5:4
5:2
3:0
- : -
branky (asistence): 03:43 Tomáš Číhař (David Petržela), 06:22 David Petržela (David Žáček), 07:30 David Petržela (Vojtěch Kaluža), 16:16 Tomáš Holomek (Filip Novák), 17:05 Tomáš Číhař (David Žáček), 24:01 David Žáček (David Petržela), 25:15 Adam Šmíd (Lukáš Slabý), 26:26 Lukáš Kučera (Lukáš Prix), 36:39 Lukáš Prix (Adam Šmíd), 39:19 Lukáš Kučera (Lukáš Slabý), 44:22 Lukáš Kučera (Lukáš Slabý), 56:15 Lukáš Kučera (Adam Šmíd), 58:13 Petr Černý (Adam Šmíd)
branky (asistence): 06:45 Lukáš Molhanec (Lukáš Sedláček), 12:40 Tomáš Ureš (Vojtěch Pfaur), 14:25 Jan Bezouška, 19:24 Milan Všetečka, 23:48 Tomáš Ureš (Mikuláš Plášek), 27:02 Tomáš Ureš (Vojtěch Pfaur)

Sokol Pardubice - Kanonýři Kladno 13:6
4. Tomáš Číhař, 7. David Petržela, 8. David Petržela, 17. Tomáš Holomek, 18. Tomáš Číhař, 25. David Žáček, 26. Adam Šmíd, 27. Lukáš Kučera, 37. Lukáš Prix, 40. Lukáš Kučera, 45. Lukáš Kučera, 57. Lukáš Kučera, 59. Petr Černý - 7. Lukáš Molhanec, 13. Tomáš Ureš, 15. Jan Bezouška, 20. Milan Všetečka, 24. Tomáš Ureš, 28. Tomáš Ureš; rozhodčí: David Hejzlar - Lukáš Weissgráb; vyloučení: 2:2; využití: 2:1; diváků: 71; zásahy brankářů: Martin Haleš 20 - Adam Jiří Král 18, Jan Lämlein 10; po třetinách: 5:4, 5:2, 3:0;
60:00
Komentář trenéra domácích Milana Randy: "V první třetině jsme dělali zbytečné chyby a soupeři jsme prakticky darovali tři góly. Od druhé třetiny zlepšený výkon, dobrá hra na balonku a produktivita v útoku. V poslední dvacetiminutovce jsme kontrolovali utkání a s chutí si zastříleli. Díky všem přítomným divákům a Kladnu hodně štěstí do dalších zápasů."
60:00
Nejlepším hráčem utkání z týmu hostí byl zvolen hráč číslo 73 Tomáš Ureš. Z týmu domácích byl zvolen hráč číslo 37 Lukáš Kučera.
60:00
Komentář trenéra hostí Tomáše Leipnera:" Ve třetí třetině, kdy jsme ještě měli šanci s utkáním něco udělat nám došli fyzické síly a utkání se již pouze dohrálo."
60:00
Počet střel ve 3. třetině: Domácí - 13; Hosté - 7.
60:00
59:00
Probíhá poslední minuta 3. třetiny a věřím, že i tohoto utkání.
58:13
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Petr Černý, asistoval Adam Šmíd (13:6).
58:13
Petr Černý prolomil svojí střeleckou smůlu a nádhernou střelou k tyči zvyšuje rozdíl na 7 branek.
57:10
Vypadá to, že utkání se nyní už pouze dohraje. Nikdo se nikam nežene, pohoda, chill.
56:15
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Lukáš Kučera, asistoval Adam Šmíd (12:6).
56:15
Kučera si dobře naběhl na střed a přidává svojí 4. branku v utkání!
55:31
Černý protečoval Slabého střelu - golman hostí pozorný, Z následné rozehrávky nejvíce trpí trenér Pardubic jehož odražený balonek zasáhl do intimních partií.
54:16
David Žáček teď dostal od Petržely nabídku jež se neodmítá, balonek promáchl napoprvé, napodruhé i napotřetí a s ponížením odchází na střídačku.
