3:0
3:5
6:0
- : -
branky (asistence): 07:20 Jan Krejča (Matěj Pruner), 15:47 Matěj Pruner (Michal Kareš), 16:35 Martin Remeš (Petr Tlapa), 20:15 Jan Krejča (Ondřej Špalek), 23:43 Tomáš Pour (vlastní branka), 35:10 Matěj Pruner, 41:07 Jan Lang, 43:10 Jan Krejča (Matěj Pruner), 47:49 Marek Zouzal (Matěj Pruner), 48:14 Michal Zeman (Daniel Richtr), 51:55 Marek Veselý (Marek Zouzal), 55:47 Marek Veselý (Marek Zouzal)
branky (asistence): 27:18 Radek Mandík (Antonín Palatínus), 29:11 Jan Dobisík, 34:11 Antonín Palatínus (Aleš Höffer), 36:28 Antonín Palatínus (Patrik Šebek), 38:11 Lukáš Miščík (Marek Paleček)

AC Sparta Praha - FBŠ Bohemians 12:5
8. Jan Krejča, 16. Matěj Pruner, 17. Martin Remeš, 21. Jan Krejča, 24. Tomáš Pour, 36. Matěj Pruner, 42. Jan Lang, 44. Jan Krejča, 48. Marek Zouzal, 49. Michal Zeman, 52. Marek Veselý, 56. Marek Veselý - 28. Radek Mandík, 30. Jan Dobisík, 35. Antonín Palatínus, 37. Antonín Palatínus, 39. Lukáš Miščík; rozhodčí: Jiří Dolanský - Vojtěch Sýkora; vyloučení: 2:2; využití: 2:2; diváků: 87; zásahy brankářů: Jan Eckhardt 19 - Marek Paleček 15, Ondřej Kratěk 7; po třetinách: 3:0, 3:5, 6:0;
60:00
Komentář vedoucího družstva hostů pana Grmolce: Blahopřejeme soupeři k vítězství, mrzí nás že jsme ve třetí třetině neproměnili žádnou šanci. Děkujeme divákům za skvělou podporu. Zápas ve kterém padlo 12 gólů se musel líbit. Navíc gratulujeme Spartě k vítězství ve skupině.
60:00
Střely: Sparta- 15 FBŠ Bohemians- 6
60:00
Střely celkem - Sparta 34:24 Bohemians.
60:00
Komentář trenéra domácích pana Skaličky: V dnešním zápase jsme dali šanci hodně hráčům juniorkého týmu, až na výpadek ve druhé trětině se kluci se svou roli popasovali solidně. Jsme rádi za vítězství i za první místo ve skupině a těšíme se na čtvrtfinále. Dekujeme soupeři za utkání.
60:00
59:59
Poslední střela Miščíka šla vysoko nad
59:00
Právě probíhá poslední minuta zápasu.
58:40
Kozdera ztratil míček a Bohemka toho využila, ale Eckhard chytá střelu.
57:00
Právě probíhají poslední 3 minuty zápasu.
55:47
Branku družstva AC Sparta Praha vstřelil Marek Veselý, asistoval Marek Zouzal (12:5).
55:46
Opět krásná akce, kde Zouzal přihrál Veselýmu a ten ze stejného místa se opět nemýlil.
54:40
Zouzal zabránil střele hráče Bohemians.
54:14
Vyloučen hráč Aleš Höffer družstva FBŠ Bohemians na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
54:10
Střela Poláčka šla vedle brány.
51:55
51:54
Krásná akce, kde Zouzal přihrál Veselýmu a ten se nemýlil.
51:10
Bohemians vybojovaly míček a míří na sparťanskou bránu, ale Sparta jim ho sebrala.
50:21
Vyloučen hráč Jakub Křivanec družstva FBŠ Bohemians na 2 minuty za bránění ve hře.
49:48
Bohemians vyhazují balónek na polovinu Sparty.
48:14
Branku družstva AC Sparta Praha vstřelil Michal Zeman, asistoval Daniel Richtr (10:5).
48:14
Střídání brankáře. Nový brankář Ondřej Kratěk družstva FBŠ Bohemians
47:49
Branku družstva AC Sparta Praha vstřelil Marek Zouzal, asistoval Matěj Pruner (9:5).
47:05
Dobisík zachytil přihrávku Sparty a zkusil střelu, která končí vysoko nad.
47:00
Šebkovu střelu chytá Eckhard a míček je stále ve hře.
45:50
Bohemians se drží na míčku a Sparta se snaží napadat.
