2:2
1:0
3:1
- : -
branky (asistence): 13:32 Jakub Maleček (Zdeněk Malich), 16:32 Adam Tauš, 27:11 Zdeněk Malich (Vít Máček), 52:47 Vít Máček (Jiří Halama), 54:12 Vojtěch Kužela (Vít Máček), 55:26 Vít Máček (Jiří Halama)
branky (asistence): 07:48 Jiří Giptner (Michal Nechanický), 19:05 Martin Peksa (Ondřej Halej), 55:08 Petr Šnejdar (Zbyněk Hlaváček)

FBŠ Hummel Hattrick Brno - Florbal Chomutov 6:3
14. Jakub Maleček, 17. Adam Tauš, 28. Zdeněk Malich, 53. Vít Máček, 55. Vojtěch Kužela, 56. Vít Máček - 8. Jiří Giptner, 20. Martin Peksa, 56. Petr Šnejdar; rozhodčí: Filip Drápal - Jakub Pospíšil; vyloučení: 2:5; využití: 2:0; diváků: 75; zásahy brankářů: Matěj Abraham 20 - Petr Apko 21; po třetinách: 2:2, 1:0, 3:1;
60:00
Komentář trenéra domácích pana Jana Niznera: Dnešní zápas jsme odehráli skvěle. Děkujeme divákům a soupeři za super utkání.
60:00
Komentář trenéra hostí pana Jiřího Giptnera: Děkujeme soupeři za dvě vyrovnané třetiny a divákům za účast na dnešním zápase.
60:00
59:23
Hostující celek je v závěru utkání agresivní.
58:06
Klimeš dnes zlomil už dvě hokejky.
55:59
Dnešnímu utkání přihlíží 75 diváků.
55:30
Po úspěšných trefách domácích si Chomutov vybírá oddechový čas.
55:26
Timeout Florbal Chomutov
55:26
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Vít Máček, asistoval Jiří Halama (6:3).
55:08
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Petr Šnejdar, asistoval Zbyněk Hlaváček (5:3).
54:44
Domácí se prosazují! Kužela vsítil branku, asistoval Máček.
54:12
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Vojtěch Kužela, asistoval Vít Máček (5:2).
53:25
Vyloučen hráč Vojtěch Bernas družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za hrubost.
53:25
Vyloučen hráč Adam Hudeček družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za hrubost.
53:25
Hudeček se chytil s hostujícím hráčem a výsledkem je vzájemné vyloučení.
52:47
52:47
Hosté se prosazují v přesilovce, která byla udělena za zahození balonu hostujícím hráčem.
52:10
Timeout FBŠ Hummel Hattrick Brno
52:10
Vyloučen hráč Daniel Kellermann družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za zdržování hry.
51:08
Domácí mají více ze hry, ale nedokáží se golově vyjádřit.
49:17
Domácí rozehrávají na vlastní půlce.
47:59
Malich aktivní prací v útočném pásmu vybojoval balon a střelu, kterou se následně prezentuje Halama.
47:11
Hra se díky většímu množství chyb střídá na obou půlkách hřiště.
45:07
Vyloučen hráč Jakub Maleček družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za hrubost.
45:07
45:07
A teď se domácí Maleček posadí na trestnou lavici spolu s hráčem Chomutova.
44:58
Maleček podržel svůj tým při hře do zadu.
44:05
Vzápětí Abraham vyráží maskou.
43:01
Střelu ze středu vyráží domácí golman Abraham.
28:45
Halama si říká o přihrávku, Kužela ji však neposlal.
27:15
Malich ve spolupráci s Máčkem dostrkali míč za záda severočeského golmana.
27:11
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Zdeněk Malich, asistoval Vít Máček (3:2).
26:20
Hudeček netrefuje prázdnou klec, další zmařená šance domácích.
25:23
Hostující brankář zatím bez zákroku, zvoní jen tyčky.
23:05
Máček výbornou střelou trefuje také břevno, střela jde ven.
21:45
Střelou hostí zazvonilo pod Palackého vrchem břevno.
20:00
20:00
19:05
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Martin Peksa, asistoval Ondřej Halej (2:2).
19:05
Po chybě Krále chomutovští srovnávají na 2:2.
18:35
Šmerák dvakrát zachytil protiútok Chomutova.
16:33
Taušův gol jako blesk z čistého nebe.
16:32
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Adam Tauš bez asistence (2:1).
14:35
Domácí mají rozehrávku v rohu, druhá formace odchází střídat.
13:32
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Jakub Maleček, asistoval Zdeněk Malich (1:1).
13:32
Maleček zakončuje, využívá přesilovku a srovnává skore!
12:36
Domácí mají luxusní příležitost. Po faulu hostujícího hráče hrají další přesilovku.
12:11
Vyloučen hráč Martin Peksa družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za bránění ve hře.
12:11
Hosté jdou na 10 vteřin do tří!
12:00
Domácí zatím v přesilovce moc v útočném pásmu nepobyli.
10:22
Vyloučen hráč Vojtěch Bernas družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za bránění ve hře.
10:22
Hostující hráč podrazil Tauše a jde si odpočinout na dvě minuty.
09:37
Standardka domácího celku v rohu rozehrána Hudečkem, Šmerák netrefuje bílou kulatinu.
07:48
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Jiří Giptner, asistoval Michal Nechanický (0:1).
07:48
První branku utkání vsítili hosté.
07:03
Kužela uklidňuje hru a bere si balon pro sebe.
06:35
Chomutov trefuje tyč!
05:52
Hudeček nahrává Šmerákovi, který netrefuje prázdnou klec.
04:58
Maleček posílá na Halamu, který se pokoušel zakončit líbivou dorážkou.
04:11
Chomutov si nahrává za vlastní brankou a rychlou akcí přehází na půlku modrobílých.
03:05
Šmerák nahrává Hudečkovi na půlce soupeře a Hudeček se trefuje do nejbližšího hráče severočeského celku.
02:21
Halama fauluje a sudí důrazným hvizdem signalizuje volný úder pro hostující celek.
01:50
Máček čistým zákrokem zastavil akcí hostí.
00:36
Po úvodním buly se míčku zmocňuje domácí tým.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Filip Drápal a Jakub Pospíšil.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Chomutov: brankář: Petr Apko; hráči v poli: Martin Peksa, Ondřej Halej, Zbyněk Hlaváček, Daniel Kučera, Jakub Holovej
00:00
Line-up domácích FBŠ Hummel Hattrick Brno: brankář: Matěj Abraham; hráči v poli: Jakub Maleček, Vojtěch Kužela, Jiří Halama, Zdeněk Malich, Vít Máček