3:1
2:1
2:1
- : -
branky (asistence): 03:53 Karolína Suchá, 09:13 Eva Krauskopfová (Adéla Jůzová), 19:04 Eva Krauskopfová (Petra Beránková), 38:22 Martina Řepková (Tereza Urbánková), 38:37 Karolína Suchá (Magdaléna Plášková), 40:13 Nela Jiráková (Martina Řepková), 55:16 Martina Řepková (Johana Vrbová)
branky (asistence): 13:12 Hana Koníčková (Ivana Šupáková), 23:24 Veronika Enenkelová (Denisa Ferenčíková), 46:50 Zuzana Halfarová

FAT PIPE FLORBAL CHODOV - 1. SC TEMPISH Vítkovice 7:3
4. Karolína Suchá, 10. Eva Krauskopfová, 20. Eva Krauskopfová, 39. Martina Řepková, 39. Karolína Suchá, 41. Nela Jiráková, 56. Martina Řepková - 14. Hana Koníčková, 24. Veronika Enenkelová, 47. Zuzana Halfarová; rozhodčí: Jan Drška - Jiří Meisner; vyloučení: 2:1; využití: 0:1; diváků: 133; zásahy brankářů: Hana Ranochová 21 - Nikola Příleská 13; po třetinách: 3:1, 2:1, 2:1;
60:00
59:59
Počet střel ve třetí třetině: Chodov 6: Vítkovice 4 Celkově Chodov 22, Vítkovice 19 Hráčka utkání z týmu Vítkovic: 24 Hana Koníčková Hráčka utkání z týmu Chodova: 3 Karolína Suchá
59:59
Komentář k zápasu trenérky hostí Veroniky Vobořilové: Dnes byl Chodov lepší po individuální stránce. Hráli účelně a využily našich chyb. Zápas se zlomil ve druhé třetině. Soupeři gratuluju.
59:59
Komentář k zápasu trenérky domácích Michaly Marešové: Zahráli jsme velmi dobře do obrany, kvalitně s míčkem pod tlakem a chytře využívali nabídnuté šance. Je na čem stavět. Celkově pěkný zápas v tempu z obou stran, děkujeme.
58:30
Osekávání domácí brankářky Ferenčíkové neprošlo.
57:36
Timeout 1. SC TEMPISH Vítkovice
57:00
Kocianová z otočky míjí
55:17
Řepková doklepala míček za záda brankářky a pravděpodobně už je rozhodnuto.
55:16
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Martina Řepková, asistoval Johana Vrbová (7:3).
54:30
Zápas je velmi ostrý. Hráčky do sebe létají jak moucha na trus. Podle rozhodčích stále v rámci pravidel.
53:00
Kociánová vystřelila avšak Ranochová si to pohlídala.
52:00
Temperamentním "Šupa Šupa" povzbuzuje trenér hostí své svěřenkyně. Ty však ne a ne prostřelit Ranochovou.
50:40
Šance Vítkovic stále nenachází cestu do brány.
49:15
Frantíková leží,rozhodčí píská. Míček pro Chodov.
48:15
Diváci jsou nespokojení se zdržováním hry. Trest však nepřichází.
47:33
Vyloučen hráč Ivana Šupáková družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za hra ve výskoku.
46:51
Halfarová využila chyby v obraně a stahuje tak náskok domácích.
46:50
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Zuzana Halfarová bez asistence (6:3).
46:25
Kryzwak šla úplně sama na bránu. V ideální šanci se však neprosadila.
45:45
Jiráková si zkontrolovala celou situaci a hasí hrozící nebezpečí.
44:30
I v oslabení si Chodovačky vytváří střely. Urbánková ovšem netrefila.
43:14
Co ovšem rozhodčí posoudil jako zákrok mimo rámec pravidel bylo kopnutí do míčku od Pláškové a ta si jde odpočinout na 2 minuty.
43:13
Vyloučen hráč Magdaléna Plášková družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za zdržování hry.
43:10
Vítkovice přitvrdili. Hrají však stále v rámci pravidel.
40:14
Jiráková vstřelila gol bekhendem po svižné přihrávce od Řepkové.
40:13
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Nela Jiráková, asistoval Martina Řepková (6:2).
40:00
40:00
39:59
Chodov střílel ve druhé třetině 8krát. Vítkovice 6krát.
38:40
Chodov teď sype jeden gol za druhým. Nejprve překonala brankářku rychlou střelou Řepková,poté si znovu poradila i Suchá. Stav je již 5:2.
38:37
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Karolína Suchá, asistoval Magdaléna Plášková (5:2).
