1:3
0:3
2:6
- : -
branky (asistence): 14:44 Marek Šimíček (Tomáš Olbert), 40:51 Martin Tuhý (Jan Holý), 48:12 Tomáš Janča
branky (asistence): 04:42 Ondřej Lorenc (Jiří Juhaňák), 05:50 Tomáš Kadavý (Luděk Ondráček), 14:28 Lukáš Michálek (Vít Hrubý), 25:02 Luděk Ondráček (Vít Hrubý), 26:10 Lukáš Mráz (Jan Novotný), 39:47 Josef Žižka (Jiří Juhaňák), 48:53 Artürs Jurševskis (Ondřej Lorenc), 49:51 Lukáš Mráz (Josef Žižka), 53:23 Petr Kadlec (Jiří Juhaňák), 53:51 David Sládeček (Václav Černoch), 56:17 Michal Pešák (Lukáš Mráz), 59:29 Lukáš Mráz (Luděk Ondráček)

Spartak Hluk - Bulldogs Brno 3:12
15. Marek Šimíček, 41. Martin Tuhý, 49. Tomáš Janča - 5. Ondřej Lorenc, 6. Tomáš Kadavý, 15. Lukáš Michálek, 26. Luděk Ondráček, 27. Lukáš Mráz, 40. Josef Žižka, 49. Artürs Jurševskis, 50. Lukáš Mráz, 54. Petr Kadlec, 54. David Sládeček, 57. Michal Pešák, 60. Lukáš Mráz; rozhodčí: Jan Saňka - Jan Trávníček; vyloučení: 3:0; využití: 0:2; diváků: 427; zásahy brankářů: Lukáš Kolečkář 26, Richard Podškubka 14 - Kryštof Bartek 38; po třetinách: 1:3, 0:3, 2:6;
60:00
Komentář domácích (Rochovanský): "Dnešní utkání jsme nezvládli v hlavách a velké množství individuálních chyb nás stálo slušný výsledek. Více odvahy ve hře dopředu a méně respektu na obranné polovině, pak by mohlo být utkání zajímavějším. Gratulujeme soupeři a přejeme hodně štěstí v dalších utkáních. Pro nás toto utkání nebylo klíčovým, o postup se popereme ....
60:00
Komentář domácích II. část: "....v závěrečném utkání. Musím však vyzdvihnout skvělou diváckou kulisu, která byla úžasná."
60:00
Komentář trenéra hostí (Kyzlink): "Chtěli jsme hrát florbal založený na pohybu a rychle dávat míček od hokejky. To se nám dařilo v každé třetině určitou část. Děkujeme hráčům za přístup k dnešnímu utkání. Domácím přejeme hodně štěstí do dalších zápasů."
60:00
59:59
Střely ve třetí třetině Hluk: 14, Brno: 20.
59:59
Střely celkem Hluk: 41, Brno: 52.
59:29
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Lukáš Mráz, asistoval Luděk Ondráček (3:12).
59:29
Gólový účet utkání uzavřeli Bulldoci ve hře v šesti bruslařích. Favorit si ze Slovácka odváží všechny body.
59:15
Timeout Bulldogs Brno
59:15
Timeout hostí. Ano hostí.
56:17
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Michal Pešák, asistoval Lukáš Mráz (3:11).
56:17
Kaňovský vyrobil velkou chybu a dovolil jít Brňanům do přečíslení, které následně zužitkoval střelou do růžku Pešák. Hosté skórují už po jedenácté.
53:51
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil David Sládeček, asistoval Václav Černoch (3:10).
53:23
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Petr Kadlec, asistoval Jiří Juhaňák (3:9).
53:23
Kadlec se štěstím z pravé strany procedil přes Podškubku.
49:51
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Lukáš Mráz, asistoval Josef Žižka (3:8).
48:53
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Artürs Jurševskis, asistoval Ondřej Lorenc (3:7).
48:53
Lotyš uklízí za Podškubku vysokou holí. Rozhodčí mylně uznává tento gól jako regulérní. Škoda.
48:12
Branku družstva Spartak Hluk vstřelil Tomáš Janča bez asistence (3:6).
