0:8
1:3
2:3
- : -
branky (asistence): 35:24 Lenka Faltusová (Liana Matěvosova), 41:08 Karolína Marko (Lenka Morová), 53:29 Daniela Reindlová (Karolína Vachušková)
branky (asistence): 06:22 Petra Nosková (Kristína Belicová), 11:22 Tereza Urbánková (Eva Preisslerová), 11:32 Karolína Suchá (Gabriela Tožičková), 13:32 Magdaléna Plášková, 16:13 Martina Řepková (Tereza Urbánková), 16:25 Magdaléna Plášková (Eva Preisslerová), 17:07 Martina Řepková (Tereza Urbánková), 17:22 Karolína Suchá (Gabriela Tožičková), 20:18 Eva Preisslerová (Martina Řepková), 27:30 Magdaléna Plášková (Gabriela Tožičková), 32:51 Markéta Svačinová (Martina Řepková), 50:23 Tereza Urbánková (Martina Řepková), 58:27 Eva Preisslerová (Martina Řepková), 58:37 Daniela Frantíková (Karolína Suchá)

Únětická 12° Tatran Střešovice - FAT PIPE FLORBAL CHODOV 3:14
36. Lenka Faltusová, 42. Karolína Marko, 54. Daniela Reindlová - 7. Petra Nosková, 12. Tereza Urbánková, 12. Karolína Suchá, 14. Magdaléna Plášková, 17. Martina Řepková, 17. Magdaléna Plášková, 18. Martina Řepková, 18. Karolína Suchá, 21. Eva Preisslerová, 28. Magdaléna Plášková, 33. Markéta Svačinová, 51. Tereza Urbánková, 59. Eva Preisslerová, 59. Daniela Frantíková; rozhodčí: Filip Leibl - Jan Strnad; vyloučení: 6:2; využití: 0:4; diváků: 130; zásahy brankářů: Eliška Drbalová 17 - Kristýna Provázková 13; po třetinách: 0:8, 1:3, 2:3;
60:00
Vyjádření trenéra domácích Miroslava Vybírala: Vstup do zápasu se nám podařil, ale bohužel výpadek ve druhé polovině první třetiny nás stál zápas. V dalších částech hry jsme šli nahoru a potřebujeme si toto odnést do dalších zápasů.Děkuji fanouškům za fantastickou podporu, holkám za výkon a soupeři za utkání!
60:00
Vyjádření trenéra hostů Lukáše Procházky:V první řadě musím ocenit hru Tatranu, která je mi velmi sympatická a jednoznačně dává smysl. Hráčky hrají v nasazení a tempu a jsem přesvědčen, že pokud v tomto vydrží play off jim nemůže uniknout. Naše holky chválím za koncentrovaný výkon, nasazení a chuť s jakou do zápasu šly. Jak už jsem říkal, zápas se hrál ve velmi dobrém tempu a jsme moc rádi, že jsme ho zvládli.
58:37
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Daniela Frantíková, asistoval Karolína Suchá (3:14).
58:27
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Eva Preisslerová, asistoval Martina Řepková (3:13).
56:39
Drbalová vyráží střelu Tožičkové
55:27
Další z mnoho zásahů Drbalové.
55:01
Vyloučen hráč Lenka Faltusová družstva Únětická 12° Tatran Střešovice na 2 minuty za bránění ve hře.
54:36
Belicové pokus o útok likviduje Sedmíková.
53:29
Branku družstva Únětická 12° Tatran Střešovice vstřelil Daniela Reindlová, asistoval Karolína Vachušková (3:12).
53:29
Pěkná kombinační hra se vyplatila a Reindlová zakončuje gólem.
51:20
Další pěkný zákrok Drbalové.
50:23
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Tereza Urbánková, asistoval Martina Řepková (2:12).
49:41
Matěvosova se pokoušela z poza branky skórovat. Marně.
49:17
Průnik Vachuškové vyzněl naprázdno.
48:56
Trestné střílení družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV neproměnil Tereza Urbánková.
48:56
Vyloučen hráč Lenka Faltusová družstva Únětická 12° Tatran Střešovice na 2 minuty za sekání.
48:46
Střelu Matěvosove vyráží Provázková nad branku.
47:22
Vyloučen hráč Adéla Jůzová družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za hra na zemi.
46:22
Domácí viditelně zlepšily obranu.
45:02
Vachušková pronikla za branku Provázkové, ale nepovedlo se jí zakončit.
44:27
Střelu Svačinové likviduje Sedmíková.
42:57
Semíková pěkně pronikla, ale nedokázala zakončit.
42:27
Třetí třetina je zatím spíše vyrovnaná.
41:08
Branku družstva Únětická 12° Tatran Střešovice vstřelil Karolína Marko, asistoval Lenka Morová (2:11).
36:27
Vyloučen hráč Lucie Chaloupková družstva Únětická 12° Tatran Střešovice na 2 minuty za sekání.
35:24
Branku družstva Únětická 12° Tatran Střešovice vstřelil Lenka Faltusová, asistoval Liana Matěvosova (1:11).
34:58
Střelu Matěvosove vyráží obrana.
32:51
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Markéta Svačinová, asistoval Martina Řepková (0:11).
31:56
Vyloučen hráč Johana Vrbová družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za bránění ve hře.
31:05
Další střela na Drbalovou jde z hole Tožičkové.
29:54
Drbalová tentokrát likviduje střelu Preisslerové.
29:31
Pálí Urbánková, Drbalová likviduje.
27:45
Vachušková se pokusila z dálky vystřelit. Střela šla nad branku Provázkové.
27:30
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Magdaléna Plášková, asistoval Gabriela Tožičková (0:10).
27:30
Tentokráte obrana nestačila a Plášková překonala Drbalovou.
27:15
Další skvělý zákrok domácí obrany.
26:57
Řepková střílí, Drbalová chytá.
26:01
Svačinová zkouší vystřelit z dálky, její střelu blokuje Faltusová.
24:51
Reková se pokusila o střelu, ale ta byla odkloněna vedle branky hostující obranou.
24:22
Obrana zlikvidovala další útok hostí.
23:09
Drbalová likviduje šanci Belicové.
22:34
Tožičková prošla přes celé hřiště, ale její snahu o gól Drbalová likviduje.
21:56
Drbalová chytá střelu z blízka.
21:30
Tatran nedokáže dostat míč z obraného pásma.
18:45
Po smršti gólů se domácí snaží prosadit, ale nedaří se.
17:22
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Karolína Suchá, asistoval Gabriela Tožičková (0:8).
17:07
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Martina Řepková, asistoval Tereza Urbánková (0:7).
16:25
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Magdaléna Plášková, asistoval Eva Preisslerová (0:6).
16:13
16:13
Těsně před návratem Rekové překonává řepková Drbalovou.
15:29
Tatran musí bránit 3 na 5 téměř minutu.
15:28
Vyloučen hráč Lenka Faltusová družstva Únětická 12° Tatran Střešovice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
14:49
Se snaží Faltusová prosadit před brankou hostí, ale obrana zasahuje.
14:38
Utkání se vyostřuje.
14:19
Vyloučen hráč Žaneta Reková družstva Únětická 12° Tatran Střešovice na 2 minuty za hrubost.
13:32
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Magdaléna Plášková bez asistence (0:4).
13:26
Vyloučen hráč Karolína Marko družstva Únětická 12° Tatran Střešovice na 2 minuty za špatné střídání.
12:46
Střelu Řepkové blokuje Vachušková.
11:32
11:22
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Tereza Urbánková, asistoval Eva Preisslerová (0:2).