1:1
3:1
1:2
- : -
branky (asistence): 14:47 Martin Děček (Daniel Cabiš), 20:52 Michal Dombrovský, 22:16 Adam Tesárek (Lukáš Tomiczek), 38:26 Michal Dombrovský (Adam Tesárek), 51:36 Jiří Šrámek (Lukáš Svačinka)
branky (asistence): 17:26 Daniel Macek (Ondřej Vavro), 28:30 Ondřej Vavro (Jakub Černý), 45:26 Michal Klápa (Jakub Černý), 54:07 Marek Mandler (Ondřej Vavro)

1. MVIL Ostrava WOOW - FB Hurrican Karlovy Vary 5:4
15. Martin Děček, 21. Michal Dombrovský, 23. Adam Tesárek, 39. Michal Dombrovský, 52. Jiří Šrámek - 18. Daniel Macek, 29. Ondřej Vavro, 46. Michal Klápa, 55. Marek Mandler; rozhodčí: Martin Both - Vladimír Černín; vyloučení: 6:0 + Marek Mandler 5; využití: 1:3; diváků: 66; zásahy brankářů: Vojtěch Kořínek 24 - Jan Eckhardt 18; po třetinách: 1:1, 3:1, 1:2;
60:00
Komentář trenéra hostů (Pánek Petr): Gratuluji soupeři k zasloužené výhře. Na jeden gól ze hry se vyhrát nedá. Poučíme se z chyb a jedeme dal. Děkuji soupeři.
60:00
Komentář trenéra domácích (Svačinka Tomáš): Zbytečně nervózní utkání z naší strany ve hře na míčku. Naštěstí jsme byli produktivnější než soupeř, kterého jsme dostali do hry naší nedisciplinovaností a góly dostávali pouze v oslabení. Jsme rádi za tři body. Musím kluky pochválit za bojovnost a obětavost v závěru utkání. Děkuji soupeři a divákům za zápas.
60:00
Počet střel ve 3.třetině: MVIL - 6; Karlovy Vary - 13.
Počet střel celkem: MVIL - 23; Karlovy Vary - 28.
57:01
Hosté začínají přesilovku i s gólmanem v bráně.
56:47
Timeout FB Hurrican Karlovy Vary
56:47
Vyloučen hráč Adam Tesárek družstva 1. MVIL Ostrava WOOW na 2 minuty za sekání.
56:13
Dombrovský se snažil po jeho akci dožádat trestného střílení, nepovedlo se.
54:07
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Marek Mandler, asistoval Ondřej Vavro (5:4).
53:50
Hosté to zkoušejí v šesti.
52:03
Kořínek teď dvakrát zachránil MVIL od toho, aby Vary snížili.
51:36
Branku družstva 1. MVIL Ostrava WOOW vstřelil Jiří Šrámek, asistoval Lukáš Svačinka (5:3).
51:36
Napotřetí už byl krátký a Šrámek zvyšuje na 5:3.
51:32
Teď vychytal i Šrámka.
51:08
Jurdzina zase v dobré šanci vychytal brankář hostů.
50:08
Kořínek nadvakrát likviduje šanci hostů.
49:42
Kotzurova střela zablokována obráncem Varů.
49:17
Hosté jsou teď víc na míčku a mají dost šancí.
48:20
MVIL v plném počtu.
48:04
Už zbývá jen 15 sekund z přesilovky hostů, zatím si moc velkých šancí nepřipravili.
46:19
Vyloučen hráč Daniel Kotzur družstva 1. MVIL Ostrava WOOW na 2 minuty za hrubost.
46:19
Kotzur teď zbytečně dohrál hostujícího hráče a odpyká si trest za hrubost. Hosté si zahrají další přesilovou hru, zatím už 3 využili.
45:26
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Michal Klápa, asistoval Jakub Černý (4:3).
45:26
Hosté v přesilové hře snižují na 4:3.
44:28
Vyloučen hráč Matyáš Sotorník družstva 1. MVIL Ostrava WOOW na 2 minuty za sekání.
44:28
Sotorník jde za sekání na dvě minuty a hosté si zahrají přesilovku.
44:20
Akce MVILu 2 na 1, Dombrovský přihrál na úplně volného Děčka, ale ten trestuhodně minul úplně prázdnou bránu.
44:09
Tesárkova střela už mířila do brány, ale golman Varů na poslední chvíli zasáhl a vytáhl míček z brankové čáry pryč, diváci v hale už viděli gól.
41:38
Kořínek vytáhl dobrý zákrok proti jednomu z hostujících hráčů.
40:00
40:00
Počet střel ve 2.třetině: MVIL - 10; Karlovy Vary - 9.