38:22
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Martina Řepková, asistoval Tereza Urbánková (4:2).
37:30
Jůzová ramenem poslala k zemi Šupákovou. Zákrok to byl čistý a v rámci pravidel.
36:55
Hraje se na obě strany. Střel však tolik nevidíme.
35:30
Nebezpečný pokus Vítkovic zastavil rozhodčí. Jednalo se o hru vysokou holí.
34:55
Belicová předvedla střelu,za jakou by se nestyděl ani hráč nejvyšší švédské ligy. Končí však na břevnu.
30:15
Svačinová ubránila tlak hostí.
30:00
Na zápas se dostavilo 133 diváků.
29:35
Ranochová teď vytáhla famozní zákrok a diváci to dovedou ocenit.
28:55
Urbánková nenahrála dostatečně přesně a šance tak končí.
28:45
Výborně zdvojená Paloncyová. Z toho se rýsuje šance pro domácí.
27:15
Plášková dohrála Martinákovou a rozhodčí jí důrazně vysvětluje, že takhle ne. Rozehru mají Vítkovice.
26:20
Dobrý tlak na obranu hostů vytváří Řepková. Míček však stále pod kontrolou obrany.
25:30
Jůzová sestřelena k zemi u půlky. Míček mají domácí.
24:00
Gol nakopl hostující hráčky a vytváří si šanci za šancí.
23:25
Přesilovku využívá Enekelová,která umístila svou střelu do nechytatelných míst. Vítkovice jsou na dosah obratu.
23:24
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Veronika Enenkelová, asistoval Denisa Ferenčíková (3:2).
22:45
Husková přestřelila. Rozehraje Chodov.
22:20
Vyloučen hráč Adéla Jůzová družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za vražení zády.
21:40
Belicová do toho šlápla a pelášila až za půlku. Tam ji však zastavila pozorná obrana hostí.
20:40
Do druhé třetiny opět lépe vlétly Vítkovice.
20:00
Střela do tyčky hráč Katarína Klapitová družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice .
20:00
20:00
19:59
Střely v první třetině : 8:9
19:05
Beránková našla dobře připravenou Krauskopfovou a ta si i podruhé věděla rady.
19:04
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Eva Krauskopfová, asistoval Petra Beránková (3:1).
17:55
Zuřivé "Hej" právě zvolala Plášková po potyčce s protihráčkou.
17:30
Ranochová zachytila nebezpečnou střelu z pravé strany.
16:10
Enekelová netrefila míček tak jak by měla a do protiútoku se ženou domácí.
15:10
Nadějná střela Pláškové končí pár metříků nad bránou.
13:12
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Hana Koníčková, asistoval Ivana Šupáková (2:1).
13:12
Šupáková našla nabíhající Koníčkovou a po její střele zápěstím si míček našel cestu do levého horního rohu branky.
12:15
Urbánková překonala Kociánovou ve sprinterském souboji. Její přihrávka ale nenašla žádnou ze spoluhráček.
10:15
Plášková si vyměnila míček se Suchou a byla z toho šance. Suchá však minula.
09:13
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Eva Krauskopfová, asistoval Adéla Jůzová (2:0).
09:13
Po nahrávce od Jůzové se utrhla Krauskopfová podobně jako předtím její spoluhráčka a poradila si.
07:00
Paloncyová se oklepává ze zákroku Suché. Míček mají hosté.
05:55
Tlak Vítkovic přináší zajímavé střely. Za Ranochovou zatím neprošla žádná.
04:45
Klapitová trefila tyč. Chodov tak stále ve vedení.
03:54
Suchá si vybojovala míček na půlce a její náběh na bránu už nikdo nedokázal zastavit. Otevírá tak skore dnešního zápasu.
03:53
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Karolína Suchá bez asistence (1:0).
03:15
Jiráková prošla přes 3 hráčky. Do koncovky se ovšem neprotlačila.
02:30
Urbánková otestovala brankářku hostí. Ta však nechybovala.
00:55
Utkání zahájily aktivněji hráčky hostujícího celku.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Drška a Jiří Meisner.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. SC TEMPISH Vítkovice: brankář: Nikola Příleská; hráči v poli: Natálie Martináková, Ivana Šupáková, Romana Kiecková, Alžbeta Ďuríková, Veronika Enenkelová
00:00
Line-up domácích FAT PIPE FLORBAL CHODOV: brankář: Hana Ranochová; hráči v poli: Johana Vrbová, Nela Jiráková, Martina Řepková, Tereza Urbánková, Eva Preisslerová