4:2
3:1
5:3
- : -
branky (asistence): 01:46 Lukáš Malina (Tomáš Leksa), 10:56 Jakub Ježek (Jan Bitman), 15:46 Jakub Procházka (Jan Příhoda), 19:33 Daniel Matocha (Lukáš Růžička), 25:42 Jakub Procházka (Jan Příhoda), 31:04 Jan Příhoda (Jakub Ježek), 33:24 Jakub Procházka (Jan Příhoda), 41:44 Jakub Rais (David Horáček), 42:50 Jan Havrda (Daniel Matocha), 46:39 Jakub Ježek (Jan Havrda), 48:35 Jan Bitman, 58:03 Jan Příhoda
branky (asistence): 17:10 Tomáš Szabo (Michal Skibko), 18:55 Martin Šír (Jan Burkoň), 25:22 Tomáš Zvára (Lukáš Ďuriš), 49:33 Lukáš Jágr (Michal Skibko), 50:31 Martin Tomas (Martin Šír), 52:21 Jan Burkoň (Tomáš Szabo)

FBC Liberec B - FBC Panthers Liberec 12:6
2. Lukáš Malina, 11. Jakub Ježek, 16. Jakub Procházka, 20. Daniel Matocha, 26. Jakub Procházka, 32. Jan Příhoda, 34. Jakub Procházka, 42. Jakub Rais, 43. Jan Havrda, 47. Jakub Ježek, 49. Jan Bitman, 59. Jan Příhoda - 18. Tomáš Szabo, 19. Martin Šír, 26. Tomáš Zvára, 50. Lukáš Jágr, 51. Martin Tomas, 53. Jan Burkoň; rozhodčí: Michal Reczai - Miroslav Hnídek; vyloučení: 2:2; využití: 1:1; diváků: 35; zásahy brankářů: Daniel Kupec 24 - Dušan Ramírez 28; po třetinách: 4:2, 3:1, 5:3;
60:00
59:59
Vyjádření trenéra domácích: Dneska se nám konečně podařilo proměňovat šance. Když už soupeř nějakou šanci měl nebylo pro něj jednoduché ji proměnit. Škoda krátkého výpadku ve 3. třetině, která zapříčinila lehkou nervozitu na naší střídačce. Naštěstí díky velkému náskoku jsme si ho mohli dovolit. Děkujeme soupeřům a skvělým divákům. Wuuuu Honza a Fanda Příhoda.
59:59
střely: FBC Liberec 11, Panthers 9
59:59
Vyjádření trenéra hostí: Obrovská nekvalita na našich holích a goly z brejků rozhodly.
58:03
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil Jan Příhoda bez asistence (12:6).
52:21
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil Jan Burkoň, asistoval Tomáš Szabo (11:6).
51:25
Vyloučen hráč Kryštof Jakub Abel družstva FBC Liberec B na 2 minuty za blokování hokejky.
50:31
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil Martin Tomas, asistoval Martin Šír (11:5).
49:33
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil Lukáš Jágr, asistoval Michal Skibko (11:4).
48:35
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil Jan Bitman bez asistence (11:3).
48:35
Playboy Bitman neskutečně z voleje do černého.
46:39
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil Jakub Ježek, asistoval Jan Havrda (10:3).
45:49
Vyloučen hráč Martin Šír družstva FBC Panthers Liberec na 2 minuty za sekání.
42:50
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil Jan Havrda, asistoval Daniel Matocha (9:3).
41:44
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil Jakub Rais, asistoval David Horáček (8:3).
40:00
40:00
střely: FBC Liberec 13, Panthers 9
40:00
35:47
Trestné střílení družstva FBC Liberec B neproměnil Bohuslav Ferdan.
35:47
Vyloučen hráč Tomáš Zvára družstva FBC Panthers Liberec na 2 minuty za blokování hokejky.
33:24
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil Jakub Procházka, asistoval Jan Příhoda (7:3).
31:04
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil Jan Příhoda, asistoval Jakub Ježek (6:3).
25:42
25:22
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil Tomáš Zvára, asistoval Lukáš Ďuriš (4:3).
20:15
Publikum bouří při zahájení druhé části a vyvolává domácího snajpra Honzu Příhodu.
20:00
20:00
střely: FBC Liberec 16, Panthers 12
20:00
19:33
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil Daniel Matocha, asistoval Lukáš Růžička (4:2).
18:55
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil Martin Šír, asistoval Jan Burkoň (3:2).
17:10
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil Tomáš Szabo, asistoval Michal Skibko (3:1).
15:46
10:56
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil Jakub Ježek, asistoval Jan Bitman (2:0).
08:48
Vyloučen hráč Jan Bitman družstva FBC Liberec B na 2 minuty za sekání.
01:46
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil Lukáš Malina, asistoval Tomáš Leksa (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Michal Reczai a Miroslav Hnídek.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Panthers Liberec:
00:00
Line-up domácích FBC Liberec B:
00:00
Vítáme Vás u derbíčka mezi Libereckými kluby. Atmosféra bouří, je 5 minut do začátku utkání.