1:6
2:3
3:1
- : -
branky (asistence): 07:28 Kryštof Bučok (Jan Staněk), 21:45 Jakub Mikeš (Vojtěch Houska), 32:39 Lukáš Pluskal (Karel Šavrda), 44:11 Tomáš Mareš, 53:43 David Štěpka (Jan Staněk), 58:45 Vojtěch Houska (Jakub Kořán)
branky (asistence): 00:54 Miloš Tyl (Jakub Noha), 01:50 Karel Svatoš (Jakub Majer), 08:18 Karel Svatoš (David Šiman), 09:55 Jakub Majer (Tomáš Sláma), 11:37 Jakub Majer (Tomáš Vaculík), 18:17 Walter Schubert (Miloš Tyl), 28:34 Jakub Noha (Walter Schubert), 30:26 Tomáš Sláma (Tomáš Vaculík), 36:41 Miloš Tyl (Jakub Noha), 50:50 Jakub Noha (Miloš Tyl)

FbC Strakonice P.A. - TJ Sokol Mukařov  6:10
8. Kryštof Bučok, 22. Jakub Mikeš, 33. Lukáš Pluskal, 45. Tomáš Mareš, 54. David Štěpka, 59. Vojtěch Houska - 1. Miloš Tyl, 2. Karel Svatoš, 9. Karel Svatoš, 10. Jakub Majer, 12. Jakub Majer, 19. Walter Schubert, 29. Jakub Noha, 31. Tomáš Sláma, 37. Miloš Tyl, 51. Jakub Noha; rozhodčí: Tomáš Kapr - Michal Tichý; vyloučení: 3:3; využití: 2:1; diváků: 78; zásahy brankářů: Jan Vaníček 28 - Josef Bína 37; po třetinách: 1:6, 2:3, 3:1;
60:00
Komentář domácího trenéra Jakuba Mikeše: "Zápas jsme si prohrály ve první třetině, kde nám chyběl důraz v osobních soubojích na vlastní polovině, od druhé třetiny jsme se zvedly, ale bohužel se nám výsledek nepovedlo otočit díky skvělému brankáři hostu, je třeba do dalšího utkáni hrát od začátku a přivést tři body, děkuji divákům a soupeři".
60:00
Střely ve 3. Třetině Domácí 16 : 14 Hosté
60:00
Komentář trenéra hostí Jana Čecháka: "Strakonice odehráli velmi dobré utkáni, my jsme naopak konečně prolomily střeleckou neschopnost, jsme rádi za důležité tři body a děkujeme soupeři za utkáni."
60:00
58:46
Domácí využívají přesilovku
58:45
Branku družstva FbC Strakonice P.A. vstřelil Vojtěch Houska, asistoval Jakub Kořán (6:10).
58:07
Trestné střílení družstva FbC Strakonice P.A. neproměnil Jan Staněk.
58:07
Vyloučen hráč Adam Vejrych družstva TJ Sokol Mukařov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
57:36
Domácí zvolily taktiku všechno na bránu vzniklo z toho několik šancí které ale zustaly neproměněny
53:43
Branku družstva FbC Strakonice P.A. vstřelil David Štěpka, asistoval Jan Staněk (5:10).
52:22
Domácí nyní předvedli velký tlak bohužel bez golu
50:50
Branku družstva TJ Sokol Mukařov vstřelil Jakub Noha, asistoval Miloš Tyl (4:10).
48:55
Křesák s Mikešem postupovali dva na jednoho , druhý jmenovaný se dostal ke střele ale velkou šanci nedává
45:17
Vyloučen hráč Jan Staněk družstva FbC Strakonice P.A. na 2 minuty za nedovolené vrážení.
44:11
Branku družstva FbC Strakonice P.A. vstřelil Tomáš Mareš bez asistence (4:9).