53:41
Další akce první pardubické formace, Černý mířil těsně mimo a brankář hostí se nechává lehce ošetřit.
52:25
Další Urešův brejk a další Halešův zákrok, tito dva se potkávají opravdu často a i přes 3 góly kladenského střelce bych řekl, že pardubický brankář je zatím úspěšnější.
51:21
Další zákrok brankáře hostí, tentokrát proti táhle Kalužově střele.
49:45
Černý teď zkušeně podržel míček a nechal svojí formaci vystřídat po spíše hektické části hry.
49:07
Krásná symfonie se ozvala poté co Balvín nasadil Kučerovi tzv. "housle".
48:10
Výborny zákrok brankáře Lamleina proti unikajícímu Elicerovi. Na druhé straně Ureš nepropálil Haleše z bezprostřední blízkosti.
46:57
Kučeru pokračuje ve své show kdy vystihl Kladenskou přihrávku a následně předložil míček do tutovky Černému, ten bohužel opět neproměňuje.
46:01
Vosykova chyba v rozehře, nicméně Vlasákovi se zamotal balonek mezi vlastní nohy,
44:22
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Lukáš Kučera, asistoval Lukáš Slabý (11:6).
44:22
Čepice na plochu prosím! První hattrick v juniorce pro Lukáše Kučeru! Tento mladík, který před sezonou přišel do Pardubic z Litomyšle si na památku vzal balonek a nyní se tváří jako sluníčko.
43:39
Sedláček nyní prozkoušel pozornost vlastního brankáře a očividně si oddychl, když zjistil, že pozorný je.
42:34
Na druhé straně se jako hustou džunglí do zakončení prodíral Novák, ale trefil pouze boční síť.
41:51
Domácí mají rozehrávku na útočné polovině, ale je z toho pouze brejk hostů a Halešův zákrok.
40:01
Střídání brankáře hostí - nový brankář s číslem 79 Jan Lamlein.
40:00
40:00
Ve druhé třetině dokázali domácí odskočit svému soupeři na rozdíl 4 branek, teď můžeme jen očekávat jestli se jim podaří prolomit klasické prokletí pardubických třetích třetin a dovést zápas do vítězného konce.
40:00
Počet střel ve 2. třetině: Domácí - 15; Hosté - 8.
40:00
39:19
39:19
Nejprve Prix se Šmídem a Černým neuvěřitelně vykombinovali hostující obranu, ale bez gólu, odražený míček se ale dostal ke Kučerovi a ten si z krásného výběhu došel pro pokutu za 10. gól.
38:28
Nyní Petržela od mantinelu a další Králův skvělý zákrok.
37:45
A další výborné střídání pardubické první formace. Král nyní předvedl alespoň 3 rychlé zákroky a obzvlášť ten proti Černému bych zařadil do složky "Zázračné".
36:39
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Lukáš Prix, asistoval Adam Šmíd (9:6).
36:39
Bum, bum, prásk! Tři rychlé nahrávky a jedovatá bomba od Prixe - 9:6!
35:46
Vyloučen hráč Mikuláš Plášek družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za sekání.
35:23
Žáček znovu předvedl výbornou práci, nejprve po zisku balonku nedokázal prohodit obránce, ale napodruhé už si došel pro faul a uvidíme přesilovku na druhé straně,
34:27
Pardubičtí se musí cítít jako Drážďany na konci 2.SV, všechny střely, ale zatím končí mimo.
33:48
Vyloučen hráč David Petržela družstva Sokol Pardubice na 2 minuty za bránění ve hře.
33:48
Ukázkový bodycheck od Petržely, bohužel nejsme v NHL.
32:37
Kučera teď s úzkostlivou grimasovou zblokoval Balvínovu bombu. Na druhé straně Černý těsně mimo.
31:07
A znovu agilní Ureš se třikrát (!!) řítil osamocen na domácí kasu. 3:0 pro Haleše.
30:15
Na jedné straně backhandem Žáček s Číhařem a na druhé straně Ureš teď v rychlém sledu prověřili oba brankáře.
