0:1
0:3
0:2
- : -
branky (asistence): 00:59 Martin Szweda (Lukáš Pešat), 23:10 Tomáš Sovják (Lukáš Petřík), 25:02 Lukáš Pešat (Tomáš Sovják), 26:52 Tomáš Sovják (Marek Zapletal), 49:43 Lukáš Uhrinovský (Lukáš Pešat), 55:25 Matěj Kostka

Sokol Pardubice - Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE 0:6
1. Martin Szweda, 24. Tomáš Sovják, 26. Lukáš Pešat, 27. Tomáš Sovják, 50. Lukáš Uhrinovský, 56. Matěj Kostka; rozhodčí: Libor Gavlas - Lukáš Mikula; vyloučení: 2:3; využití: 0:0; diváků: 281; zásahy brankářů: Petr Musil 17 - Radovan Michajlovič 21; po třetinách: 0:1, 0:3, 0:2;
60:00
Nejlepší hráči utkání: hosté - 7 Tomáš Sovjak, domácí - 14 Karel Brychta
60:00
Komentář trenéra domácích Ladislava Štancla: Jsou v nás rozporuplné pocity. Teď převládá zklamání a frustrace, která se prohlubovala postupem zápasu. Neuvěřitelné trápení v koncovce, kdy nám to dnes zkrátka a jednoduše nelepilo. Naopak soupeř využil všechny brejky, do kterých jsme jen pustili. Za týden nás čeká play-off, takže toto musíme hodit za hlavu a svou koncentraci upnout k vrcholu sezóny.
60:00
Střely ve 3. třetině - 7:7
60:00
Komentář trenéra hostí Lukáše Petříka: Pro nás generálka před play-off. I tím vyhroceným závěrem. Měli jsme vlažný nástup do 1. třetiny, a proto jsme si v kabině museli říct, že musíme být v dalších třetinách důslednější, a to hlavně do obrany a ztrestat chyby soupeře. To se nám nakonec podařilo, využili jsme také několik brejků. Děkujeme soupeři za zápas.
60:00
59:17
Vyloučen hráč Marek Švajný družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za vysoká hokejka.
59:17
Poslední šance na to, aby Pardubice vstřelily alespoň 1 gól...
59:02
Běží poslední minut 3. třetiny.
58:26
Sovják i přes písknutý faul má stále zvednuté ruce nahoru.
57:15
Zbývá chvíle do konce třetí třetiny a Pardubice jsou stále bez vstřeleného gólu. Uvidíme, zda s tím ještě dokáží něco udělat.
55:51
Němeček dostal výbornou přihrávku přímo před branku hostí, tu však vysoko přestřelil.
55:25
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Matěj Kostka bez asistence (0:6).
55:25
Kostka po vykonaném trestu nastoupil do hry a po pár vteřinách svou bekhendovou střelou vsítil šestý gól zápasu.
55:11
Oba týmy hrají v plném počtu.
53:05
Vyloučen hráč Ivo Teichman družstva Sokol Pardubice na 2 minuty za hrubost.
53:05
Vyloučen hráč Matěj Kostka družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za hrubost.
52:35
Ďopanova střela letěla příliš vysoko nad branku a míček skončil za mantinely.
52:27
Hosté hrají v plném počtu.
51:10
Oubrechtovu přesnou střelu Michajlovič vyrazil.
50:27
Trestné střílení družstva Sokol Pardubice neproměnil Martin Zozulák.
50:27
Vyloučen hráč Lukáš Petřík družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
50:27
A pojede se trestný nájezd. Konkrétně Pardubice.
49:43
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Lukáš Uhrinovský, asistoval Lukáš Pešat (0:5).
47:46
Zozulák výborně nahrál Bílému do brejku, ale ten dlouho otálel se střelou.
47:43
Michal Nagy vystřelil na branku domácích, Musil se však stihl rychle přesunout a dělovku chytit.
47:08
Jurčík zkusil vystřelit, ale míček mu sklouzl z čepele.
