Růžek (1:7).
44:27
Nepříjemné střetnutí Stibora s Šebkem, druhý jmenovaný byl trefen na velmi choulostivé místo, naštěstí zvedá ruku na znamení toho, že je v pořádku.
43:30
Esterka se snažil dostat míček na útočnou polovinu, přesně na dělící čáře ale míček nahrál naslepo do středu hřiště, kde nikdo nebyl, a tak jej snadno odevzdal soupeřům.
42:49
Podle nepsaného pravidla nedáš - dostaneš si teď hosté připisují další branku a odskakují na pětibrankový rozdíl.
42:39
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Aleš Höffer, asistoval Daniel Cabejšek (1:6).
42:20
Horák potahal míček za půlku a střílí, trefuje Kolečkovo nohy.
41:39
Tempo hry je zatím klidné, oba dva týmy vyčkávají.
40:30
Třetí třetina začíná a vzájemný trest pokračuje.
40:00
Střela do tyčky hráč Jakub Šárka družstva FbŠ Bohemians .
40:00
40:00
Střely ve druhé třetině Ústí - Bohemians 11:9
40:00
39:35
Vyloučen hráč David Stummer družstva Florbal Ústí na 2 minuty za hrubost.
39:35
Vyloučen hráč Kryštof Krbec družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za hrubost.
39:35
Hra se začíná přitvrzovat více než v předchozí třetině, hra bude pokračovat čtyři na čtyři
38:38
Stummerova střela z poloviny trefila akorát Kotoučkovo špičku boty.
38:19
Čihák před brankou nahrál na druhou stranu, tam ale stál pouze Kolstrunk.
36:38
Hoffer se dostal před Čápovu svatyni, jeho zakončení ale brankář domácích s přehledem vyráží.
35:30
Kopecký na Kolstrunka, ten na Esterku, který minul míček.
34:43
Trestné střílení družstva Florbal Ústí neproměnil Mikuláš Krbec.
34:43
Vyloučen hráč Vojtěch Zezulka družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za sekání.
34:43
Stibor z velké blízkosti střílí, Zezulka mu ale ve střele zabránil a pojede se trestné střílení, za domácí tým jede Mikuláš Krbec.
34:43
Krbec neproměnil, uvidíme další přesilovou hru domácích.
33:02
Mela na Čápovo brankovišti, Tauber ml. ale věděl, co s míčkem a dostal ho ven.
32:02
Utkání přihlíží přímo v hale úžasných 262 diváků. Děkujeme!
30:53
Čihák teď rozjel nezastavitelný kolotoč, všem přítomným v hale se zamotala hlava.
30:11
Po první zmatené přesilovce má tato pro domácí fanoušky oku lahodící charakter.
29:46
Vyloučen hráč Ľuboš Šefčík družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za bránění ve hře.
28:19
Tempo hry se relativně uklidnilo, míček se víceméně pohybuje na hokejkách domácích na jejich obranné polovině.
27:00
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Patrik Šebek, asistoval Daniel Cabejšek (1:5).
27:00
Cabejšek na Šebka, Čáp ale připraven, bohužel pro mladého golmana stačil ale Šebek tečovat míček.
26:27
Rychlost hry nabírá na obrátkách, atmosféra v hale by se dala krájet.
25:53
Vzájemné držení v souboji Kuhnela s Kindlem, hra se přerušuje, vylučovat se nebude.
24:17
Timeout Florbal Ústí
24:17
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Tomáš Kindl, asistoval Pavel Čihák (1:4).
24:17
Střídání brankáře. Nový brankář Karel Čáp družstva Florbal Ústí
24:17
Netrvalo dlouho a Bohemka odskakuje na rozdíl tří branek,
23:54
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Daniel Cabejšek, asistoval Patrik Šebek (1:3).
23:54
Cabejšek zkusil z vytočení vystřelit, míček nešťastně škrtl Weissgarberovo nohu a odrazil se do branky.
23:06
Ani v oslabení se pražáci nebojí pressovat.
22:04
Esterkovo nepřesná přihrávka málem zavinila protiútok
21:41
Vyloučen hráč Patrik Šebek družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za sekání.
21:34
Domácí jsou velmi pod tlakem, naštěstí pro ně si vědí rady.
20:45
Kopecký vyslal míček na branku, trefil ale zeď haly.
20:20
Druhá třetina začíná v tempu konce té předchozí.
20:00
Střela do tyčky hráč Patrik Šebek družstva FbŠ Bohemians .
