2:2
4:1
1:3
- : -
branky (asistence): 06:40 Daniel Holeček, 10:57 Pavel Stejskal (Petr Henzl), 22:01 Kryštof Kůs (René Mikel), 29:11 Radovan Kubek (Oldřich Pecha), 32:05 René Mikel (Jiří Sedláček), 34:00 René Mikel (Jiří Sedláček), 54:01 Pavel Stejskal (Petr Stejskal)
branky (asistence): 03:42 Petr Kučera (Václav Svratecký), 12:22 Jakub Kofroň (Petr Jonáš), 39:53 Petr Jonáš (Jakub Kofroň), 42:23 Petr Kučera (Petr Jonáš), 43:07 Jakub Kofroň (Petr Jonáš), 58:08 Daniel Bořetický (Petr Jonáš)

TJ Centropen Dačice - FBK Piráti Sokol Chrudim 7:6
7. Daniel Holeček, 11. Pavel Stejskal, 23. Kryštof Kůs, 30. Radovan Kubek, 33. René Mikel, 35. René Mikel, 55. Pavel Stejskal - 4. Petr Kučera, 13. Jakub Kofroň, 40. Petr Jonáš, 43. Petr Kučera, 44. Jakub Kofroň, 59. Daniel Bořetický; rozhodčí: Jan Beránek - Jaroslav Přibyl; vyloučení: 8:7; využití: 3:3; diváků: 25; zásahy brankářů: Michal Krejčí 9, Lukáš Vacuška 0 - Brandon Bulis 17; po třetinách: 2:2, 4:1, 1:3;
60:00
59:59
Komentář trenéra domácích: Opět se ukázalo, že naším největším soupeřem je naše psychika. Děkujeme soupeři za hru.
59:59
Komentář trenéra hostí: Vcelku vyrovnaný zápas ,ale díky velkému počtu vyloučení jsme prohráli. Děkujeme soupeři za hru.
59:59
Střely domácí 4 a hosté 8
59:35
Vyloučen hráč Jakub Kofroň družstva FBK Piráti Sokol Chrudim na 2 minuty za sekání.
58:46
Hosté neustále zvyšují tlak na branku domácích, ale branka z toho doufejme nebude
58:08
Timeout FBK Piráti Sokol Chrudim
58:08
Branku družstva FBK Piráti Sokol Chrudim vstřelil Daniel Bořetický, asistoval Petr Jonáš (7:6).
58:08
Vyloučen hráč Daniel Holeček družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za nesportovní chování.
57:50
Radovan Kubek pro změnu netrefil prázdnou branku kde se to v něm bere
57:15
Dačice mimo jiné vévodí v dnešních vyloučeních
56:56
Vyloučen hráč Pavel Stejskal družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za blokování hokejky.
55:24
Hráč hostí se pokoušel tečovat střelu svého spoluhráče ale to se mu k úlevě domácího publika nepovedlo
54:01
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Pavel Stejskal, asistoval Petr Stejskal (7:5).
53:57
Hráč domácích Johan Pecha totálně vyplenil obran soupeře al brankou to neskončilo, řekl bych ,,Barbar Johan´´
52:45
René Mikel si v rohu hřiště vychutnal beka hostí a to umí moje oko znalce ocenit
50:48
Ráďa Kubek lítá po palubovce jak nevybouřený vlčák
49:16
Hráč hostí s číslem 7 se parádně rozplácl čili nám tu ukázal lachtana na souši což vedlo k pobavení publika
48:26
A domácí v plném počtu
47:46
Domácí hráči jaksi ztratili tempo a hra se vyrovnala
46:28
Vyloučen hráč Kryštof Kůs družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za sekání.
44:58
Střela beka hostí letěla na bránu rychlostí sprintu Šimona Krechlera takže brankář domácích s ní neměl pochopitelně žádný problém
43:40
Domácí pozvolna ztrácejí náskok což pro oko Dačického fanouška není nijak milé
43:07
Timeout TJ Centropen Dačice
43:07
Branku družstva FBK Piráti Sokol Chrudim vstřelil Jakub Kofroň, asistoval Petr Jonáš (6:5).
42:58
Do zápasu naskočil jeden z nejmladších členů letošního áčka Dačic Matěj Fousáč Budíček
42:23
Branku družstva FBK Piráti Sokol Chrudim vstřelil Petr Kučera, asistoval Petr Jonáš (6:4).
40:24
Třetina začala poklidně vyloučením domácího obránce
40:23
Vyloučen hráč Oldřich Pecha družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za blokování hokejky.
40:00
40:00
39:59
Střely domácí 10 a hosté 3
39:53
Branku družstva FBK Piráti Sokol Chrudim vstřelil Petr Jonáš, asistoval Jakub Kofroň (6:3).
38:58
Pně Holeček potom i Kubek netrefili zcela prázdnou bránu za což si vysloužili od publika obdivné pokřiky protože to se jen tak nestane
37:49
Filip Šlápota teď obratně vystihl rozehrávku hostí
37:01
Vyloučen hráč Jan Pecha družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za sekání.
36:37
Pítr Stejk nám ukázal svojí skvostnou techniku když si nohou odkopl balonek
35:08
Hráč Chrudimi netrefil zcela odkrytou branku z toho jednoduše vyplývá že nedal gol
34:00
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil René Mikel, asistoval Jiří Sedláček (6:2).
33:44
Vyloučen hráč Václav Svratecký družstva FBK Piráti Sokol Chrudim na 2 minuty za sekání.
33:12
Kryštof Kůs vybídl Radovana Kubeka ten ale skončil na brankáři hostí
32:05
31:46
Dačice pomalu ale jistě získali převahu na hřišti a soupeř už hrozí jen z brejků
30:03
Danel Holeček vyzkoušel svého spoluhráče přihrávkou takzvaně pro psa
29:11
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Radovan Kubek, asistoval Oldřich Pecha (4:2).
28:23
Vyloučen hráč Jakub Kofroň družstva FBK Piráti Sokol Chrudim na 2 minuty za blokování hokejky.
27:35
Souboj rameno na rameno odnesli nejvíce mantinely a hlavně ta osoba co je chodí rovnat
22:01
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Kryštof Kůs, asistoval René Mikel (3:2).
21:29
Vyloučen hráč Petr Kučera družstva FBK Piráti Sokol Chrudim na 2 minuty za nedovolené vrážení.
21:29
21:29
Vyloučen hráč Jiří Sedláček družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za nesportovní chování.
15:03
Vyloučen hráč Tomáš Hájek družstva FBK Piráti Sokol Chrudim na 2 minuty za špatné střídání.
14:25
Pohlednou kombinaci teď předvedli hráči Dačic avšak bez výsledku
12:40
Toto byla jedna z nejrychleji využitých přesilovek co moje né moc staré oči zatím viděli
12:22
12:20
Vyloučen hráč Tomáš Kubek družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za hra rukou.
11:24
René Mikel z nepochopitelných důvodů netrefil z metru prázdnou branku
10:57
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Pavel Stejskal, asistoval Petr Henzl (2:1).