29:25
Díky, díky. Teď se o další branku pokusil Molhanec, ale jeho snaha byla marná.
28:05
Upřímně doufám, že si týmy na chvíli dají pauzu od střílení branek, mějte slitováním s pisatelem onlinu, který to všechno musí zadávat do počítače.
27:02
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Tomáš Ureš, asistoval Vojtěch Pfaur (8:6).
27:02
Nejprve Žáček dvakrát soupeře vyblokoval, na další střelu už nedosáhl a stejný osud potkal i Haleše.
26:26
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Lukáš Kučera, asistoval Lukáš Prix (8:5).
26:26
Nejprve nám Černý ukázal proč se stal dřevákem, když sám na brankáře selhal, z další šance už Kučera nedal brankáři hostí šanci.
26:00
Nyní už útočí hosté, ale Makovička svojí střelou spíše odevzdal balon.
25:15
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Adam Šmíd, asistoval Lukáš Slabý (7:5).
25:15
A aktivní pardubičtí pokračují v krasojízdě, nejprve Vlasák vybojoval přesilovku a následně Šmíd proměnil Slabého krosovou nahrávku.
24:50
Vyloučen hráč Jan Balvín družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za držení.
24:01
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil David Žáček, asistoval David Petržela (6:5).
24:01
Jako Michael a Kid, znovu Žáček s Petrželou a Žáček zakončuje do prázdné brány.
23:48
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Tomáš Ureš, asistoval Mikuláš Plášek (5:5).
23:48
Na další akci hostí již nedosáhl a Ureš po zemi vyrovnává.
23:31
Slabého již druhý námaz v utkání, tentokráte Haleš tváří v tvář útočníkovi uspěl.
23:06
Grygarčík teď velmi nejistý v rozehrávce, Haleš zachránil.
22:19
Jeden z rozhodčích omylem zasáhl do hry a vhazuje se v rohu hřiště.
21:48
Aktivní druhá lajna domácích znovu drží hosty pod tlakem, žádná z jejich šancí ovšem nekončí mezi třemi tyčemi.
20:52
V první šanci druhé periody Ureš, ale zblízka minul klec domácích.
20:01
Petr Černý - mimochodem dnešní nájezdový dřevák - se lišácky usmívá, zřejmě plánuje nějaké kulišárny na druhou třetinu.
20:00
20:00
Počet střel v 1. třetině: Domácí - 13; Hosté - 11
20:00
V první třetině jsme viděli převážně ofenzivní florbal, který stvrdilo 9 vstřelených branek. Ze hry zatím měli nepatrně více domácí, ale utkání je více než otevřené a můžeme se těšit na to, co přinese druhá třetina.
20:00
19:24
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Milan Všetečka bez asistence (5:4).
19:24
Obrovská chyba Slabého, který doslova namazal Všetečkovi a ten s trochou štěstí propasíroval míček za Haleše.
19:00
Probíhá nám poslední minuta první třetiny. Na míčku jsou domácí.
18:28
Haleš si hlasitě diriguje svojí obranu. Jako brankářský kolega ho musím pochválit.
17:53
Kladenští se snaží odpovědět a drží se na útočné polovině.
17:05
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Tomáš Číhař, asistoval David Žáček (5:3).
17:05
Číhařovi sjela střela, ale díky mírné teči končí za Králem.
16:16
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Tomáš Holomek, asistoval Filip Novák (4:3).
16:16
A domácí jdou do vedení. Pěkná standardka z rohu a Holomek si připisuje svůj první gól v tomto ročníku KB (G2) ligy.
15:40
Číhař navzdory své mírné povaze teď ustál těžký souboj a získal balonek pro svůj tým.
14:42
A Kanonýři jsou na koni, další dvě obrovské šance, nejprve exklusivní zákrok Haleše a dorážka skončila na tyči!
14:25
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Jan Bezouška bez asistence (3:3).
14:25
Ale přišla chyba v rozehráce a chyby se co? Chyby se trestají!
13:47
Po poslední brance se nám hra uklidnila a domácí vklidu kombinují na vlastní polovině.