20:00
20:00
Střely v první třetině: Ústí - Bohemians 9:8
20:00
19:49
Stummer i pár vteřin do konce třetiny zkouší nahodit z obranné poloviny míček na branku, zastavuje jej ale pražský obránce.
19:00
Krbec pass na Kopeckého, ten byl bráněn velmi na hraně faulu,ale i přesto dokázal míček směrovat na branku, Kotouček byl připraven.
17:58
17:58
Šebek na Cabejčka, který i přestože byl faulován, dokázal vstřelit další branku a svůj tým posílá do vedení, dnes již podruhé.
17:24
Horák na Kopeckého, ten se jen tak tak netrefil do odkrytého místa branky
16:18
16:18
Kolstrunk na Kopeckého, ten jen tečí dopravil míček za záda Kotoučka.
14:36
Zezulka - Dobisík - Šefčík, poslední jmenovaný trefuje připraveného Semeráda.
13:40
Krbec měl šanci zakončit z vytočení, tu ale prováhal a musí s míčkem do rohu.
12:38
Dobisík zkusil tečovat míček na kraji brankoviště, Weissgarber ale připraven.
12:26
Hra se začíná přitvrzovat
11:36
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Jan Dobisík, asistoval David Šimek (0:1).
11:23
Kuhnel se nechal lehce obehrát a Šárka míří sám na branku, Krbec hasí spoluhráčův kiks za pět minut dvanáct.
10:45
Růžek dostal přesnou nahrávku z rohu a tahem posílá míček na branku, Weissgarber je ale připraven.
09:47
Šefčíkovi se nepovedlo obehrát Nováka, ten se snažil dostat do protiútoku, ale míček je dnes velmi skákavý.
09:19
Krbec střílí z první, trefuje pouze dobře připraveného Šárku.
08:28
Šimkovi teď nešťastně namazal Stibor, naštěstí pro ústeckého hráče bylo pískáno a Šimek přestřelil branku.
07:35
Kolstrunk zatím největší šance přímo před odkrytou brankou! Z dorážky ale trefuje pouze tyč.
07:22
Stibor se snaží vymanit z rohu ze sevření jednoho z pražských obránců, marně.
06:02
Zatím je zápas velmi vyrovnaný, šance jsou na obou stranách, ale ani jeden brankář zatím neměl moc práce.
04:55
Chudina se snažil obehrát Krbce, míček končí za mantinelem.
04:23
Štorek se dostal ke krásné střele z oleje, ale míček letěl těsně mimo branku.
03:29
Šefčík se snažil protlačit míček na Cabejčka, v cestě mu ale stál Lukáš Tauber.
02:47
Esterka se Stummerem uklidňují hru.
01:41
Kindl rozehrává z rohu na útočné polovině, nahrál do obrany, Zezulka nahodil míček na branku, Poláček ale nestačil míček dorazit, i Weissgarber byl připraven.
00:35
Horák po protiútoku ohrozil branku hostí, na první střelu byl Kotouček připraven
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Přemysl Bališ a Peter Varga.
00:00
00:00
Line-up hostů FbŠ Bohemians: brankář: Michal Kotouček; hráči v poli: Vojtěch Zezulka, Pavel Čihák, David Šimek, Tomáš Kindl, Jakub Šárka
00:00
Line-up domácích Florbal Ústí: brankář: Petr Weissgärber; hráči v poli: Jiří Horák, Radim Kühnel, Jakub Kolstrunk, Mikuláš Krbec, Viktor Kopecký
00:00
Ústeckým hráčům sice náleží poslední příčka v tabulce s 15 body, nicméně dokáží své soupeře potrápit. Důkazem toho jsou poslední dvě odehraná utkání, kdy o konečném výsledku muselo rozhodnout až prodloužení, přičemž se pověstné štěstí na stranu ústeckých postavilo pouze jednou, a to v zápase proti Ostravě. Uvidíme, zda dnes ubrání alespoň jeden bod, proti zkušeným hráčům z pražské Bohemky je jistě nečeká lehký úkol.
00:00
Ostřílení hráči Bohemians si drží v tabulce pátou příčku a na svém kontě mají 44 bodů. Momentálně drží šňůru třech vítězných utkání, přičemž naposledy porazili českolipské hráče vysoko 11:4. Dnes se dozvíme, zda prodlouží sérii vítězných utkání, či je čeká po dlouhé době hořkost porážky, přestože jsou dnes favoritem utkání.
00:00
Dámy a pánové, vítám Vás u online přenosu 26. kola Tipsport superligy, ve kterém se utká tým FBŠ Bohemians Praha s nováčkem ligy Florbal Ústí, který se před playdown ukáže naposledy na domácí půdě.