1:1
0:3
- : -
branky (asistence): 29:12 Lucie Želízková (Kateřina Svobodová)
branky (asistence): 00:42 Barbora Husková (Michaela Kubečková), 09:08 Denisa Hyršová (Tereza Zemanová), 10:43 Michaela Kubečková (Barbora Husková), 19:26 Barbora Husková (Michaela Kubečková), 23:45 Barbora Husková (Eliška Planková), 46:08 Eliška Planková, 50:51 Eliška Planková (Tereza Zemanová), 52:46 Barbora Husková (Eliška Planková)

PSN Tatran Střešovice - 1. SC TEMPISH Vítkovice 1:8
30. Lucie Želízková - 1. Barbora Husková, 10. Denisa Hyršová, 11. Michaela Kubečková, 20. Barbora Husková, 24. Barbora Husková, 47. Eliška Planková, 51. Eliška Planková, 53. Barbora Husková; rozhodčí: Jan Čadek - Václav Killar; vyloučení: 5:4; využití: 0:1; diváků: 46; zásahy brankářů: Kristýna Janglová 13 - Petra Klečková 11; po třetinách: 0:4, 1:1, 0:3;
60:00
Komentář trenéra domácích: Dokázali se nám vyrovnat utkání 2.třetiny. Uznáváme, že Vítkovice měli více hry, což bohužel se nám nedařilo hrát celý zápas. Půlku sezóny máme za sebou, z toho dnešního utkání budeme poučit. Máme 3 cenné body z Ostravy. Mockrát děkuji holkám za výkonnost a bojovnost a našim věrným fanouškům a děkuji soupeři za utkání a přejeme šťastnou cestu do Ostravy.
60:00
Komentář trenéra hostí: Velmi hezký zápas juniorské ligy a z naší strany moc dobře zvládnutý. Po včerejším rozhozeném výkonu byl na hřišti úplně jiný tým, správně nastavené hlavy, energie v pohybu a dobře zvládnutá finální fáze i koncovka. Děkujeme soupeřkám za super uspořádaný zápas, řeknu to za sebe...takhle si představuji ideální zápas nejvyšší juniorské ligy, se vším co k tomu patří, tohle juniorky posouvá nahoru.
60:00
Střely po třetí třetině: 4-7.
60:00
59:26
Timeout PSN Tatran Střešovice
59:26
Vyloučen hráč Eliška Planková družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
58:52
Vyloučen hráč Alexandra Glasová družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání.
58:52
Glasová se během faulu zranila a trest za ní odpyká Moravcová.
58:41
Vyloučen hráč Kateřina Svobodová družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
57:53
Hostující tým v klidu dohrává utkání na balónku.
56:37
Janglová dohodila míček skoro až k druhé brance.
55:22
Trestné střílení družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice neproměnil Eliška Planková.
55:22
Vyloučen hráč Veronika Kopecká družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za hra v malém brankovišti.
55:22
Planková hattrick branek nekompletuje, ale Kopecká svého třetího vyloučení již dosáhla.
52:46
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Barbora Husková, asistoval Eliška Planková (1:8).
52:23
Kopecká znovu vybojovala míček při napadání.
50:51
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Eliška Planková, asistoval Tereza Zemanová (1:7).
50:51
O výsledku zápasu se zdá být rozhodnuto.
48:39
Kopecká si při napadání pomáhá faulem.
46:45
Jangová předvádí další skvělý zákrok a drží naděje domácího týmu.
46:08
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Eliška Planková bez asistence (1:6).
46:08
Domácí se nesnaží hrát jednoduše do branky, situace zbytečně přehrávají a hostí je za to trestají další brankou.
44:03
Kopecká se na mantinelu výborně zbavila soupeřky, její razantní střela byla však zblokována.
42:33
Janglová stále drží svůj tým.
42:02
Hra domácích se stále zlepšuje.
40:03
Uvidíme, zda se Tatranu podaří snížit, či dokonce vyrovnat vedení Vítkovic.
40:00
40:00
Střely po druhé třetině: 5-6.
40:00
38:15
Kopecké s Želízkovou se podařilo vypresovat míček v útočném rohu.
37:13
Dobrý blok Želízkové.
35:23
Dobrá přihrávka Kopecké, Stašková však nepřipravená.
34:48
Janglová chytá slabu střelu na přední tyč.
32:40
Hra je o dost vyrovnanější než v první hrací části. Skóre je zatím však jednoznačné.
31:26
Tatran nevyužívá ani přesilovku 5 na 3 a skóre se nemění.
29:26
Vyloučen hráč Eliška Planková družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za hrubost.
29:26
Domácí mají velikou příležitost zmenšit brankový rozdíl.
29:12
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Lucie Želízková, asistoval Kateřina Svobodová (1:5).
29:12
Umístěná střela na zadní tyč končí v síti.
29:09
Vyloučen hráč Barbora Husková družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání.
29:09
24 sekund budeme sledovat hru 4 na 4.
28:03
Zatím sledujeme dobře sehranou přesilovku. Branka z ní však zatím nepadla.
27:33
Vyloučen hráč Veronika Kopecká družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za sekání.
26:56
Střela Želízkové končí těsně mimo.
25:03
Janglová podržela svůj tým dobrým zákrokem.
19:26
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Barbora Husková, asistoval Michaela Kubečková (0:4).
19:26
Vítkovice v přesilovce zvyšují svůj náskok.
19:07
Vyloučen hráč Veronika Kopecká družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za blokování hokejky.
18:46
Stašková na brankovišti zbourala soupeřku.
17:23
Hra domácích už se značně zlepšila. Přesto jsou však Vítkovice lepším týmem.
16:39
Dobré napadání Kopecké.
16:19
Martináková zůstává po nepříjemné srážce na zemi.
15:48
Dobrý obranný zákrok Zikmundové.
14:36
Střela Moravcové končí daleko nad.
13:39
Domácím se podařilo přehrát vysoké napadání Vítkovic a Pronkterová se dostala k zakončení.
12:23
Zápas je hodně divoký, střídají se útočné akce obou týmů.
10:43
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Michaela Kubečková, asistoval Barbora Husková (0:3).
10:43
Domácí tým by se měl probrat. Momentálně soupeři nestačí.
10:12
Planková v rohu vykoupala Svobodovou.
09:08
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Denisa Hyršová, asistoval Tereza Zemanová (0:2).
09:08
Tečovaná střela končí za zády domácí brankářky.
08:59
Moravcové odskakuje míček při zpracování.
07:09
Hostím se nepodařilo využít přesilovku a skóre se nemění.
06:01
Domácí zatím brání oslabení velmi aktivně.
05:35
Husková v přesilovce zamířila nepřesně.
05:09
Vyloučen hráč Markéta Prontekerová družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za bránění ve hře.
04:11
Dobrý blok Svobodové.
02:23
Domácím se podařilo zklidnit hru a drží míček.
00:42
00:42
Hostujícím se podařil vstup do zápau a střílí gól.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Čadek a Václav Killar.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. SC TEMPISH Vítkovice: brankář: Petra Klečková; hráči v poli: Michaela Kubečková, Barbora Husková, Eliška Planková, Viktorie Martináková, Sabrina Moravcová
00:00
Line-up domácích PSN Tatran Střešovice: brankář: Kristýna Janglová; hráči v poli: Kateřina Svobodová, Nella Stašková, Veronika Kopecká, Lucie Želízková, Adéla Košvancová