12:40
12:40
A vytěžili kontaktní branku. Dalekonosná střela zapadla až za Haleše.
12:02
Vyloučen hráč Vojtěch Kaluža družstva Sokol Pardubice na 2 minuty za sekání.
12:02
Hosté se vymanili ze zámku a Kaluža musel zatáhnout na záchrannou brzdu. Uvidíme co Kladenští z první přesilovky vytěží.
11:06
Domácí střídačka nebyla spokojena s profilem hry nahoru-dolu a oba dva týmy střídají. Nyní již druhá formace domácích znovu zatápí kladenské obraně.
10:15
Plášek ztratil hokejku a těžil z toho Grygarčík, jeho nabídku napálil Novák pouze do brankáře.
09:34
Poslední minutu se toho na hřišti moc nestalo, tak nám Žáček alespoň shodil mantinely, ať se tu nenudíme.
08:25
Šmídova střela prolétla jako duch kolem kladenské brány, všichni se pouze ohlédli.
07:30
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil David Petržela, asistoval Vojtěch Kaluža (3:1).
07:30
Sliboval jsem ofenzivní podívanou a trefil jsem se. Petržela se nám teď pořádně rozjel a na bližší tyč prostřelil Krále.
06:45
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Lukáš Molhanec, asistoval Lukáš Sedláček (2:1).
06:45
Rychlá odpověd hostů, kterou jsem bohužel nezaregistroval. Ale určitě byla moc pěkná.
06:22
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil David Petržela, asistoval David Žáček (2:0).
06:22
Žáček mě před utkáním prosil ať ho na onlinu trochu vychválím a teď můžu! Předvedl výbornou práci v pressinku a Petržela se tentokráte nemýlil.
05:43
Zvoní tyč!! Kučerově schované střela z notné vzdálenosti chyběl opravdu malý kousíček.
05:02
Hosté jsou poprvé utkání trochu v tlaku, do zakončení se ještě nedostali.
03:43
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Tomáš Číhař, asistoval David Petržela (1:0).
03:43
Nádherná kombinace druhé domácí formace, Petržela už raději nezakončoval a pouze předložil balonek Číhařovi, který před prázdnou bránou nezaváhal.
02:59
Dobrá obranná práce Slabého oceněná zvednutým palcem domácího trenéra Randy.
02:10
Prixova ukvapená střela nenašla cíl, Šmíd získal balonek zpět a byl již nebezpečnější ale hosté odolávají.
01:12
Obrovská šance pro domácího Petrželu, ten trestuhodně zahazuje - Žáček, který mu ji připravil pouze bezmocně kroutí hlavou.
00:38
První zákrok domácího brankáře, který jistým pohybem vyrazil proti balonku
00:01
Utkání nám právě začalo, zatímco domácí vítězí na buly, u stolku časoměřičů jsme svědky drobné slovní potyčky mezi zapisovatelkou a časoměřičem.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Hejzlar a Lukáš Weissgráb.
00:00
00:00
Line-up hostů Kanonýři Kladno: brankář: Adam Jiří Král; hráči v poli: Vojtěch Vosyka, Mikuláš Plášek, Vojtěch Pfaur, Štěpán Merta, Tomáš Ureš
00:00
Line-up domácích Sokol Pardubice: brankář: Martin Haleš; hráči v poli: Lukáš Slabý, Petr Černý, Lukáš Prix, Adam Šmíd, Lukáš Kučera
00:00
Vážení příznivci kvalitního juniorského florbalu! Vítejte u online zápisu utkání nejvyšší ligy juniorů mezi domácím týmem z Pardubic a hosty z Kladna. Můžeme se jistě těšit na ofenzivní podívanou - domácí za poslední hrací víkend nastříleli nauvěřitelných 30 branek vůči podobně neuvěřitelném počtu 23 branek obdržených.
00:00
Hosté navzdory svému jménu, za uplynulý víkend nenabídli svým fanouškům tolik gólových parád, nicméně získali 6 bodů a na to by jistě rádi navázali. Uvidíme jak náročný úkol to proti hladovým domácím Sokolům bude.