6:3
0:3
1:2
- : -
branky (asistence): 02:20 Martin Kalous (Zbyněk Tomiška), 03:36 David Kolář (Jaroslav Janoušek), 08:49 David Kolář (Dominik Hudec), 10:54 Lukáš Pokorný (Lukáš Tomeš), 13:42 Lukáš Pokorný (Lukáš Tomeš), 15:55 Lukáš Pokorný (Sebastian Jakob), 45:03 David Kolář (Matěj Lubenský)
branky (asistence): 02:47 Petr Hašek (Jan Škola), 03:58 Jiří Hofman (Jan Lehký), 07:35 Tomáš Veinfurter (Tomáš Černý), 21:13 Jan Lehký, 31:02 Petr Hofman (Vojtěch Výborný), 38:42 Jakub Kubina (Petr Hofman), 45:15 Jan Škola (Michal Nožička), 55:58 Petr Hofman (Pavel Kotrč)

Panthers Praha - TJ Sokol Jaroměř 7:8
3. Martin Kalous, 4. David Kolář, 9. David Kolář, 11. Lukáš Pokorný, 14. Lukáš Pokorný, 16. Lukáš Pokorný, 46. David Kolář - 3. Petr Hašek, 4. Jiří Hofman, 8. Tomáš Veinfurter, 22. Jan Lehký, 32. Petr Hofman, 39. Jakub Kubina, 46. Jan Škola, 56. Petr Hofman; rozhodčí: Jiří Jelínek - Josef Libecajt; vyloučení: 4:5; využití: 1:3; diváků: 40; zásahy brankářů: Martin Hruška 30 - Lukáš Flégl 6, Jiří Veinfurter 27; po třetinách: 6:3, 0:3, 1:2;
60:00
Vyjádření asistenta trenéra domácích (Štěpán Weber): "Ukázkově ztracený zápas; my jsme měli po zápase po první třetině a od té doby to s námi šlo dolů, byly tam světlé momenty, ale hlavně křeč. První třetina byla snová a hráli jsme skvěle, rozhodly následná vyloučení a ztráta koncentrace. Díky všem za zápas."
60:00
Počet střel ve třetí třetině : Panthers Praha 14 - TJ Sokol Jaroměř 9
60:00
Vyjádření trenéra hostí (Tomáš Křovina): "K naší první třetině se raději nebudu vyjadřovat. Od druhé třetiny jsme hru vyrovnali a v třetí třetině jsme v dramatické koncovce zápas otočili. Podržel nás hlavně gólman!!! Děkuji soupeřům, pořadatelům a divákům za hezký zápas."
60:00
59:01
Nahozený balón na kompletně odkrytou bránu domácích se odráží v brankovišti a jen o chlup přeskakuje břevno
57:54
Timeout Panthers Praha
57:54
Domácí tým vytáhl brankáře a v přesile šest na pět se snaží o srovnání skóre.
56:33
Nadějnou střelu vyslal Pantherský obránce. Střela ovšem byla utlumena a zastavena v rukavici soupeřova brankáře.
55:58
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Petr Hofman, asistoval Pavel Kotrč (7:8).
55:10
Z přetahované ohledně stavu utkání se klube přetahovaná o nejvyšší počet vyloučení.Aktuální počet vyloučení TJ Sokol Jaroměř 5:4 Panthers Praha
54:09
Vyloučen hráč Martin Kalous družstva Panthers Praha na 2 minuty za vysoká hokejka.
53:48
Peteru Kölblovi nesedla přihrávka, ze střely do prázdné brány se vyklubala střela za mantinel.
53:05
Volej kapitána Koláře se setkala s tyčí soupeřovy branky a balón zamířil mimo hřiště.
52:20
Domácí tým Panthers Praha se dnes už popáté ocitá v přesilové hře.
51:21
Vyloučen hráč Dominik Haž družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za špatné střídání.
50:49
Hráč číslo 33 týmu TJ Sokol Jaroměř zakouzlil před brankou domácích. Když dokouzlil tak se setkal se zástupem domácích hráčů v červených dresech.
49:26
Gólman hostů vyrazil razantní střelu z první Matěje Lubenského do odkryté brán a udržuje tak vyrovnaný stav.
48:03
Oba týmy vykazují bojovnost, počínaje v osobních soubojích u mantinelu a konče neustavičnými brejky z jedné strany na druhou
46:28
Střelu z první, vyslanou hostujícím hráčem, odrazila helma domácího gólmana.
45:15
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Jan Škola, asistoval Michal Nožička (7:7).
45:03
Branku družstva Panthers Praha vstřelil David Kolář, asistoval Matěj Lubenský (7:6).
43:51
Přihrávka z otočky Likise Tomeše byla vypíchnuta a zapříčinila brejk na domácí branku.
42:19
Halou se rozeznělo skleslé "ooou" když domácí útoční promáchl nahrávku na střelu do prázdné brány.
40:53
Gólman domácího týmu lapil střelu k bližší tyči a následuje brejk domácích.
40:01
Do třetí třetiny vstupují oba týmy za srovnaného stavu 6:6.
40:00
40:00
Počet střel v druhé třetině : Panthers Praha 11 - TJ Sokol Jaroměř 17
40:00
39:22
Martin Kalous se postavil do trajektorie střely Jaroměřského obránce.
38:42
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Jakub Kubina, asistoval Petr Hofman (6:6).
