2:1
3:1
0:2
- : -
branky (asistence): 00:39 Martin Volf (Jan Žák), 02:38 Martin Volf (Filip Tábořík), 23:41 Jan Žák (Robert Hunsdorfer), 30:03 Filip Tábořík (Filip Blažek), 31:31 Filip Tábořík (Filip Blažek)
branky (asistence): 09:53 Jiří Halama (Zdeněk Malich), 35:16 Vít Máček (Jiří Halama), 46:18 Zdeněk Malich (Jakub Maleček), 56:21 Vít Máček (Zdeněk Malich)

FBŠ SLAVIA Plzeň - FBŠ Hummel Hattrick Brno 5:4
1. Martin Volf, 3. Martin Volf, 24. Jan Žák, 31. Filip Tábořík, 32. Filip Tábořík - 10. Jiří Halama, 36. Vít Máček, 47. Zdeněk Malich, 57. Vít Máček; rozhodčí: Jan Knap - Martin Kněžík; vyloučení: 6 + Tomáš Suchý 10:8; využití: 2:3; diváků: 16; zásahy brankářů: Vojtěch Horák 20 - Matěj Abraham 30; po třetinách: 2:1, 3:1, 0:2;
60:00
Střely na branku ve 3. třetině: SLavia 10 - Brno 10, celkem 35 - 24
60:00
Komentář trenéra hostů (Jan Nízner): Hromadu smůly si musíme vybrat do poslední kapky. První kontakt soupeře gól, druhé střídání kapitána zranění, to jsou věci, které z nás dělají snadné sousto. Kluci ale makají, zase se zvedneme.
60:00
Komentář trenéra domácích (Jan Husák): Soustředěný výkon jsme udrželi tak 40 minut, poté jsme z toho udělali zbytečnou kovbojku. Na můj vkus zápas nabídl až příliš nácviku hry v oslabení/přesilovce. Jsem rád, že zvedneme hlavy a bude se nám lépe dýchat.
56:45
Domácím mohl vrátit dvoubrankový náskok Hunsdorfer, ale jeho střelu vyrazil Abrahám mimo branku
56:21
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Vít Máček, asistoval Zdeněk Malich (5:4).
56:21
A uvidíme tu ještě drama. Na 5:4 snižuje Máček
55:02
Nebezpečná akce HAtricku. Naštěstí pro domácí nikdo z nabíhajících hráčů střílenou přihrávku netrefil
48:44
Vyloučen hráč Vít Máček družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
46:27
V závěru využívá přesilovku Malich a po dlouhé době se hraje v plném počtu
46:18
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Zdeněk Malich, asistoval Jakub Maleček (5:3).
45:42
Domácí nejhorší přežili, už jsou ve 4
44:58
HOsté v plném počtu hraje se 5 na 3
44:27
Vyloučen hráč Martin Drobný družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za sekání.
44:27
Na trestných lavicích máme už pomalu více hráčů než na střídačkách
42:58
Vyloučen hráč Adam Klimeš družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za držení.
42:58
A máme tu další vyloučení, bude se hrát 4 na 4
41:42
Vyloučen hráč Tomáš Suchý družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 10 minut za nesportovní chování.
41:42
Vyloučen hráč Tomáš Suchý družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za nesportovní chování.
41:42
Suchý komentoval výrok rozhodčího a byl oceněn 2 + 2 + 10 minutami za nesportovní chování
35:16
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Vít Máček, asistoval Jiří Halama (5:2).
34:13
Vyloučen hráč Ondřej Kuhajda družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za špatné střídání.
33:31
Do dobré šance se dostal znovu Tábořík, Abraham chytá
32:47
Vyloučen hráč Jiří Halama družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za bránění ve hře.
31:31
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Filip Tábořík, asistoval Filip Blažek (5:1).
31:31
Stejná situace jako při čtvrtém gólu, Tábořík opět doráží
31:18
Vyloučen hráč David Čermák družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za sekání.
30:03
30:03
Střelu Blažka doráží do branky Tábořík a je to 4:1
29:43
Vyloučen hráč Adam Hudeček družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za nedovolené vrážení.
28:38
Tlak domácích přerušen po odpískání postavení Táboříka v brankovišti, hosté vyhazují
27:36
Vyloučen hráč Jiří Halama družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za nedovolené vrážení.
26:53
Domácí hezky sehráli přečíslení 3 na 2, střela Pilíka trefuje pouze Abrahama v brance hostů
23:41
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Jan Žák, asistoval Robert Hunsdorfer (3:1).
23:41
Hunsdorfer našel před brankou volného Žáka, který zvyšuje na 3:1 pro domácí
22:54
Rychlý protiútok domácích zakončil Hunsdorfer, Abraham chytá
20:58
Volf hledal před brankou osamoceného spoluhráče, přihrávka šla ale kousek za něj, a tak ji přeběhl a z akce nic nebezpečného nevzniklo
12:25
Vyloučen hráč Adam Klimeš družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za bránění ve hře.
12:09
Máček střílí nad branku
09:53
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Jiří Halama, asistoval Zdeněk Malich (2:1).
09:53
Halamova střela přes obránce zapadla přesně k tyčce domácí branky a je sníženo na 1:2
09:40
Domácí vyhazují
08:43
Vyloučen hráč Jiří Sloup družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za bránění ve hře.
07:32
Hosté v plném počtu, na konci přesilovky ještě střílel Drobný, ale Abraham vyráží nad branku
07:02
Drobný střílel přes obránce, ale netrefil branku
06:49
Hosté vyrazili do brejku, ale střela skončila mimo branku
05:32
Vyloučen hráč Jiří Halama družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za blokování hokejky.
03:02
Vyloučen hráč Filip Sichinger družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za držení.
02:38
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Martin Volf, asistoval Filip Tábořík (2:0).
02:38
A už je to 2:0. Tábořík našel Volfa, který měl dostatek času se podívat, kde je brankář, přesně zamířit a trefil se přesně nad nohu brankáře.
00:39
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Martin Volf, asistoval Jan Žák (1:0).
00:39
Domácí stejně jako včera vstupují skvěle do zápasu a dostávají se do vedení. Po hezké nahrávce od Žáka se trefuje VOlf
00:36
K první střele se dostal Malich, domácí obrana jí srazila nad branku
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Knap a Martin Kněžík.
00:00
00:00
Line-up hostů FBŠ Hummel Hattrick Brno: brankář: Matěj Abraham; hráči v poli: Vojtěch Kužela, Jiří Halama, Zdeněk Malich, Vít Máček, Jakub Maleček
00:00
Line-up domácích FBŠ SLAVIA Plzeň: brankář: Vojtěch Horák; hráči v poli: Martin Volf, Filip Tábořík, Robert Hunsdorfer, Jan Žák, Filip Blažek