2:3
3:4
5:2
- : -
branky (asistence): 07:01 Jan Krejča (Jaroslav Jaroš), 07:40 Petr Novotný (Miroslav Šnajdr), 27:32 Marek Zouzal (Jan Krejča), 29:16 Jaroslav Jaroš (Jan Krejča), 37:13 Štěpán Mosler (Jakub Černý), 45:50 Marek Zouzal (Michal Zeman), 46:13 Daniel Macek (Jakub Černý), 47:02 Jan Krejča (Matěj Svatek), 51:16 Michal Zeman (Miroslav Šnajdr), 57:29 Matěj Svatek (Jakub Černý)
branky (asistence): 04:02 Lukáš Nekola (Ondřej Hněvkovský), 10:43 Jan Pícha (Ondřej Vaculík), 13:22 Matěj Boček (Jakub Renčín), 20:47 Vojtěch Novotný (Lukáš Nekola), 21:59 Matěj Boček (Jakub Boček), 26:27 Lukáš Nekola (Ondřej Hněvkovský), 31:53 Jan Pícha (Jakub Votruba), 49:10 Lukáš Nekola (Jan Hněvkovský), 56:13 Jakub Renčín (Jan Pícha)

FB Hurrican Karlovy Vary - BLACK ANGELS 10:9
8. Jan Krejča, 8. Petr Novotný, 28. Marek Zouzal, 30. Jaroslav Jaroš, 38. Štěpán Mosler, 46. Marek Zouzal, 47. Daniel Macek, 48. Jan Krejča, 52. Michal Zeman, 58. Matěj Svatek - 5. Lukáš Nekola, 11. Jan Pícha, 14. Matěj Boček, 21. Vojtěch Novotný, 22. Matěj Boček, 27. Lukáš Nekola, 32. Jan Pícha, 50. Lukáš Nekola, 57. Jakub Renčín; rozhodčí: Jiří Müller - Matouš Novosad; vyloučení: 5:3; využití: 0:2; diváků: 340; zásahy brankářů: Daniel Váradi 31 - Daniel Körber 35; po třetinách: 2:3, 3:4, 5:2;
60:01
Komentář trenéra hostí Petra Pajera: "V zápase napadalo hodně branek, ale i tak jsem velmi nespokojen s naší produktivitou. Kdybychom byli schopni proměňovat alespoň třetinu z toho co si vytvoříme tak nemusíme řešit, že nám soupeř dá deset gólů. Díky domácím ale i našim divákům za skvělou atmosféru. "
60:01
Komentář domácího trenéra Petra Pánka: "Chtěl bych poděkovat všem aktérům dnešního Superflorbalu ve Varech, byl to pro nás všechny skvělý zážitek a jsem rád, že padlo tolik gólů, diváci si určitě přišli na své, my jako trenéři už míň."
60:00
59:57
Velechovský netrefil branku a tři body tak definitivně zůstávají ve Varech
58:54
Vyloučen hráč Miroslav Horký družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za sekání.
58:10
Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny
57:29
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Matěj Svatek, asistoval Jakub Černý (10:9).
57:29
Svatek se skvěle zbavil obránce a tvrdou beckhendovou střelou nedal Körberovi šanci
56:14
Domácí nevyužili přesilovku a tak přišel trest
56:13
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Jakub Renčín, asistoval Jan Pícha (9:9).
54:08
Domácí mají přesilovku a ideální příležitost navýšit vedení
54:07
Vyloučen hráč Jan Pícha družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za bránění ve hře.
51:17
To je přestřelka. Zeman krásou střelou opět posílá domácí do vedení
51:16
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Michal Zeman, asistoval Miroslav Šnajdr (9:8).
49:11
Black Angels dnes Varádimu nedávají příliš šanci. Nekola opět nechytatelně vymetl šibenici
49:10
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Lukáš Nekola, asistoval Jan Hněvkovský (8:8).
48:30
Jaroš na třikrát nepřekonal Körbera
47:03
Krejča vymetl šibenici a domácí jsou ve vedení
47:02
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Jan Krejča, asistoval Matěj Svatek (8:7).
46:41
Domácí jsou teď na koni. Nebezpečně pálil Horký
46:13
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Daniel Macek, asistoval Jakub Černý (7:7).
45:50
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Marek Zouzal, asistoval Michal Zeman (6:7).
37:13
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Štěpán Mosler, asistoval Jakub Černý (5:7).
37:00
střela Vavra, Körber připraven
34:58
Vyloučen hráč Štěpán Mosler družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za vražení zády.
34:58
Vyloučen hráč Lukáš Studený družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za špatné vybavení.
33:41
Vavro měl před sebou odkrytou branku, ale dostal míček špatně a tak nemohl zakončit
32:14
Vyloučen hráč Jan Kopecký družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
31:53
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Jan Pícha, asistoval Jakub Votruba (4:7).
30:38
Vyloučen hráč Daniel Macek družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za vražení zády.
29:17
Spaťani zatím valí. Krejča s Jarošem využili zaváhaní v obraně Black angels
29:16
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Jaroslav Jaroš, asistoval Jan Krejča (4:6).
27:51
Vyloučen hráč Petr Novotný družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za nedovolené vrážení.
27:32
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Marek Zouzal, asistoval Jan Krejča (3:6).
26:27
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Lukáš Nekola, asistoval Ondřej Hněvkovský (2:6).
23:40
Domácí jsou zatím v obraně velmi nedůrazní. Boček pálil z bezprostřední blízkosti. Varádi naštěstí připraven
22:00
Domácí se zatím nemohou dostat ke své hře z minulých zápasů a po dalším nedůrazu přidává Boček pátou branku
21:59
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Matěj Boček, asistoval Jakub Boček (2:5).
20:48
Domácí zatím kupí chyby, které pražský celek nemilosrdně trestá
20:47
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Vojtěch Novotný, asistoval Lukáš Nekola (2:4).
20:30
Krásná narážečka hostí skončila střelou Renčína mimo
20:00
20:00
První třetina nám zatím nabídla skvělou podívanou s krásnými góly, která se zatím vyrovná Superligovému zápasu, který se tu odehrál předtím. Uvidíme s čím vyrukují týmy do druhé třetiny
13:22
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Matěj Boček, asistoval Jakub Renčín (2:3).
12:32
Hezký zákrok domácího brankáře
11:21
Hosté zatím příliš nestřílejí, ale když už vystřelí tak to končí gólem. Pícha vymetl šibenici Varádiho branky
11:20
Vyloučen hráč Jan Krejča družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za blokování hokejky.
10:43
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Jan Pícha, asistoval Ondřej Vaculík (2:2).
09:00
Domácí budou hrát oslabení
07:41
Novotný přehodil Körbera a posílá svůj tým do vedení
07:40
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Petr Novotný, asistoval Miroslav Šnajdr (2:1).
07:01
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Jan Krejča, asistoval Jaroslav Jaroš (1:1).