3:2
4:2
2:2
- : -
branky (asistence): 01:26 Markéta Prontekerová, 14:31 Nella Stašková (Adéla Košvancová), 17:10 Veronika Kopecká, 22:46 Natálie Houžvičková (Markéta Prontekerová), 23:06 Adéla Košvancová (Nella Stašková), 34:51 Nella Stašková, 36:50 Markéta Prontekerová (Monika Zikmundová), 43:35 Julie Faťunová (Monika Zikmundová), 53:23 Nella Stašková (Veronika Kopecká)
branky (asistence): 03:48 Barbora Žůrková (Kristýna Kupcová), 18:47 Veronika Laníková (Mariana Polášková), 32:39 Tereza Bořutová, 38:08 Kateřina Šromotová (Alena Zuzaníková), 58:24 Barbora Greiplová (Terezie Šešulková), 59:43 Kateřina Šromotová (Tereza Bořutová)

PSN Tatran Střešovice - FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA 9:6
2. Markéta Prontekerová, 15. Nella Stašková, 18. Veronika Kopecká, 23. Natálie Houžvičková, 24. Adéla Košvancová, 35. Nella Stašková, 37. Markéta Prontekerová, 44. Julie Faťunová, 54. Nella Stašková - 4. Barbora Žůrková, 19. Veronika Laníková, 33. Tereza Bořutová, 39. Kateřina Šromotová, 59. Barbora Greiplová, 60. Kateřina Šromotová; rozhodčí: Martin Pavlík - Martina Linhartová; vyloučení: 0:5; využití: 2:0; diváků: 43; zásahy brankářů: Kristýna Janglová 17 - Tereza Hoffmannová 26; po třetinách: 3:2, 4:2, 2:2;
60:00
Komentář trenéra domácích: Až na drobné věci jsme plnili všechno, co jsme si řekli v kabině. Předvedli jsme týmový výkon. Zítra se těšíme na Vítkovice. Děkujeme výbornému Tatranskému publiku, je vždycky naším šestým hráčem.
60:00
Střely po třetí třetině: 13-7.
60:00
Komentář trenéra hostí: Bohužel jsme v dnešním zápase vypodukovali až moc chyb a na druhou stranu jsme si nedokazali vypracovat dostatek šancí na to, aby jsme mohli soupeře porazit. Nezbývá nám, nic jíného než se ze zápasu poučit, vyspat se a zítra udělat všechno proto, aby pro nás byl víkend aspoň 50%. Děkuji soupeři za utkání.
60:00
59:43
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Kateřina Šromotová, asistoval Tereza Bořutová (9:6).
59:43
Ostrava se v šesti prosazuje.
58:24
Timeout FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA
58:24
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Barbora Greiplová, asistoval Terezie Šešulková (9:5).
58:12
Janglová nadále drží svůj tým.
57:00
Utkání se chýlí ke konci.
55:31
Zikmundová se dostává ze zdvojení za brankou.
54:57
Tatran s přehledem drží vedení.
53:23
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Nella Stašková, asistoval Veronika Kopecká (9:4).
53:23
Stašková propálila brankářku střelou na přední tyč.
52:48
Janglová chytá střelu do prázdné branky.
51:48
Dobrá střela Kopecké ze středu, skóre se však nemění.
51:02
Ostrava si neví rady s rozehrávkou.
49:41
Janglová chytá samostatný únik.
47:35
Vyloučen hráč Tereza Bořutová družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 2 minuty za sekání.
47:35
Nedisciplinovanost hostí pokračuje i ve třetí části.
45:04
Výborné střídání celé pětky domácích.
44:02
Střela Zuzaníkové končí jen na mantinelu.
43:35
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Julie Faťunová, asistoval Monika Zikmundová (8:4).
43:13
Tatran celé utkání žene kupředu divácká podpora.
41:39
Tatran si aktivitu přenesl i do třetí třetiny.
40:01
Kopecká vyhrává úvodní bully třetí třetiny.