40:00
38:26
Branku družstva 1. MVIL Ostrava WOOW vstřelil Michal Dombrovský, asistoval Adam Tesárek (4:2).
38:26
Dombrovský se prorval přes dva hráče a pak přehodil gólmana, zvyšuje tak na 4:2.
38:26
Děček v dobré šanci těsně přestřelil.
35:08
Rozhodčí si pozvali kapitány obou týmů na pohovor, ať uklidní emoce.
31:12
Tesárek se obtočil za bránou a předložil Tomiczkovi před prázdnou, ale ten míjí.
28:30
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Ondřej Vavro, asistoval Jakub Černý (3:2).
28:30
Hosté využívají přesilovky hned z následné standartní situace.
28:28
Vyloučen hráč Vojtěch Kořínek družstva 1. MVIL Ostrava WOOW na 2 minuty za hrubost.
28:28
Kořínek žduchnul před výhozem hostujícího útočníka a dostal dvě minuty za hrubost.Vyloučení si za něj odsedí Kratochvíl.
26:20
Šrámek utekl v oslabeni, ale z boku trefil pouze nohy brankáře.
25:37
Trestné střílení družstva FB Hurrican Karlovy Vary neproměnil Daniel Macek.
25:37
Vyloučen hráč Jakub Smrčka družstva 1. MVIL Ostrava WOOW na 2 minuty za hra v malém brankovišti.
25:37
Nepřesná přihrávka Cabiše a po dobrém zákroku Kořínka Smrčka zachránil situaci tím, že vyhodil míček z malého brankoviště, uvidíme trestné střílení Karlových Varů.
25:37
Macek chtěl přehodit backhandem Kořínka, ale přehodil i bránu za ním a to o velký kus.
24:53
Cabiš při rozehrávce málem namazal napadajícímu obránci, ten naštěstí míček ztečoval pouze do rohu.
23:58
Bergmann dobře zblokoval střelu Šnajdra.
22:16
Branku družstva 1. MVIL Ostrava WOOW vstřelil Adam Tesárek, asistoval Lukáš Tomiczek (3:1).
22:16
Tesárek dorazil střelu Tomiczka a zvýšil na 3:1.
20:52
Branku družstva 1. MVIL Ostrava WOOW vstřelil Michal Dombrovský bez asistence (2:1).
20:52
Dombrovský ze standartky nic nevymýšlel a propálil gólmana.
20:00
20:00
Počet střel v 1.třetině: MVIL - 7; Karlovy Vary - 6.
20:00
19:08
Běží poslední minuta první třetiny.
17:26
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Daniel Macek, asistoval Ondřej Vavro (1:1).
15:45
Vyloučen hráč Lukáš Svačinka družstva 1. MVIL Ostrava WOOW na 2 minuty za bránění ve hře.
14:47
Branku družstva 1. MVIL Ostrava WOOW vstřelil Martin Děček, asistoval Daniel Cabiš (1:0).
14:47
Děček z první trefuje a otevírá skóre.
14:22
Cabiš z otočky přestřeluje bránu.
12:48
Hostům se daří držet míček na polovině domácích.
12:28
MVIL v přesilovce zatím bez střely a bez většího tlaku.
10:14
Vyloučen hráč Marek Mandler družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 5 minut za vysoká hokejka.
10:14
Mandler nadzvedl Kotzurovi hůl a ta ho trefila do obličeje. MVIL si zahraje pětiminutovou přesilovku.
09:45
Svatek z dorážky vysoko nad Kořínka.
08:03
Beckhandový pokus jednoho z útočníku z Karlových Varů skončil na boční síti brány.
07:34
Kotzur fauloval, ale na zemi skončil první on.
07:10
Svačinka trefil tyč Eckhardtovi brány.
05:11
Domácí Kratochvíl byl donominován do sestavy asi půlhodiny před zápasem a hned se zapojuje do hry.
03:41
Dobrý pokus Sotorníka ze středu chytá golman Varů.
03:09
Prvních pokus Varů skončil na tyči Kořínkovi brány.
02:59
MVIL sice aktivní, ale bez střely.
01:16
Utkání začal aktivněji domácí MVIL, Karlovy Vary zatím nepustili na útočnou polovinu.
00:01
Utkání začalo.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Both a Vladimír Černín.
00:00
00:00
Line-up hostů FB Hurrican Karlovy Vary: brankář: Jan Eckhardt; hráči v poli: Tomáš Oliverius, Jakub Černý, Daniel Macek, Matěj Svatek, Petr Novotný
00:00
Line-up domácích 1. MVIL Ostrava WOOW: brankář: Vojtěch Kořínek; hráči v poli: Adam Tesárek, Lukáš Svačinka, Daniel Kotzur, Michal Dombrovský, Lukáš Tomiczek