37:18
Hruška zabraňuje průniku jedné střely za druhou a vyhazuje balón pryč z ohroženého území.
36:56
Vyloučen hráč Lukáš Pokorný družstva Panthers Praha na 2 minuty za nedovolené vrážení.
36:41
Jaroměř vyvíjí kontinuální tlak na branku domácích.
34:54
Gólman domácích opět předvedl jednu ze svých ukázkových rybiček k pravé tyči a odráží balón do rukou svých spoluhráčů.
32:34
Trestné střílení družstva TJ Sokol Jaroměř neproměnil Jakub Kubina.
32:34
Vyloučen hráč Petr Kölbl družstva Panthers Praha na 2 minuty za sekání.
32:34
Hrůša nádherným doskokem odvrátil hrozbu nájezdu a udržuje skóre ve prospěch Panthers
31:02
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Petr Hofman, asistoval Vojtěch Výborný (6:5).
30:29
Navzdory oslabení se Panteři hbitě přenesli do útočného pásma, bohužel brejku nenásledovalo zakončení, ale naopak brejk na druhou stranu.
30:15
Vyloučen hráč Dominik Hudec družstva Panthers Praha na 2 minuty za hra rukou.
27:00
Diváky nyní nadchl hráč domácího týmu Matěj Lubenský, který razantní střelou prozvonil levou tyč soupeřovy branky.
25:04
Vyloučen hráč Michal Nožička družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za hrubost.
23:02
Po míchačce za soupeřovou bránou se Lukáš Pokorný otočkou protlačil až do brány, kde se ale setkal s připraveným gólmanem.
21:31
Tým hostů hraje v plném počtu.
21:13
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Jan Lehký bez asistence (6:4).
21:13
Vysoký výhoz dobíhá Lehký a nešťastně pro domácí v oslabení snižuje
21:00
Panthers Praha v přesile pěti ku čtyřem zahlcuje soupeřovu branku střelami.
20:01
Domácí začínají druhou periodu v početní převaze a se solidním náskokem tří branek
20:00
20:00
počet střel v první třetině: Panthers Praha 14 - TJ Sokol Jaroměř 12
20:00
19:29
Vyloučen hráč Petr Hofman družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za sekání.
15:55
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Lukáš Pokorný, asistoval Sebastian Jakob (6:3).
15:55
Střídání brankáře. Nový brankář Jiří Veinfurter družstva TJ Sokol Jaroměř
15:55
Poky si za něco málo přes 15 minut připisuje hattrick a vyhání Flégla z branky Jaroměře
13:42
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Lukáš Pokorný, asistoval Lukáš Tomeš (5:3).
12:30
Hosté hrají v plném počtu
10:54
10:54
Domácí si bránící trojici hezky připravili a po závěrečném krosu to už Poky neměl těžké, do odkryté brány vrací vedení v zápase Panterům
10:29
Vyloučen hráč Jakub Kubina družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za vysoká hokejka.
10:29
A přesilovku uvidíme rovnou dvojnásobnou, Kubina odpaloval míček u brány hodně vysoko a zaslouženě posílá Jaroměř do tří
09:35
09:35
Uvidíme první přesilovku tohoto zápasu, Hofman ve skrumáži posekal unikajícího útočníka a jde si odpočinout
08:49
Branku družstva Panthers Praha vstřelil David Kolář, asistoval Dominik Hudec (3:3).
08:49
Domácí tým drží krok a skóre navyšuje opět David Kolář s asistencí od hráče s číslem 73, Dominika Hudce.
07:40
Hosté se poprvé dostávají do vedení a tempo zápasu se ještě zvyšuje
07:35
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Tomáš Veinfurter, asistoval Tomáš Černý (2:3).
07:35
Hosté se vystrnadili z doposud střídající se výměny gólů, a hráč číslo 81 navýšil stav na 3:2. Asistoval hráč číslo 17.
04:00
Bláznivý začátek zápasu, z každé akce zatím padl gól
03:58
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Jiří Hofman, asistoval Jan Lehký (2:2).
03:58
Gól hostů vsítil hráč s číslem 69 Jiří Hofman, asistoval hráč číslo 26 Jan Lehký.
03:36
Branku družstva Panthers Praha vstřelil David Kolář, asistoval Jaroslav Janoušek (2:1).
03:36
Domácí v přestřelce nezaspali a David Kolář vsítil branku po asistenci Jaroslava Janouška.
02:47
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Petr Hašek, asistoval Jan Škola (1:1).
02:47
Hosté na úvodní gól domácích rychle odpověděli gólem hráče s číslem 10, asistoval hráč číslo 7.
02:20
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Martin Kalous, asistoval Zbyněk Tomiška (1:0).
02:20
První branku domácího týmu vsítil Martin Kalous, asistoval Zbyněk Tomiška
01:00
Oba týmy nastoupily ve vysokém tempu a vytaženým pressingem, hraje se nahoru-dolu
00:01
Úvodní buly vyhrávají domácí a bitva o první místo může začít
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Jelínek a Josef Libecajt.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Sokol Jaroměř: brankář: Lukáš Flégl; hráči v poli: Jan Hrobský, Vojtěch Výborný, Petr Hašek, Jan Škola, Michal Nožička
00:00
Line-up domácích Panthers Praha: brankář: Martin Hruška; hráči v poli: Jiří Ptáčník, Lukáš Pokorný, Lukáš Tomeš, Jiří Krůšek, Sebastian Jakob