38:08
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Kateřina Šromotová, asistoval Alena Zuzaníková (7:4).
36:50
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Markéta Prontekerová, asistoval Monika Zikmundová (7:3).
35:43
Vyloučen hráč Terezie Šešulková družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 2 minuty za nedovolené vrážení.
35:43
Naprosto zbytečný zákrok a hosté se tak znovu musí bránit.
34:51
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Nella Stašková bez asistence (6:3).
34:51
Do třetice všeho dobrého a Tatran přesilovku využívá.
33:07
Vyloučen hráč Klára Kuřítková družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 2 minuty za bránění ve hře.
33:07
Tatran doufá, že se jim povede třetí přesilovku využít.
32:39
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Tereza Bořutová bez asistence (5:3).
32:39
Hrubá chyba Zikmundové za brankou a Ostrava snižuje.
31:49
Marko z dobré pozice míjí.
30:51
Tatran nevyužívá ani druhou přesilovku.
30:02
Ostrava v oslabení pošetřila pár sekund v útoku.
28:51
Vyloučen hráč Alena Zuzaníková družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 2 minuty za nedovolené vrážení.
28:51
Tatran dostává druhou šanci.
28:43
Tatran svou první přesilovku nevyužívá.
27:59
Tatranu se zatím nedaří dostat k zakonční.
26:43
Vyloučen hráč Terezie Šešulková družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 2 minuty za sekání.
25:39
Koškvancová nedává prázdnou branku. Výborný zákrok hostující golmanky.
24:52
Marko míček ze vzduchu do branky neusměrnila.
23:23
Domácí nadále drtí svoje soupeřky.
23:06
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Adéla Košvancová, asistoval Nella Stašková (5:2).
22:46
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Natálie Houžvičková, asistoval Markéta Prontekerová (4:2).
22:46
Houžvičková se z dobré pozice nemíjí.
22:19
Zikmundová z dobré pozice míjí branku.
21:10
Tatran vstoupil do druhé třetiny aktivněji.
20:00
20:00
Střely po první třetině: 10-8.
20:00
19:17
Pronkterová promáchla střelu backhandem.
18:47
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Veronika Laníková, asistoval Mariana Polášková (3:2).
18:47
Ostrava snižuje na rozdíl jednoho gólu.
17:59
Hoffmanová chytá střelu od mantinelu.
17:10
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Veronika Kopecká bez asistence (3:1).
17:10
Tahle střela už končí v sítí a Kopecká navyšuje vedení Tatranu.
15:53
Střela Kopecké končí vedle.
14:31
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Nella Stašková, asistoval Adéla Košvancová (2:1).
14:31
Stašková vrací Tatranu střelou na přední tyč vedení.
13:24
Špatná rozehrávka Ostravy.
12:17
Tatran se dostává více do hry a drží s Ostravou krok.
11:23
Střela Marko končí vedle.
10:15
Ostrava má zatím více ze hry a drží balónek.
08:37
Kopecká prošla mezi dvěmi hráčkami. Ke střele se však nedostala.
08:20
Dobrý blok domácí hráčky.
07:24
Ostrava drží domácí pod tlakem.
03:48
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Barbora Žůrková, asistoval Kristýna Kupcová (1:1).
03:48
Žůrková se po krosu prosazuje a skóre je tak vyrovnané.
03:10
Houžvičková střílí do bloku.
01:26
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Markéta Prontekerová bez asistence (1:0).
01:26
Pronkterová otevírá střelou od mantinelu skóre.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Pavlík a Martina Linhartová.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA: brankář: Tereza Hoffmannová; hráči v poli: Barbora Greiplová, Terezie Šešulková, Tereza Bořutová, Alena Zuzaníková, Kateřina Šromotová
00:00
Line-up domácích PSN Tatran Střešovice: brankář: Kristýna Janglová; hráči v poli: Lucie Želízková, Adéla Košvancová, Nella Stašková, Kateřina Svobodová, Veronika Kopecká