1:2
0:2
4:1
0:1
branky (asistence): 16:42 Petr Černý (Adam Šmíd), 45:56 David Žáček (David Petržela), 47:55 Petr Černý (Lukáš Kučera), 50:32 Petr Černý (Adam Šmíd), 52:11 David Žáček (David Petržela)
branky (asistence): 04:58 Marek Korych (Patrik Rozkovec), 13:44 Marek Korych (Lukáš Netrefa), 29:24 Daniel Goll, 32:21 Marek Korych, 59:40 Kryštof Lehečka (Lukáš Netrefa), 61:08 Patrik Rozkovec

Sokol Pardubice - Technology Florbal MB 5:6p
17. Petr Černý, 46. David Žáček, 48. Petr Černý, 51. Petr Černý, 53. David Žáček - 5. Marek Korych, 14. Marek Korych, 30. Daniel Goll, 33. Marek Korych, 60. Kryštof Lehečka, 62. Patrik Rozkovec; rozhodčí: Michal Měsíček - Martin Trnka; vyloučení: 4:4; využití: 1:1; diváků: 87; zásahy brankářů: Martin Zahálka 21 - Marek Macík 35; po třetinách: 1:2, 0:2, 4:1, 0:1;
61:08
65:00
Komentář trenéra domácích Milan Randy: Určitě nejtěžší utkání, které jsme zatím odehráli. V prvních dvou třetinách nás trápila koncovka a zbytečné chyby, které soupeř trestal. Ve třetí periodě jsme začali konečně proměňovat šance a byli na koni, soupeř ale uspěl ve hře bez brankáře a srovnal. Prodloužení už byla loterie, kde se štěstí usmálo na soupeře. Díky za kvalitní utkání a všem přítomným divákům.
65:00
Počet střel celkem: Domácí - 40, Hosté - 27
65:00
Komentář trenéra hostí Petra Kološe: "Děkujeme soupeři za výborné utkání, v této fázi ligy nejtěžší utkání, které jsme zatím hráli. I přes nepovedenou 3.část se nám povedlo vyrovnat v powerplay a rozhodnout za což jsem velmi rád a doufám že to kluky zvedne do další části sezony. Děkuji soupeři a výborným divákům."
65:00
Počet střel v prodloužení: Domácí - 2, Hosté - 2
61:08
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Patrik Rozkovec bez asistence (5:6).
61:08
Rozkovec získal balonek za vlastní brankou a po krásném průniku rozhoduje utkání.
60:55
Slabý trefil pouze blok.
60:27
Pardubičtí na balonku, ale s brankářem.
60:00
60:00
Ve 3. třetině jsme viděli nádherný florbal, kde pardubičtí konečně prolomili svojí střeleckou smůlu, ale nakonec se dokázali prosadit i hosté a čeká nás prodloužení 3 na 3.
60:00
Počet střel ve 3. třetině: Domácí - 12, Hosté - 11.
60:00
59:40
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Kryštof Lehečka, asistoval Lukáš Netrefa (5:5).
58:11
Vyloučen hráč David Žáček družstva Sokol Pardubice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
58:02
Bude se vylučovat, hosté v 6.
57:03
Číhař sám proti Macíkovi neuspěl, na druhé straně další úspěšný blok domácí obrany.
56:13
Nádherný blok Slabého, následná dorážka Lehečky do tyče!
55:59
Goll skvělý v obranné práci, na druhé straně opět Zahálka zasahuje.
55:05
Skvělý Zahálka!!
54:41
Macík jistým zákrokem vychytal Slabého a Boleslav útočí..
53:25
Utkání nám nabírá neuvěřitelné obrátky, diváci ožili a čeká nás napínavý závěr.
52:45
Domácí neustávají v tlaku, Macík se musí ohánět.
52:11
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil David Žáček, asistoval David Petržela (5:4).
52:11
Comebakc dokonán!! Petržela našel Žáčka před bránou, který elegantně překonal Macíka!
51:43
Boleslavští nyní zavřeli domácí v jejich obranném pásmu, ale bez gólového úspěchu.
50:32
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Petr Černý, asistoval Adam Šmíd (4:4).
50:32
Hostům time-out moc nepomohl, Šmíd vybojoval balonek, předložil ho Černému, který se nemohl mýlit a kompletuje hattrick.
50:18
Timeout Technology Florbal MB
49:31
Celá nafukovačka se otřásá, další obrovská šance domácích a znovu Macík.
48:46
Pardubičtí jsou jako na koni, Macík precizně vychytal Černého v obrovské příležitosti.
