4:0
4:0
5:3
- : -
branky (asistence): 00:40 Ondřej Hurt, 10:34 Lukáš Kovařík (Daniel Riley), 14:48 Daniel Riley (Marek Veselý), 15:01 Lukáš Kovařík (Ondřej Hurt), 20:26 Lukáš Kovařík (Ondřej Hurt), 23:17 Ondřej Hurt (Vilém Kavan), 26:56 Daniel Richtr (Jiří Horák), 36:48 Marek Veselý (Daniel Riley), 40:27 Jan Wald (Marek Veselý), 42:30 Jan Lang (Jiří Mutínský), 49:18 Jiří Mutínský (Adam Drastich), 51:29 Jiří Horák (Petr Tlapa), 57:34 Vilém Kavan
branky (asistence): 45:14 David Novák (Michal Házy), 48:25 Michal Házy (Jan Zbořil), 50:13 David Novák (Michal Házy)

ACEMA Sparta Praha UNYP - Sokol Brno I EMKOCase Gullivers 13:3
1. Ondřej Hurt, 11. Lukáš Kovařík, 15. Daniel Riley, 16. Lukáš Kovařík, 21. Lukáš Kovařík, 24. Ondřej Hurt, 27. Daniel Richtr, 37. Marek Veselý, 41. Jan Wald, 43. Jan Lang, 50. Jiří Mutínský, 52. Jiří Horák, 58. Vilém Kavan - 46. David Novák, 49. Michal Házy, 51. David Novák; rozhodčí: Roman Sladký - Radek Vybíhal; vyloučení: 1:2; využití: 0:1; diváků: 33; zásahy brankářů: Filip Čermák 15 - Michal Bartoň 8, Matyáš Krupa 11; po třetinách: 4:0, 4:0, 5:3;
60:00
Komentář trenéra hostů pana Jandy: Když nejsme schopni 45 minut vstřelit gól, nemůžeme pomýšlet na vítězství. Soupeř potrestal všechno, co jsme mu nabídli, až na přesilové hry, což bereme jako cenu útěchy. Díky soupeři za zápas.
60:00
Střely ve třetí třetině - Sparta 12:7 Brno
60:00
Komentář trenéra domácích pana Berky: Prvních 30 minut to byl docela slušný zápas, potom postupně tempo upadalo a nakonec se utkání pouze dohrávalo. Jsme rádi za vysoký počet nastřílených branek, do obrany to po polevení koncentrace nebylo ono.
60:00
Střely celkem - Sparta 32:18 Brno
60:00
59:59
Hosté v plném počtu.
59:58
V poslední minutě zápasu Sparta propálila další tři šance.
58:52
Timeout ACEMA Sparta Praha UNYP
57:59
Vyloučen hráč Michal Házy družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za sekání.
57:34
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Vilém Kavan bez asistence (13:3).
57:34
Třináctý gól Sparty umisťuje Vilém Kavan krásným lobíkem.
55:20
Hra této třetiny je vyrovnaná, hraje se střídavě na obou polovinách.
52:31
Vyloučen hráč Milan Ducar družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za blokování hokejky.
51:29
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Jiří Horák, asistoval Petr Tlapa (12:3).
50:13
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil David Novák, asistoval Michal Házy (11:3).
50:13
Záhy po vyloučení Jana koláře, David Novák střílí třetí brněnský gól.
50:00
Vyloučen hráč Jan Kolář družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za blokování hokejky.
49:18
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Jiří Mutínský, asistoval Adam Drastich (11:2).
48:25
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Michal Házy, asistoval Jan Zbořil (10:2).
48:25
Ke konci 8. minuty se situace před sparťanskou brankou zahušťuje. Vrcholí gólem Michala Házyho.
47:01
Další šance Brna.
45:14
43:24
Brno ohrožuje čermákovu branku.
42:30
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Jan Lang, asistoval Jiří Mutínský (10:0).
42:30
Sparta dává další gól po krásném úniku celého útoku.
40:27
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Jan Wald, asistoval Marek Veselý (9:0).
39:57
I když na dosavadním výsledku to není vidět, probrali se ve 2. třetině brněnští Gulliveři z letargie a výrazně častěji pronikají do útoku a dostávají se do střeleckých šancí.
37:58
Na poslední chvíli maří gólman Sparty střelu Brna.
36:48
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Marek Veselý, asistoval Daniel Riley (8:0).
36:48
Po pěkném úniku dostává Marek Veselý přihrávku od Dana Rileyho a překonává brněnského Matyáše Krupu. Stav 8:0.
35:28
Další neproměněná šance Brna.
34:20
Gulliver Josef Svoboda, přestřeluje bránu.
30:33
Zatím se na obou stranách hraje čistě, Faulů je málo, vyloučení dosud žádné.
27:55
Střela Filipa Dokládala vykryta obranou Sparty.
26:56
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Daniel Richtr, asistoval Jiří Horák (7:0).
26:48
Mutínský šel sám na branku, ale přestřelil.
26:34
Únik brněnského hráče Tomáše Dvořáka zmařen sparťanskou obranou.
23:17
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Ondřej Hurt, asistoval Vilém Kavan (6:0).
23:17
Střídání brankáře. Nový brankář Matyáš Krupa družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
20:26
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Lukáš Kovařík, asistoval Ondřej Hurt (5:0).
20:00
20:00
Střely v 1. třetině 10:3
20:00
19:58
Přes několik dalších šancí domácích se diváci další branky nedočkali.
15:01
14:48
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Daniel Riley, asistoval Marek Veselý (3:0).
14:48
Dan Riley završuje úspěšnou střelou na stav 3:0 pro Spartu, v zápětí v 16. minutě Ondřej Hurt zavěšuje další gól.
14:35
Hra se přitvrzuje, brněnský hráč končí za mantinelem. Naštěstí se zvedá.
14:00
Prudkou střelu Jana Zbořila byla zachycena obranou Sparty.
12:00
Hra se v tuto chvíli točí na obě strany. Brankáři jsou pozorní.
10:34
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Lukáš Kovařík, asistoval Daniel Riley (2:0).
08:33
Gulliveři se propracovali před Čermákovu branku. Bez úspěchu.
06:11
Pěkná Veverkova střela. čermák ji chytá.
05:36
Neproměněná šance Sparty. Bartoň střelu chytnul.
03:31
Hra se uklidnila a oba týmy se zvolna snaží o převahu.
00:40
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Ondřej Hurt bez asistence (1:0).
00:01
Úvodní buly vyhrála Sparta.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Roman Sladký a Radek Vybíhal.
00:00
00:00
Line-up hostů Sokol Brno I EMKOCase Gullivers: brankář: Michal Bartoň; hráči v poli: Lukáš Vrtěl, David Novák, Jan Zbořil, Michal Házy, Břetislav Dančák
00:00
Line-up domácích ACEMA Sparta Praha UNYP: brankář: Filip Čermák; hráči v poli: Ondřej Hurt, Lukáš Kovařík, Vilém Kavan, Marek Veselý, Daniel Riley