0:2
1:2
2:1
- : -
branky (asistence): 23:06 Zuzana Kábrtová (Markéta Žbánková), 41:50 Zuzana Nocarová (Markéta Žbánková), 57:20 Michaela Nováková (Zuzana Kábrtová)
branky (asistence): 08:04 Nella Stašková, 09:33 Natálie Houžvičková (Markéta Prontekerová), 26:02 Mariana Býčková (Adéla Košvancová), 28:58 Lucie Želízková, 48:30 Nella Stašková (Veronika Kopecká)

Florbalová akademie MB - PSN Tatran Střešovice 3:5
24. Zuzana Kábrtová, 42. Zuzana Nocarová, 58. Michaela Nováková - 9. Nella Stašková, 10. Natálie Houžvičková, 27. Mariana Býčková, 29. Lucie Želízková, 49. Nella Stašková; rozhodčí: Michal Kokeš - Jan Hós; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 46; zásahy brankářů: Karolína Špačková 50 - Kristýna Janglová 31; po třetinách: 0:2, 1:2, 2:1;
60:00
Komentář trenéra hostů:Jsme rádi za 3 body s naší hrou však méně. Děkujeme opět fantastickému Tatranskému publiku, které je naším 6 hráčem.
60:00
Komentář trenéra domácích: K dnešnímu zápasu a nasazení holek musím říct jenom slova chvály. Kdybychom s tímto odhodláním a nasazením odehráli celou sezónu, určitě bychom mohli pomýšlet na vyšší příčky. Musím holky pochválit a myslím si, že všem divákům se musel zápas líbit. Díky za podporu. Dnes jsme byli jsme rovnocenným soupeřem. Na šance to byla určitě remíza. Díky soupeřkám a přejeme šťastnou cestu domů.
60:00
57:20
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Michaela Nováková, asistoval Zuzana Kábrtová (3:5).
57:20
Domácí se nevzdávají, Nováková prostřeluje Janglovou a snižuje na 3:5
55:00
domácí se snaží, ale zdá se, že sil ubývá ...
52:30
v rychlém útoku se Horáková neprosadila, Janglová byla u míčku dříve
52:10
po chybné rozehrávce FA závar před domácí brankou
48:30
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Nella Stašková, asistoval Veronika Kopecká (2:5).
48:30
Střílenou nahrávku uklízí Stašková do domácí branky
47:15
břevno po střele hostů
46:40
Žbánkovou ve slibné pozici vychytala gólmanka hostů, vzápětí Žapková přestřeluje
41:50
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Zuzana Nocarová, asistoval Markéta Žbánková (2:4).
41:50
Rychlý útok 2 na 1, Žbánková křížnou přihrávkou vybídla ke skórování Nocarovou, která trefuje vedle gólmanky
40:00
40:00
39:58
opět podrážděná reakce Kopecké po souboji u mantinelu. Přestože má Tatran více ze hry, v utkání vede a rozhodně nehraje v rukavičkách, reagují některé jeho hráčky na souboje překvapivě podrážděně, Kopeckou nyní uklidňují i trenéři hostujícího týmu.
37:30
V přerušené hře rozhodčí slovně napomíná hráčku Tatranu 23 Kopeckou
35:30
V této fázi zápasu je Tatran nebezpečnější, domácím se nedaří udržet balónek delší dobu na svých hokejkách
33:55
několik nebezpečných střel a dorážek likviduje Špačková
32:30
Tatran kombinuje v útočné třetině, střela mimo. Vzápětí v úniku nebezpečně pálí Žbánková
31:13
Vyloučen hráč Kristýna Bauerová družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za bránění ve hře.
28:58
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Lucie Želízková bez asistence (1:4).
28:58
Želízková se obtočila okolo obránce a střelou nad rameno brankářky zvyšuje na 4:1
27:30
hra se přelévá na obě strany
26:02
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Mariana Býčková, asistoval Adéla Košvancová (1:3).
26:02
po rozehrání standardky nedůrazná obrana domácích dovolila dorazit míček za brankovou čáru
24:02
nájezd dvou hráček Tatranu na samotnou gólmanku Špačková chytá ! Kde byla obrana FA ?
23:06
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Zuzana Kábrtová, asistoval Markéta Žbánková (1:2).
23:06
po závaru před brankou hostů Žbánková přistrčila balónek Kábrtové, která zavěsila pod břevno
22:14
tentokrát břevno na druhé straně po střele Horákové
21:37
střela z dálky na domácí branku se po zásahu gólmanky otřela o břevno
20:00
20:00
Patnáct minut první třetiny měly hráčky Tatranu více ze hry, v závěru se domácí zlepšili, vytvořili si několik šancí, ale bez úspěchu