47:55
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Petr Černý, asistoval Lukáš Kučera (3:4).
47:55
Ukázková kombinace na jeden dotek pohladila na srdíčku všechny přítomné. Kučera si vyměnil míček se Šmídem a připravil jedinečnou pozici pro Černého. A máme zaděláno na drama..
46:21
Boleslavští se pokusili o rychlou odpověď, Zahálku zachránila tyč.
45:56
45:56
Vypadá to že domácí mohou dávat góly pouze ze vzduchu. Žáček se z bezprostřední blízkosti nemýlil.
45:20
Hosté v plném počtu.
44:43
Šmíd těsně minul hostující kasu.
43:20
Vyloučen hráč Kryštof Lehečka družstva Technology Florbal MB na 2 minuty za sekání.
43:20
Lehečka zachránil situaci, když se Petržela řítil ze strany na bránu a máme tu další přesilovku.
41:59
Domácí v plném počtu, přesilovka zakončil Prix skvělým blokem.
40:59
Boleslav zatím kombinuje na útočné polovině, Vyhnánek zakončoval mimo.
40:00
40:00
Počet střel ve 2. třetině: Domácí - 10, Hosté - 11.
40:00
Ve druhé části jsme byli svědky daleko vyrovnanějšího souboje, okořeněného spoustou tvrdých zákroků. Stejně jako v první třetině se domácí tým trápí v koncovce a hosté toho využívají na maximum.
40:00
39:59
Vyloučen hráč Adam Šmíd družstva Sokol Pardubice na 2 minuty za hrubost.
39:59
Na konci třetiny ještě Šmíd ve stylu Gandalfa z Pána prstenů nepustil soupeře přes sebe a hosté zahájí 3. třetinu v přesilovce.
39:03
Hosté v plném počtu a Černý nedokázal dorazit poskakující balonek za Macíka.
38:04
Šance 3 na 1 - Prixova nahrávka zastižena obráncem..
37:03
Vyloučen hráč Daniel Korych družstva Technology Florbal MB na 2 minuty za zdržování hry.
37:03
Korych odpálil domácím balonek od rozehrávky a dá si 2 minuty pauzičku..
36:12
Otěže zápasu nyní převzali Technologové, Zahálka je v permanenci.
35:26
Domácí v plném počtu.
35:02
Přesilovka se zatím hostům nedaří. Domácí je zatím do větší šance nepustili.
33:26
Vyloučen hráč Lukáš Prix družstva Sokol Pardubice na 2 minuty za hrubost.
33:26
Zahálka nejprve skvěle vychytal hosty, kteří se pokusili velmi aktivně o dorážku, což se nelíbilo domácímu kapitánovi...
32:21
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Marek Korych bez asistence (1:4).
32:21
A další studená sprcha pro domácí tým. Korych po individuální akci kompletuje hattrick.
30:00
Toto utkání sleduje 87 diváků.
30:00
Černý by rád vrátil domácí na dostřel, jeho průnik však skončil střelou mimo. Na druhé straně Zahálka vychytal Rozkovce který se uvolnil ze strany.
29:24
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Daniel Goll bez asistence (1:3).
29:24
Fatálek při rozebírání standartky a Boleslav odskakuje.
28:57
28:12
Další kombinace, Prix pálil mimo.
27:10
Zvoní tyč...tentokráte střílel Šmíd, hosté mají opravdu štěstí.
26:57
Vyloučen hráč Lukáš Netrefa družstva Technology Florbal MB na 2 minuty za hrubost.
26:57
Zbytečný zákrok Netrefy v útočném pásmu a druhá přesilovka domácích.
25:33
Prix nyní vybojoval balon v útočném pásmu, ovšem Macík vychytal jak Slabého střelu tak Šmídovu dorážku,
24:23
Nyní se hraje nahoru-dolu, brejky na obou stranách zůstavájí nevyužity.
23:14
Znovu Žáček s Petrželou v akci, nejdříve Macík výborně vychytal druhého jmenovaného, následně Weinelt z jasné pozice branku netrefil.
22:07
Slabý opět předvádí perfektní obrannou práci v blocích.
21:20
Další akce pardubické druhé formace, Macík úspěšný.
20:21
Krásná akce domácích a Černého elegantní zakončení bohužel neuznáno pro vysokou hůl.
20:00
20:00
Počet střel v 1. třetině: Domácí - 16, Hosté - 3.
