1:4
3:4
0:4
- : -
branky (asistence): 17:53 Jiří Halama (Zdeněk Malich), 23:04 Antonín Šmerák (Adam Hudeček), 30:30 Vojtěch Kužela (Adam Hudeček), 32:26 Zdeněk Malich (Vít Máček)
branky (asistence): 03:56 Pavel Šebelle (Ondřej Vyskočil), 11:22 Daniel Drobiš, 15:49 Ondřej Vyskočil (Daniel Drobiš), 19:59 Ondřej Šimek (Tomáš Brožek), 22:05 Martin Dědič (Lukáš Tinavský), 25:37 Pavel Šebelle (Ondřej Vyskočil), 30:23 Mikuláš Fořt (Ondřej Šimek), 38:25 Dominik Vlček (Ondřej Šimek), 42:19 Jan Procházka (Dominik Vlček), 50:46 Ondřej Šimek (Dominik Vlček), 55:26 Tomáš Brožek (Ondřej Šimek), 55:44 Ondřej Vyskočil

FBŠ Hummel Hattrick Brno - FBC Štíři Č. Budějovice 4:12
18. Jiří Halama, 24. Antonín Šmerák, 31. Vojtěch Kužela, 33. Zdeněk Malich - 4. Pavel Šebelle, 12. Daniel Drobiš, 16. Ondřej Vyskočil, 20. Ondřej Šimek, 23. Martin Dědič, 26. Pavel Šebelle, 31. Mikuláš Fořt, 39. Dominik Vlček, 43. Jan Procházka, 51. Ondřej Šimek, 56. Tomáš Brožek, 56. Ondřej Vyskočil; rozhodčí: Jan Saňka - Jan Trávníček; vyloučení: 1:2; využití: 0:1; diváků: 45; zásahy brankářů: Matěj Kubíček 7, Matěj Abraham 15 - Vojtěch Graman 31; po třetinách: 1:4, 3:4, 0:4;
60:00
Komentář trenéra domácích pana Jana Niznera: Super zápas, děkujeme soupeři za utkání.
60:00
Komentář trenéra hostí pana Ondřeje Havelky: Za nás kvalitní týmový výkon, podpořený skvělým výkonem brankáře. Děkujeme soupeři za utkání a přejeme hodně štěstí do dalších zápasů.
60:00
58:44
Blíží se poslední minuta třetí třetiny, ale evidentně také poslední minuta zápasu.
56:12
Vyloučen hráč Martin Vinkler družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za sekání.
55:44
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Ondřej Vyskočil bez asistence (4:12).
55:40
Tak trochu nyní platí heslo "Nedáš - dostaneš". Domácí inkasují od Štírů další branku
55:26
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Tomáš Brožek, asistoval Ondřej Šimek (4:11).
54:31
Domácí v přesilovce vyvíjejí solidní tlak.
53:14
Vyloučen hráč Ondřej Šimek družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
53:05
Domácí se zbavují balonu po faulu Halamy.
52:21
Musilovi se nepovedlo poslat dva skákavé balony do sítě hostí.
50:46
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Ondřej Šimek, asistoval Dominik Vlček (4:10).
50:05
Zběsilé střídání domácích málem způsobilo další branku Štírů.
47:54
Obrana Budějovic zachytila přihrávku před bránu, ze které mohl vzejít jednoduchý gól domácích.
44:23
Abraham uklidnil situaci na brankovišti zalehnutím balónku.
42:19
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Jan Procházka, asistoval Dominik Vlček (4:9).
42:19
Procházka zakončil v dobré pozici na středu hřiště.
41:35
Další skvělá spolupráce Hudečka a Šmeráka končí zákrokem Vojtěcha Gramana.
40:00
40:00
38:25
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Dominik Vlček, asistoval Ondřej Šimek (4:8).
38:25
Dvě rychlé přihrávky přes celou šířku a střela do prázdné branky.
37:19
Halamův únik po mantinelu končí pouze neúspěšnou dorážkou Máčka.
36:26
Dnešnímu utkání přihlíží 45 diváků.
33:59
Klimeš to teď přehnal v souboji a sudí pískají nedovolený zákrok. Štíři rozehrávají na půlce hřiště.
33:01
Kužela zblokoval střelu Štírů.
32:33
Malich s Máčkem střílí další branku a snižují dosavadní výsledek zápasu.
32:26
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Zdeněk Malich, asistoval Vít Máček (4:7).
32:05
Hosté přestřelují branku, střela však byla tečovaná a tak se České Budějovice pokusí o standardku z rohu.
31:05
Dvě branky, každá na jedné straně, upravují aktuální skore na 3:7.
30:30
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Vojtěch Kužela, asistoval Adam Hudeček (3:7).
30:23
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Mikuláš Fořt, asistoval Ondřej Šimek (2:7).
29:02
Lang střílí na jihočeského brankáře, dlužno dodat, že strážce českobudějovické klece měl se střelou problém.
25:37
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Pavel Šebelle, asistoval Ondřej Vyskočil (2:6).
25:37
Střídání brankáře. Nový brankář Matěj Abraham družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno
25:33
Hudeček vybojoval několik balónů v krátkém sledu a pomohl domácímu celku.
23:04
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Antonín Šmerák, asistoval Adam Hudeček (2:5).
23:02
Duo Hudeček - Šmerák se prosazuje a snižuje na 2:5.
22:53
Závar před domácím strážcem klece likvidují spolehlivě hráči Hattricku.
22:05
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Martin Dědič, asistoval Lukáš Tinavský (1:5).
20:55
Halama v prvním střídání další periody bojuje na středu hřiště.
20:00
20:00
19:59
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Ondřej Šimek, asistoval Tomáš Brožek (1:4).
19:20
Halama blokováním hokejky nabídl hostím přesilovku.
19:11
Vyloučen hráč Jiří Halama družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za blokování hokejky.
17:53
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Jiří Halama, asistoval Zdeněk Malich (1:3).
17:53
Malich nachystal luxusní přihrávku Halamovi, který střílí nechytatelnou šibenici.
15:50
Štíři se opět brankově prosazují ačkoliv dosud měli opět více ze hry domácí.
15:49
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Ondřej Vyskočil, asistoval Daniel Drobiš (0:3).
14:28
Kubíček předvedl famózní zákrok.
13:26
Kapitán domácích Šmerák opět bojuje v útočné polovině.
12:05
Šmerák nyní bojuje v útočné polovině domácích.
11:39
Hostující celek se dostal do brejku a dává gól
11:22
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Daniel Drobiš bez asistence (0:2).
10:33
Šmerák střelou od mantinelu potrápil jihočeského gólmana.
10:03
Hrači Hattricku mají zatím více ze hry.
08:53
Halama vymíchal tři hráče hostí, akce končí střelou.
08:27
Volný úder domácích na půlce.
06:11
Jihočeši přestřelují poloodkrytou branku.
04:22
Štíři se díky důrazu v předbrankovém prostoru prosazují a otevírají skóre utkání
03:56
01:48
Samostatný únik Halamy nekončí brankou.
01:18
Na míčku jsou v úvodu utkání více domácí, kteří si vybojovali už dvě standardní situace.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Saňka a Jan Trávníček.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Štíři Č. Budějovice: brankář: Vojtěch Graman; hráči v poli: Tomáš Brožek, Ondřej Šimek, Jan Procházka, Dominik Vlček, Mikuláš Fořt
00:00
Line-up domácích FBŠ Hummel Hattrick Brno: brankář: Matěj Kubíček; hráči v poli: Vojtěch Kužela, Jiří Halama, Zdeněk Malich, Vít Máček, Jakub Maleček