48:12
Jako správný kapitán se teď projevil domácí Janča a pozvedl Spartakovce gólem v oslabení.
46:54
Vyloučen hráč Martin Krchňáček družstva Spartak Hluk na 2 minuty za nedovolené vrážení.
46:54
Domácí působí ve třetí části mnohem živějším dojmem. Dobrý dojem však záhy kazí M. Krchňáček faulem, za nedovolené vrážení si odpyká menší trest.
45:11
Výborná střela Kaňovského končí na Bartkovi.
42:30
Holý z dálky prověřuje kípra hostí.
40:51
Branku družstva Spartak Hluk vstřelil Martin Tuhý, asistoval Jan Holý (2:6).
40:51
Tuhý svým typickým způsobem otevírá skóre třetí třetiny - ze vzduchu a k tomu do prázdné brány.
40:00
40:00
39:47
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Josef Žižka, asistoval Jiří Juhaňák (1:6).
39:47
Gól do šatny vyvěsil do Kolečkářovy kasy Žižka. Využil přesilovku střelou pod horní tyč. V domácí kabině bude zřejmě ve druhé přestávce dusno.
39:26
Vyloučen hráč Vojtěch Duda družstva Spartak Hluk na 2 minuty za sekání.
37:19
Domácí Janča teď prověřil masku hostujícího golmana.
35:48
Domácí se víceméně brání a zkoušejí to na brejky.
35:00
Dnešnímu utkání přihlíží 427 neplatících diváků.
34:20
Grlický míjí odkrytou bránu.
30:20
M. Krchňáček v šanci. Na druhé straně domácího strážce svatyně zachraňuje tyč po střele Pešáka.
26:10
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Lukáš Mráz, asistoval Jan Novotný (1:5).
26:10
Brňané Hlučany vůbec nešetří. Mráz skóruje i pře protesty domácích, kteří reklamují rozseklé obočí Šimíčka.
25:02
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Luděk Ondráček, asistoval Vít Hrubý (1:4).
25:02
A je to už 1:4! Do odkryté klece skóruje Ondráček.
24:52
Tempo utkání se nesnižuje. Na domácí straně teď Kolečkáře zachránila tyč!
20:00
20:00
Střely v první části. Hluk: 14, Brno: 18.
20:00
17:29
Vyloučen hráč Dominik Kovář družstva Spartak Hluk na 2 minuty za bránění ve hře.
14:44
Branku družstva Spartak Hluk vstřelil Marek Šimíček, asistoval Tomáš Olbert (1:3).
14:30
Olbert tvrdě pálí z levého křídla nad Bartkovu bránu.
14:28
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Lukáš Michálek, asistoval Vít Hrubý (0:3).
05:50
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Tomáš Kadavý, asistoval Luděk Ondráček (0:2).
05:50
Dvě rychlé branky sebraly domácím vítr z plachet. Prvním střelcem utkání se po bombě k pravé tyči stal Lorenc. Za necelou minutu ho napodobil po průniku Ondráčka Kadavý.
04:42
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Ondřej Lorenc, asistoval Jiří Juhaňák (0:1).
04:30
Lorenc v šanci před Podškubkou.
02:20
I domácí již vystrčili růžky. Nejprve P. Krchňáček v pološanci a pak Šimíček minul zleva.
01:51
Střela hostí olízla břevno domácí brány.
01:00
Úvodní buly pro domácí. A od začátku se hraje ve vysokém tempu.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Saňka a Jan Trávníček.
00:00
00:00
Line-up hostů Bulldogs Brno: brankář: Kryštof Bartek; hráči v poli: Petr Kadlec, Luděk Ondráček, Jiří Juhaňák, Vít Hrubý, Lukáš Mráz
00:00
Line-up domácích Spartak Hluk: brankář: Richard Podškubka; hráči v poli: Dominik Kovář, Vojtěch Duda, Tomáš Olbert, Tomáš Janča, Marek Šimíček
00:00
Dobrý večer, vítám Vás u sledování utkání skupiny C Poháru České pojišťovny mezi překvapivě druhým týmem Spartakem Hluk a lídrem tabulky Bulldogs Brno.