4:0
1:1
4:5
- : -
branky (asistence): 03:33 Ondřej Vavro (Štěpán Mosler), 05:50 Michal Klápa (Štěpán Mosler), 07:00 Jakub Černý (Daniel Macek), 18:08 Jan Smolka (Jan Skopový), 39:59 Michal Klápa (Ondřej Vavro), 44:12 Daniel Macek (Petr Novotný), 44:55 Ondřej Vavro (Štěpán Mosler), 48:56 Daniel Macek (Jakub Černý), 57:20 Daniel Macek
branky (asistence): 29:31 Richard Kraus (Martin Varta), 41:58 Vojtěch Mžyk (David Beneš), 45:56 Ondřej Kučera, 50:18 Tomáš Vlach (Tomáš Kozlík), 52:02 Kamil Peřka (Marián Kloza), 58:43 Martin Varta (Kamil Peřka)

FB Hurrican Karlovy Vary - Florbal PEGRES Havířov 9:6
4. Ondřej Vavro, 6. Michal Klápa, 8. Jakub Černý, 19. Jan Smolka, 40. Michal Klápa, 45. Daniel Macek, 45. Ondřej Vavro, 49. Daniel Macek, 58. Daniel Macek - 30. Richard Kraus, 42. Vojtěch Mžyk, 46. Ondřej Kučera, 51. Tomáš Vlach, 53. Kamil Peřka, 59. Martin Varta; rozhodčí: František Pangerl - Jiří Šedivý; vyloučení: 3:1; využití: 0:2; diváků: 135; zásahy brankářů: Jan Eckhardt 21 - Jan Piško 15, Pavel Kotula 5; po třetinách: 4:0, 1:1, 4:5;
60:01
Komentář domácího trenéra Pánka: "Kupodivu nám zápas vyhrála první třetina, kde byl soupeř jasně lepší. My jsme jen trestali jeho chyby. Jsem rád, že jsme mohli víc jak dvě třetiny hrát na tři kompletní lajny. Zítra se pokusíme navázat na vítěznou šňůru. Děkujeme soupeři a skvělým divákům."
60:01
Komentář hostujícího trenéra Kubíčka: "Dnes nechci hodnotit sportovní složku, ale chci vyzdvihnout úplně něco jiného a to, že mezi první a duhou třetinou jsme měli malinké zpoždění na nástup a Karlovy Vary na jejich žádost zrušily dvouminutový trest za pozdní příchod. Tento prvek fair play je někdy víc než hra. Děkujeme soupeři za moc pěknou hru a divákům za návštěvu."
60:00
58:43
Branku družstva Florbal PEGRES Havířov vstřelil Martin Varta, asistoval Kamil Peřka (9:6).
57:50
Vyloučen hráč Daniel Macek družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za sekání.
57:21
Klápa byl hodně tvrdě sestřelen u mantinelu, za což bylo nařízeno trestné střílení, které s přehledem proměnil Macek
57:20
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Daniel Macek z trestného střílení (9:5).
56:09
Domácí jsou kompletní
55:12
Na hřišti se nám teď přiostřuje
54:09
Vyloučen hráč Michal Klápa družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za bránění ve hře.
52:03
Domácí se zbytečnými chybami dostávají pod tlak
52:02
Branku družstva Florbal PEGRES Havířov vstřelil Kamil Peřka, asistoval Marián Kloza (8:5).
50:19
Domácí teď působí poněkud zbrkle a soupeř je za to již podruhé potrestal
50:18
Branku družstva Florbal PEGRES Havířov vstřelil Tomáš Vlach, asistoval Tomáš Kozlík (8:4).
48:57
Černý našel na velkém brankovišti Macka a ten se z takových pozic nemýlí
48:56
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Daniel Macek, asistoval Jakub Černý (8:3).
45:57
Chyba domácích v rozehrávce. Havířovští šli 3 na 1 a Kučera snižuje
45:56
Branku družstva Florbal PEGRES Havířov vstřelil Ondřej Kučera bez asistence (7:3).
44:55
Timeout Florbal PEGRES Havířov
44:55
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Ondřej Vavro, asistoval Štěpán Mosler (7:2).
44:55
Střídání brankáře. Nový brankář Pavel Kotula družstva Florbal PEGRES Havířov
44:13
Macek na dvakrát navyšuje domácí vedení
44:12
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Daniel Macek, asistoval Petr Novotný (6:2).
41:58
Branku družstva Florbal PEGRES Havířov vstřelil Vojtěch Mžyk, asistoval David Beneš (5:2).
39:59
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Michal Klápa, asistoval Ondřej Vavro (5:1).
29:31
Branku družstva Florbal PEGRES Havířov vstřelil Richard Kraus, asistoval Martin Varta (4:1).
28:04
Vyloučen hráč Miroslav Šnajdr družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za bránění ve hře.
20:01
Domácí byli v první třetině lepším týmem a zaslouženě vedou. Uvidíme zda jim to vydrží i nadále
18:09
Skopový skvěle našel Smolku, který i s trochou štěstí prostřeluje havířovského gólmana
18:08
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Jan Smolka, asistoval Jan Skopový (4:0).