44:11
Krásná individualní akce Mareše zakončená přesnou střelou do šibenice , hostující brankař neměl šanci
43:17
Hosté opět trefují brankovou konstrukci
42:43
Hostující hráč nyní postupoval sám na Vaníčka jeho střela ale končí na břevnu
41:42
Hostující hráč zkusil dalekonosnou ránu která naštěstí pro domácí pouze prosvištěla kolem brány
37:40
Vyloučen hráč Lukáš Pluskal družstva FbC Strakonice P.A. na 2 minuty za bránění ve hře.
36:41
Branku družstva TJ Sokol Mukařov vstřelil Miloš Tyl, asistoval Jakub Noha (3:9).
36:02
Domácí měli dvě nebezpečné standartky , ani jedna bohužel pro domácí nedopadla
35:01
Hosté šli dva na jednoho , skvělí zákrok předvedl domácí Vaníček
32:39
Branku družstva FbC Strakonice P.A. vstřelil Lukáš Pluskal, asistoval Karel Šavrda (3:8).
32:39
A domácí opět snižují
30:26
Branku družstva TJ Sokol Mukařov vstřelil Tomáš Sláma, asistoval Tomáš Vaculík (2:8).
28:34
Branku družstva TJ Sokol Mukařov vstřelil Jakub Noha, asistoval Walter Schubert (2:7).
28:15
Vyloučen hráč Jakub Mikeš družstva FbC Strakonice P.A. na 2 minuty za sekání.
25:00
Domací se probouzí a viděli jsme několik náznaku šancí domáciho celku
21:45
Branku družstva FbC Strakonice P.A. vstřelil Jakub Mikeš, asistoval Vojtěch Houska (2:6).
21:45
Vojta Houska se dostal ke střele z pulky hřiště , v před brankovém prostoru se nejlépe zorientoval Mikeš který z dorážky dává gol
18:17
Branku družstva TJ Sokol Mukařov vstřelil Walter Schubert, asistoval Miloš Tyl (1:6).
17:36
Opět pálí křesák , hostující brankář opět připraven
15:10
Nyní se do šance z uhlu dostal domácí jiří křesák ,ale hostující bránkař tuto střelu chytá
13:10
Domácím se přesilovka vubec nedaří
11:49
Vyloučen hráč Dominik Hron družstva TJ Sokol Mukařov na 2 minuty za hrubost.
11:37
Branku družstva TJ Sokol Mukařov vstřelil Jakub Majer, asistoval Tomáš Vaculík (1:5).
10:43
Domácí zatím pusobí nekoncentrovaným dojmem a hostující hráči si s nimi zatím dělají co chtějí
09:55
Branku družstva TJ Sokol Mukařov vstřelil Jakub Majer, asistoval Tomáš Sláma (1:4).
08:18
Branku družstva TJ Sokol Mukařov vstřelil Karel Svatoš, asistoval David Šiman (1:3).
08:18
Domácí sice snížily ,ale hosté opět rychle odskakují na rozdíl dvou branek
07:28
Branku družstva FbC Strakonice P.A. vstřelil Kryštof Bučok, asistoval Jan Staněk (1:2).
05:55
Vyloučen hráč Jakub Majer družstva TJ Sokol Mukařov na 2 minuty za sekání.
05:00
Nyní se do střely dostal i hostující jakub mikeš ,ten ale branku myjí
01:50
Branku družstva TJ Sokol Mukařov vstřelil Karel Svatoš, asistoval Jakub Majer (0:2).
01:50
A máme tu dva rychlé goly od hostujících hráču , nejprve po pěkné kombinaci zpoza brány a poté po durazné hře v předbrankovém prostoru
00:54
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Kapr a Michal Tichý.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Sokol Mukařov : brankář: Josef Bína; hráči v poli: Ondřej Piskalík, Walter Schubert, Miloš Tyl, Jakub Noha, Lukáš Kášek
00:00
Line-up domácích FbC Strakonice P.A.: brankář: Jan Vaníček; hráči v poli: Tomáš Mareš, Vojtěch Houska, Jiří Křesák, Jakub Mikeš, Karel Šavrda