1:2
3:4
3:1
1:0
branky (asistence): 12:31 Daniel Macek (Petr Novotný), 28:19 Petr Novotný (Daniel Macek), 32:29 Ondřej Vavro (Štěpán Mosler), 38:32 Daniel Macek (Miroslav Šnajdr), 43:17 Ondřej Vavro (Štěpán Mosler), 57:08 Michal Klápa (Daniel Macek), 57:57 Ondřej Vavro (Daniel Macek), 61:54 Petr Novotný (Tomáš Oliverius)
branky (asistence): 02:22 Martin Nagy, 13:13 Roman Houbal (Petr Ondráček), 23:50 Matěj Hronek (David Medek), 25:45 Jan Vojtíšek (Tomáš Brom), 26:44 David Medek (Jan Chrást), 31:10 Martin Nagy (Jan Vojtíšek), 52:52 Jaroslav Řeháček (Marek Fuchs)

FB Hurrican Karlovy Vary - FBŠ Hummel Hattrick Brno 8:7p
13. Daniel Macek, 29. Petr Novotný, 33. Ondřej Vavro, 39. Daniel Macek, 44. Ondřej Vavro, 58. Michal Klápa, 58. Ondřej Vavro, 62. Petr Novotný - 3. Martin Nagy, 14. Roman Houbal, 24. Matěj Hronek, 26. Jan Vojtíšek, 27. David Medek, 32. Martin Nagy, 53. Jaroslav Řeháček; rozhodčí: Milan Baloun - Roman Šuvada; vyloučení: 5:4; využití: 1:3; diváků: 122; zásahy brankářů: Daniel Váradi 13 - Jan Chrást 19; po třetinách: 1:2, 3:4, 3:1, 1:0;
61:54
65:00
Komentář hostujícího trenéra Fialy: "Vzhledem k vývoj i zápasu je pro nás bodu ztrátou. Na druhou stranu dnes byl soupeř lepší na balonu a vytvořil si více střeleckých šancí než my. V tomto ohledu je konečný zisk bodů spíše odpovídající. Soupeři děkuji za zápas."
65:00
Komentář domácího trenéra Petra Pánka: "Dnes nám bohužel nevyšel vstup do první a druhé třetiny ale postupnou snahou a pílí jsme zápas dovedli do prodloužení, kde už to byla loterie. Děkuji svým hráčům za dnešní vítězství a že zvládli dva zápasy ve dvou dnech. Děkuji dnes fantastickým divákům a soupeři a přeji mu šťastnou cestu domů."
61:54
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Petr Novotný, asistoval Tomáš Oliverius (8:7).
61:54
Je konec. Oliverius našel rozběhnutého Novotného, který rozhoduje o tom, že dva body zůstanou ve Varech
61:13
Vavrova pěkná beckhendová střela
60:00
60:00
59:59
Závěr se již dohrával v klidu a poprvé v sezóně uvidí karlovarští fanoušci prodloužení
57:58
Je vyrovnáno. Vavro kompletuje hattrick a ještě nás čeká drama
57:57
Timeout FBŠ Hummel Hattrick Brno
57:57
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Ondřej Vavro, asistoval Daniel Macek (7:7).
57:09
Klápa byl důrazný na brankovišti a přibližuje domácí vyrovnání
57:08
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Michal Klápa, asistoval Daniel Macek (6:7).
55:52
Timeout FB Hurrican Karlovy Vary
55:52
Vyloučen hráč David Medek družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za zdržování hry.
55:30
Hra je hodně vyhrocená
53:38
Vyloučen hráč Marek Mandler družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za bránění ve hře.
52:53
Varadi měl zcela zakrytý výhled a Řeháček zvyšuje
52:52
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Jaroslav Řeháček, asistoval Marek Fuchs (5:7).
52:08
Atmosféra na hřišti teď houstne
51:32
Vyloučen hráč Marek Mandler družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za blokování hokejky.
43:17
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Ondřej Vavro, asistoval Štěpán Mosler (5:6).
38:32
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Daniel Macek, asistoval Miroslav Šnajdr (4:6).
37:05
Skvělý blok Brože
35:00
Dnešnímu utkání přihlíží 122 skvělých diváků
34:30
Vavro našel křižnou přihrávkou Moslera. Brankář Chrást se však skvěle přemístil a jeho střelu vyrazil
32:50
Svatek nádherně zabránil jistému gólu
32:29
31:52
Na hřišti se teď přiostřuje. Tvrdě byl sražen Novotný
31:10
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Martin Nagy, asistoval Jan Vojtíšek (2:6).
30:53
Vyloučen hráč Matěj Hronek družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za hrubost.
30:53
Vyloučen hráč Jakub Černý družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za hrubost.
29:40
Vyloučen hráč Michal Klápa družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
28:20
Konečně to tam spadlo i domácím. Novotný vymetl růžek brněnské branky
28:19
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Petr Novotný, asistoval Daniel Macek (2:5).
26:45
Hostům to tam zatím padá, rychlou střelou se prosadil Medek
26:44
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil David Medek, asistoval Jan Chrást (1:5).
25:45
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Jan Vojtíšek, asistoval Tomáš Brom (1:4).
24:50
Svatek blokuje střelu Fuchse
24:15
Vyloučen hráč Petr Novotný družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za sekání.
23:51
Domácí teď udělali několik chyb a Hronek dorazil míček za bezmocného Váradiho
23:50
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Matěj Hronek, asistoval David Medek (1:3).