46:05
Vyloučen hráč Ivo Teichman družstva Sokol Pardubice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
45:08
I přes velkou konkurenci dalšího jistě zajímavého zápasu v Pardubicích, kterým je hokejové derby Pardubice s Hradcem Králové, přišlo dnes na Dašickou fandit pardubickým florbalistům 281 diváků.
40:01
Úvodní buly 3. třetiny vyhrál tým domácích.
40:00
40:00
Střely ve 2. třetině - 5:8
40:00
39:14
Pardubice teď měly mnoho šancí, ale gól se jim stále vsítit nedaří.
38:20
Zozulák byl ve velké šanci, ale míček mu sklouzl z čepele.
35:27
Janeček vyslal střelu po zemi na Michajloviče, ten ji s klidem chytil.
33:05
Kittel dvakrát dorážel, ale Musil obě dorážky vyrazil nohami.
31:44
Kourek zkusil střelu z velké vzdálenosti, ta letěla mimo.
29:30
Formánkovu střelu vyrazil Michajlovič nohou.
28:17
U Michajloviče došlo nyní k několika dorážkám, Pardubicím se však gól vsítit nezdařilo.
26:52
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Tomáš Sovják, asistoval Marek Zapletal (0:4).
25:02
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Lukáš Pešat, asistoval Tomáš Sovják (0:3).
24:47
Ťopek nyní fauloval pardubického hráče. Domácí tým rozehrává v rohu hřiště za brankou hostí.
23:10
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Tomáš Sovják, asistoval Lukáš Petřík (0:2).
21:20
Vykopal zkusil 2x Musila, ale ten mu gól vsítit nedovolil.
21:02
Kittelovu střelu Musil vyrazil.
20:01
Úvodní buly 2. třetiny vyhrál tým hostí.
20:00
20:00
Střely v 1. třetině - 9:8
20:00
19:05
Hraje se poslední minuta první třetiny a Pardubice právě promarnily další šanci.
18:29
Teichmanovu střelu vyrazil Michajlovič nohami, míček nakonec skončil za mantinely.
15:55
Zapletal nyní s hlasitým výkřikem skončil na zemi a po chvíli odkulhal na střídačku. Otrokovice diskutují o větším trestu než jen o volnému úderu. Rozhodnutí sudích je však neúprosné.
15:16
Pardubice se dokáží držet delší dobu v útoku, ale nakonec své pokusy promarní nepřesnými nahrávkami.
14:00
Ťopek měl velkou šanci, když šel sám na Musila. Ale Musil jeho samotnou jízdu vychytal.
11:06
Kostka přestává držet své nervy na uzdě a začíná se postrkovat s protihráči. Nejprve to schytal Janeček, poté Formánek. Zatím se mu to daří bez povšimnutí sudích.
10:38
Pešatovu střelu zastavil Oubrecht zakleknutý před brankou.
09:20
Nebezpečný útok Otrokovic zastavil Zozulák svým rychlým návratem.
06:55
Kittelovu střelu z půlky Musil s přehledem chytil.
05:05
Brychta svou skákavou střelou strefil břevno otrokovické branky.
04:27
Přemek Pakosta se dostal k míčku, ale potom byl zfaulovaný tak, že skončil až u pořadatelských stolků.
02:41
Jurčíka, který byl na míčku, předběhl Němeček, který mu míček sebral, ovšem poté se dopustil faulu, a tak přišla rozehrávka pro Otrokovice.
00:59
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Martin Szweda, asistoval Lukáš Pešat (0:1).
00:59
Dorážka od Szwedy však již skončila v síti.
00:58
Pešatovu střelu Musil vyrazil.
00:01
Úvodní buly vyhrál tým hostí.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Libor Gavlas a Lukáš Mikula.
00:00
00:00
Line-up hostů Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE: brankář: Radovan Michajlovič; hráči v poli: Michal Nagy, Tomáš Sovják, Marek Zapletal, Lukáš Pešat, Marek Švajný
00:00
Line-up domácích Sokol Pardubice: brankář: Petr Musil; hráči v poli: Marek Ďopan, Jan Bílý, Martin Zozulák, Ivo Teichman, Jakub Burian