0:1
1:1
2:1
0:0
branky (asistence): 34:18 Dominik Chvastek (Petr Kašpar), 43:21 Roman Oborák (Petr Kašpar), 54:57 Martin Hurajt (Dominik Chvastek)
branky (asistence): 13:54 Martin Nagy (David Hauser), 24:22 Tomáš Brom (Jan Vojtíšek), 56:30 David Medek (Matěj Hronek), rozhodující nájezd David Hauser

Z.F.K. AQM Petrovice - FBŠ Hummel Hattrick Brno 3:4pn
35. Dominik Chvastek, 44. Roman Oborák, 55. Martin Hurajt - 14. Martin Nagy, 25. Tomáš Brom, 57. David Medek, David Hauser; rozhodčí: Radim Sýkora - Miroslav Tkáč; vyloučení: 3:3; využití: 1:0; diváků: 48; zásahy brankářů: Martin Janík 24 - Filip Kejík 19; po třetinách: 0:1, 1:1, 2:1, 0:0;

Ukončeny trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno hráč Jaroslav Řeháček a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva Z.F.K. AQM Petrovice hráč David Friedel , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno hráč David Hauser a vstřelil rozhodující gól (3:4).

Nájezd na branku provedl z družstva Z.F.K. AQM Petrovice hráč Roman Oborák , ale gól nevstřelil.
65:00
Zahájení trestná střílení.
65:00
64:31
Timeout FBŠ Hummel Hattrick Brno
64:31
Vyloučen hráč Roman Oborák družstva Z.F.K. AQM Petrovice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
60:00
Komentář trenéra hostí, pana S. Šišky: Do zápasu jsme vstoupili dobře, hráli jsme naši hru. V podstatě celý zápas byl o tom, kdo udělá chybu a kdo ji využije. Víc vyložených šancí jsme měli my, jen jsme je nevyužili a proto je remíza v podstatě spravedlivá. Děkujeme soupeři za utkání.
60:00
Komentář trenéra domácích, pana M. Deuse: O více bodů nás připravila pasivita v první polovině zápasu. Druhých 30 minut z naší strany sneslo nějaké měřítko, dostali jsme se do tempa a zápas otočili. Bohužel školáckou chybou v systému jsme nabídli soupeři vyrovnání. Víc bych asi nerozebíral. Děkujeme soupeři za utkání.
60:00
58:39
Janík se velmi rychle přesunul proti nebezpečné střele
57:40
Fabián se natlačil před bránu Petrovic. Se štěstím a možná za pomoci faulu domácí odolali
56:30
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil David Medek, asistoval Matěj Hronek (3:3).
56:30
Domácí útočníci se na půlce dívali, jak Hronek nabírá rychlost... a pak už to bylo jednoduché
54:57
Branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice vstřelil Martin Hurajt, asistoval Dominik Chvastek (3:2).
49:21
Vyloučen hráč David Friedel družstva Z.F.K. AQM Petrovice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
49:21
Friedel opět stejně, v jeho případě by to chtělo návštěvu u specialisty...
49:00
Hra se výrazně zrychlila
46:39
Pěkný protiútok Kašpara s Oborákem končí střelou vedle
44:33
Michalík předržel míček, který mohl nahrát volnému Jakubcovi.
43:21
Branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice vstřelil Roman Oborák, asistoval Petr Kašpar (2:2).
43:21
Kašpar krásně přes celou šířku našel Oboráka a jeho střela po zemi skončila v síti
38:04
Kopelec měl štěstí, že rozhodčí signalizovali výhodu. Jeho přihrávka byla špatná
35:48
Friedel se pěkně vrátil a překazil přečíslení Brna
34:18
Branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice vstřelil Dominik Chvastek, asistoval Petr Kašpar (1:2).
34:12
Vyloučen hráč Matěj Hronek družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za bránění ve hře.
33:02
Friedelovu střelu brankář Brna dokázal přizvednou na břevno. Poté si připsal další dva zákroky při závaru před bránou
32:21
Utkání se nám začíná mírně přiostřovat
29:54
Petrovice nehrají přesilovku špatně, nemohou však pořádně trefit bránu a když už trefí, Kejík je připraven
28:53
Šmída vystřelil, Kejík vyrazil, Ivan dorážel a Kejík opět úspěšný
28:06
Šmída trefil tyč
28:05
Trestné střílení družstva Z.F.K. AQM Petrovice neproměnil Marek Šmída.
28:05
Vyloučen hráč Jiří Halama družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za nedovolené vrážení.
27:40
Šmída chybuje, Janík napravuje
27:18
Michalík poprvé vyslal míček směr brána Brna, tesně však přestřelil
26:25
Pokud domácí nezačnou hrát, nemohou pomýšlet na body. Během druhé třetiny ještě nevystřelili na bránu
24:22
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Tomáš Brom, asistoval Jan Vojtíšek (0:2).
24:22
Brom vystřelil z půlky, Janík nic neviděl a Brno vede o dva
23:42
Janík drží naděje domácích. Dva výborné zákroky za sebou a následuje další
22:15
22:15
Friedelova klasika, naprosto zbytečně a nesmyslně dohrál souboj a jde si odpočinout
16:20
Hra se poněkud uklidnila, Petrovice mají míček na svých čepelích, ale hrají spíše kolem poloviny hřiště
13:54
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Martin Nagy, asistoval David Hauser (0:1).