1:0
3:3
3:4
0:0
branky (asistence): 05:37 Marek Veselý (Lukáš Kovařík), 25:22 Marek Veselý (Daniel Riley), 28:23 Lukáš Kovařík (Jan Lang), 36:24 Ondřej Hurt (Lukáš Kovařík), 43:59 Jiří Mutínský, 47:19 Vilém Kavan (Lukáš Kovařík), 55:51 Jan Wald (Martin Remeš), rozhodující nájezd Ondřej Hurt
branky (asistence): 20:37 Daniel Filip (Ondřej Sidunov), 25:58 Ondřej Sidunov (Daniel Filip), 30:42 Ondřej Sidunov (Daniel Filip), 40:53 Martin Ulman (Rostislav Gattnar), 44:49 Radek Šomodi (Daniel Lademberger), 48:40 Martin Ulman (Petr Šomodi), 49:29 Jakub Koch (Ondřej Sidunov)

ACEMA Sparta Praha UNYP - 1. SC TEMPISH Vítkovice 8:7pn
6. Marek Veselý, 26. Marek Veselý, 29. Lukáš Kovařík, 37. Ondřej Hurt, 44. Jiří Mutínský, 48. Vilém Kavan, 56. Jan Wald, N Ondřej Hurt - 21. Daniel Filip, 26. Ondřej Sidunov, 31. Ondřej Sidunov, 41. Martin Ulman, 45. Radek Šomodi, 49. Martin Ulman, 50. Jakub Koch; rozhodčí: Petr Števček - Radek Števček; vyloučení: 0:1; využití: 1:0; diváků: 41; zásahy brankářů: Patrik Zítka 19 - Štěpán Zerzoň 28; po třetinách: 1:0, 3:3, 3:4, 0:0;

Ukončeny trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva ACEMA Sparta Praha UNYP hráč Jiří Mutínský a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice hráč Rostislav Gattnar , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva ACEMA Sparta Praha UNYP hráč Vilém Kavan , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice hráč Martin Ulman , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva ACEMA Sparta Praha UNYP hráč Ondřej Hurt a vstřelil rozhodující gól (8:7).
65:00
Zahájení trestná střílení.
65:00
Komentář trenéra domácích pana Berky: Děkujeme za pěkný atraktivní zápas, hrálo se nahoru dolů diváky zápas určitě bavil. Myslím si že druhý bodík máme zaslouženě, protože jsme jsme ho chtěli o něco víc.
65:00
Střely celkem - 35:26
65:00
Komentář trenéra hostů pana Gurkovského: Vyrovnaný zápas, pěkná přetahovaná. Domácí berou druhý bod i když si myslím, že za tu nevyužitou 4 a půl minutovou přesilovku v prodloužení si ho nezaslouží. Děkuji za pěkný zápas.
65:00
Střely Sparta, Vítkovice - 3:0
65:00
64:03
Většinu času se na balónku drží sparta.
62:50
Žádnému z týmů se zatím nepodařilo vystřelit na bránu.
59:25
Sparťané se pokusili zvýšit své skóre, ale míček skončil za mantinelem.
59:00
Poslední minuta třetí třetiny.
58:32
Vítkovice se pokusily vystřelit, ale míček letěl mimo bránu.
57:39
Sparťanský hráč chtěl letící míček dorazit do brány, ale nestrefil se do něj.
57:00
Právě probíhají poslední tři minuty třetí třetiny.
56:38
Výstavní zákrok Zítky proti střele Filipa.
55:51
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Jan Wald, asistoval Martin Remeš (7:7).
55:44
Vítkovice zaútočili na Sparťanskou bránu, ale než stihli vystřelit, míček jim golman sebral.
54:59
Vítkovičtí si nahrávají na své půlce a čekají na výhodnou útočnou šanci.
53:10
Hráč sparty se pokusil míček vstřelit do brány, ale ten se odrazil od soupeřovi nohy.
52:26
Vítkovický hráč se pokusil vystřelit, ale míček se pouze odrazil od brankáře.
49:29
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Jakub Koch, asistoval Ondřej Sidunov (6:7).
49:28
Vítkovický hráč si ze standartní rozehrávky vyběhl do středu a vystřelil.