43:10
Branku družstva AC Sparta Praha vstřelil Jan Krejča, asistoval Matěj Pruner (8:5).
41:58
Remeš dostal přihrávku od Perglera, ale než stihl vystřelit, míček mu byl sebrán
41:07
Branku družstva AC Sparta Praha vstřelil Jan Lang bez asistence (7:5).
39:35
Prudká střela Krejči končí těsně nad brankou.
39:00
Probíhá poslední minuta druhé třetiny
38:11
Branku družstva FBŠ Bohemians vstřelil Lukáš Miščík, asistoval Marek Paleček (6:5).
38:10
Kalaš se ještě snažil zastavit míček a vyhodit ho, jenže už bylo pozdě.
37:00
Zemanova střela trefila hráče Bohemky.
36:28
Branku družstva FBŠ Bohemians vstřelil Antonín Palatínus, asistoval Patrik Šebek (6:4).
36:09
Vyloučen hráč Jan Lang družstva AC Sparta Praha na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
35:10
Branku družstva AC Sparta Praha vstřelil Matěj Pruner bez asistence (6:3).
34:11
Branku družstva FBŠ Bohemians vstřelil Antonín Palatínus, asistoval Aleš Höffer (5:3).
34:09
Nyní se hraje ze strany na stranu.
32:45
Pěkná střela Zemana, brankář Bohemky odráží rukou.
31:58
Eckhard překazil kombinaci Bohemky a jednou rukou odrazil míček.
30:46
Remeš ztratil balónek a Bohemka se snažila dostat do útočného pásma.
29:11
Branku družstva FBŠ Bohemians vstřelil Jan Dobisík bez asistence (5:2).
27:37
Tlapa chtěl přihrát před branku spoluhráčovi, jenže hráč Bohemky přihrávku zachytil.
27:18
Branku družstva FBŠ Bohemians vstřelil Radek Mandík, asistoval Antonín Palatínus (5:1).
26:21
Palatínus zkouší střelu v přesilovce, jenže střela končí vedle branky.
25:59
Vyloučen hráč Matěj Pruner družstva AC Sparta Praha na 2 minuty za nedovolené vrážení.
25:37
Nechtěná teč od Palatínuse končí za mantinely.
23:43
Vlastní branku družstva FBŠ Bohemians vstřelil Tomáš Pour (5:0).
23:10
Dlouhý nadhoz od Veselého končí na hokejce Bohemians.
22:19
Sparta se zatím drží na své polovině.
20:57
Střela Bohemky letěla jen do rukou Eckharda.
20:15
Branku družstva AC Sparta Praha vstřelil Jan Krejča, asistoval Ondřej Špalek (4:0).
19:59
Poslední střela letěla z půlky, ale Veselý to zblokoval nohou.
18:39
Palatínus chtěl vystřelit, ale jeden ze sparťanských hráčů mu ji zblokoval.
16:35
Branku družstva AC Sparta Praha vstřelil Martin Remeš, asistoval Petr Tlapa (3:0).
16:15
Dobisík sám na bránu, ale Eckhard chytá.
15:47
Branku družstva AC Sparta Praha vstřelil Matěj Pruner, asistoval Michal Kareš (2:0).
13:49
Dobisíkova střela jen do nohou sparťanů.
12:39
Karešova nahrávka za zády šla na Langa, který ale vysoko minul bránu.
11:35
Střela Bohemians šla do rukou Eckharda.
09:57
Eckhard teď vychytal 3 rány a míček zůstává stále ve hře.
08:50
Krejča si vybojoval míček, ale když chtěl jít do střely, tak mu byl sebrán.
07:20
05:47
Bohemians se stále drží na balónku a snaží se něco vymyslet.
02:36
První střela FBŠ Bohemians.
02:19
Kalašova střela letěla těsně vedle branky.
01:20
FBŠ Bohemians si vybojovala míček a snaží se dostat do střely.
01:03
Prunerovu střelu blokuje Dobisík.
00:39
Sparta se zatím drží na míčku a snaží se dostat na útočnou polovinu.
00:01
Buly vyhrála Sparta.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Dolanský a Vojtěch Sýkora.
00:00
00:00
Line-up hostů FBŠ Bohemians: brankář: Marek Paleček; hráči v poli: Martin Poláček, Štěpán Čuda, Aleš Höffer, Tomáš Pour, Antonín Palatínus
00:00
Line-up domácích AC Sparta Praha: brankář: Jan Eckhardt; hráči v poli: Marek Zouzal, Jan Krejča, Marek Veselý, Daniel Riley, Ondřej Špalek