20:00
V první třetině jsme viděli atraktvní florbal. Troufnu si říci, že domácí měli podstatně více ze hry a nebýt skvělého výkonu hostujícího brankáře a jeho dobře postavených tyček, tak vidíme trochu jiné skóre.
20:00
19:22
I v poslední minutě jsou aktivnější domácí, vyrovnání by bylo více než zasloužené.
18:25
To je až neuvěřitelné...Petržela nejprve trefil břevno a poté Macík předvedl další perfektní sérii zákroků.
17:12
A je to tady zas..Macík rychlým přesunem vynuloval kombinaci první domácí lajny.
16:42
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Petr Černý, asistoval Adam Šmíd (1:2).
16:42
Prokletí prolomeno! Černý si nádherně počkal na Šmídovu nahrávku a ze vzduchu ji usměrnil za letícího brankáře hostí.
16:13
A zase ten Macík...
15:13
Vyloučen hráč Zdeněk Vyhnánek družstva Technology Florbal MB na 2 minuty za sekání.
15:13
Žáček výborně vybojoval balon a Vyhnánek musel zatáhnout za záchrannou brzdu.
14:25
Číhař ze vzduchu mířil těsně mimo, Petrželu opět vychytal ve vynikající formě chytající Macík.
13:44
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Marek Korych, asistoval Lukáš Netrefa (0:2).
13:44
A z ničeho nic přichází rychle rozehraná standartka a druhý Korychův gól v zápase.
13:06
Posledních 5 minut to vypadá, že je na hřišti pouze jeden tým, Petržela v další šanci ještě hledal přihrávku do prázdné brány.
12:13
Černý se Šmídem se řítili 2 na 1, Macík drží hosty nad vodou.
11:11
Vyrovnání visí ve vzduchu! Další velké šance domácích, Žáček mířil do tyče a následně Petržela těsně mimo.
10:24
Asi tak desátý blok domácích v tomto zápase, jestli je nějaká disciplína, ve které Sokolové dominují tak tato.
09:38
Další Šmídovo nahození končí útočným faulem v rohu.
08:56
Černý teď nádherně protečoval Šmídovu střílenou nahrávku, tomuto pokusu chyběl opravdu kousíček,
08:14
Hostující Kučera se prosmýknul mezi dvěma beky, jeho střela končí mimo.
07:39
07:05
Skvělá práce Slabého v obranném pásmu a následná obrovská šance Petržely, Macík nyní podržel svůj tým.
06:12
První vyloučení na straně domácích, Technologvé zatím rychle kombinují, ke střele se ještě nedostali.
05:39
Vyloučen hráč Marek Macek družstva Sokol Pardubice na 2 minuty za bránění ve hře.
04:58
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Marek Korych, asistoval Patrik Rozkovec (0:1).
04:58
Boleslav nám ukázala jak rychle přejít do útoku a Korych nasadil Zahálkovi ukázkový teploměr.
04:51
Utkání má zatím velmi dobré tempo. Další brejk domácích končí znovu v ochranné síti za brankou.
04:24
Domácí Kučera se teď zjevil v dobré pozici, ale těsně přestřelil boleslavskou klec.
03:41
Sokolové zatím skvěle blokují, ani jedna střela zatím neprošla k Zahálkovi.
02:54
Kalužův dobrý blok, ze kterého pramení brejk Pardubic, obrana hostí ale nepustila nájezdníky do zakončení.
02:10
První nebezpečná šance na straně hostí - Netrefa netrefuje.
00:38
Pardubičtí začali s aktivním pressingem a hosté se dostali do problémů. Černý vybojoval balon, jeho blafák však Macík vytáhl na tyč.
00:01
První buly vyhrál tým hostů a připravuje si první akci.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Michal Měsíček a Martin Trnka.
00:00
00:00
Line-up hostů Technology Florbal MB: brankář: Marek Macík; hráči v poli: Lukáš Netrefa, Patrik Rozkovec, Daniel Martínek, Jakub Kárník, Marek Korych
00:00
Line-up domácích Sokol Pardubice: brankář: Martin Zahálka; hráči v poli: Lukáš Slabý, Petr Černý, Lukáš Prix, Adam Šmíd, Lukáš Kučera
00:00
Vážení sportovní příznivci. Vítejte na zápase 5. kola KB ligy juniorů mezi domácím Sokolem Pardubice a hosty Technology Florbal MB. Dnešní zápas přináší souboj dvou zatím neporažených týmů skupiny B. Pardubičtí dravci v minulém zápase sfoukli svého oponenta z Plzně 14:1, Technologové se na své vítězství nadřeli trochu více, v Olomouci zvítězili 6:4.