48:40
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Martin Ulman, asistoval Petr Šomodi (6:6).
47:19
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Vilém Kavan, asistoval Lukáš Kovařík (6:5).
44:49
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Radek Šomodi, asistoval Daniel Lademberger (5:5).
43:59
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Jiří Mutínský bez asistence (5:4).
42:33
Veselý se pokusil dorazit míček do branky, ale trefil jen pravou tyč.
41:13
Skákající míček u sparťanské brány nestihli Vítkovičtí dorazit do sítě.
40:53
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Martin Ulman, asistoval Rostislav Gattnar (4:4).
40:01
Úvodní buly třetí třetiny vyhrály Vítkovice.
40:00
40:00
Střely Sparta, Vítkovice - 12:11
40:00
39:49
Riley vykopl míček do vzduchu, ale ten skončil za mantinelem.
39:00
Právě probíhá poslední minuta druhé třetiny.
38:20
Vítkovice trefily pouze tyč branky.
36:24
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Ondřej Hurt, asistoval Lukáš Kovařík (4:3).
36:23
Kovařík nahrál křížem na Hurta a ten vystřelil.
31:31
Vítkovický hráč běžel sám na bránu, ale golman míček chytil.
30:42
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Ondřej Sidunov, asistoval Daniel Filip (3:3).
30:38
Hra je výrazně rychlejší než v první třetině.
29:08
Sparťané se opět pokusili vystřelit, ale míček se odrazil od golmanova chodidla a skončil za mantinelem.
28:27
Tým SC TEMPISH Vítkovice hraje v plném počtu.
28:23
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Lukáš Kovařík, asistoval Jan Lang (3:2).
26:27
Vyloučen hráč Petr Šomodi družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za hrubost.
25:58
25:22
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Marek Veselý, asistoval Daniel Riley (2:1).
25:06
Jeden ze Sparťanů nahrál svému spoluhráči před bránu, který se pokusil vystřelit, ale míček se jen odrazil od golmanovy nohy zpět do hry.
20:38
První výrazná akce hostů končí gólem. Filip křižnou přihrávkou našel Sidunova, proti kterému Zítka neměl šanci.
20:37
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Daniel Filip, asistoval Ondřej Sidunov (1:1).
20:04
Úvodní buly druhé třetiny vyhráli Vítkovičtí, ale míček končí hned za mantinelem.
20:00
20:00
Střely Sparta, Vítkovice - 9:6
20:00
19:45
Po nahrávce se sparta opět pokusila dostat do útočné pozice, ale než stihli vystřelit, první třetina skončila.
19:36
Sparťané si míček přihrávají na své polovině a čekají na náběh svých spoluhráčů.
19:00
Právě probíhá poslední minuta první třetiny.
17:35
Hra se přelévá ze strany na stranu jako přesýpací hodiny.
16:15
Sparťané se opět pokusili vystřelit, ale míček se jen odrazil od tyčky zpět do hry.
14:56
Skákající míček stihl Zítka zachytit dříve, než skončil v bráně.
13:02
Sparťané se několikrát ze sebou pokusili vystřelit, ale ani jedna ze střel neskončila v síti branky.
09:12
Vítkovický hráč chtěl vystřelit, ale místo toho jen udělal berušku jednomu ze svých protihráčů.
05:37
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Marek Veselý, asistoval Lukáš Kovařík (1:0).
03:53
Hurt odpinkl míček do středu hřiště, ale než stihl zaútočit, golman po míčku skočil.
02:10
Ondřej Hurt (93) se dostal do útočné pozice, ale než stihl vystřelit, soupeř mu míček sebral.
00:29
Sparťané na svého soupeře vletěli jako hurikán.
00:01
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Petr Števček a Radek Števček.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. SC TEMPISH Vítkovice: brankář: Štěpán Zerzoň; hráči v poli: Daniel Lademberger, Ondřej Sidunov, Radek Šomodi, Daniel Filip, Jakub Koch
00:00
Line-up domácích ACEMA Sparta Praha UNYP: brankář: Patrik Zítka; hráči v poli: Ondřej Hurt, Lukáš Kovařík, Vilém Kavan, Marek Veselý, Daniel Riley