0:4
1:3
3:2
- : -
branky (asistence): 33:06 Markéta Žbánková (Zuzana Nocarová), 43:42 Zuzana Kábrtová (Markéta Žbánková), 47:32 Tereza Zapotocká (Markéta Žbánková), 49:48 Kristýna Bauerová (Adéla Stehlíková)
branky (asistence): 00:16 Anna Fricová (Karolína Kellovská), 05:07 Karolína Kellovská (Dominika Tůmová), 06:30 Anna Fricová (Kateřina Hamplová), 18:32 Dominika Tůmová (Karolína Kellovská), 23:43 Markéta Gabrielová (Monika Škorpová), 28:25 Karolína Kellovská (Dominika Tůmová), 39:11 Dominika Tůmová (Karolína Kellovská), 53:53 Anna Fricová (Marie Havlíčková), 56:31 Tereza Peštová (Kateřina Hamplová)

Florbalová akademie MB - VŠO FLORBAL CHODOV 4:9
34. Markéta Žbánková, 44. Zuzana Kábrtová, 48. Tereza Zapotocká, 50. Kristýna Bauerová - 1. Anna Fricová, 6. Karolína Kellovská, 7. Anna Fricová, 19. Dominika Tůmová, 24. Markéta Gabrielová, 29. Karolína Kellovská, 40. Dominika Tůmová, 54. Anna Fricová, 57. Tereza Peštová; rozhodčí: Martina Linhartová - Jessica Keszi; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 37; zásahy brankářů: Karolína Špačková 43 - Kateřina Dvořáková 22; po třetinách: 0:4, 1:3, 3:2;
60:00
Komentář trenéra domácích: Zase jeden ze zápasů, který jsem si prohráli v hlavě. Výsledek zápasu určila první třetina, kdy jsme se báli sami sebe. Pak už jsem se trochu probrali a třetí třetina byla konečně florbalová i z naší strany. Bohužel pozdě. Najmeme si týmového psychologa a bude lépe. Díky soupeřkám za lekci a divákům za podporu.
60:00
Komentář trenéra hostů:Věděly jsme, že po včerejšímm náročném utkání to tu nebude jednoduché. I když bylo v naší hře dnes dost nedostatků a nepřesností, zvládly jsme ho relativně bez problémů.Děkujeme soupeři za utkání.
60:00
56:31
Branku družstva VŠO FLORBAL CHODOV vstřelil Tereza Peštová, asistoval Kateřina Hamplová (4:9).
56:31
z otevřené hry se rodí poměrně hodně šancí na obou stranách, gólově se prosazují hráčky Chodova
53:53
Branku družstva VŠO FLORBAL CHODOV vstřelil Anna Fricová, asistoval Marie Havlíčková (4:8).
52:30
Domácí výrazně přidali, najednou je jich plné hřiště, kombinují, střílejí, ... takhle měli hrát celý zápas
49:48
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Kristýna Bauerová, asistoval Adéla Stehlíková (4:7).
49:48
Krásná střela z levého křídla, Bauerová odrazem od tyče střílí čtvrtý gól FA
47:32
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Tereza Zapotocká, asistoval Markéta Žbánková (3:7).
47:32
důsledné napadání rozehrávky hostů se podařilo zakončit gólem
43:42
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Zuzana Kábrtová, asistoval Markéta Žbánková (2:7).
43:42
Kábrtová střelou z levé strany koriguje skóre
42:30
domácí se snaží, hosté jsou však výrazně nebezpečnější. Několik dalších střel chytá Špačková nebo končí mimo. Domácí vystřelili pouze jednou vedle.
40:00
40:00
Ve druhé části hráčky FA MB sice zlepšily pohyb a nasazení, na víc než na vstřelení čestného úspěchu to však zatím nestačí. Zdá se, že Chodov, patrně pod dojmem vysokého vedení, trochu polevil v koncentraci. Hra se tak alespoň částečně vyrovnala.
40:00
39:11
Branku družstva VŠO FLORBAL CHODOV vstřelil Dominika Tůmová, asistoval Karolína Kellovská (1:7).
33:06
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Markéta Žbánková, asistoval Zuzana Nocarová (1:6).
33:06
několik rychlých přihrávek zakončila Žbánková úspěšnou střelou
32:20
několik výborných zákroků Špačkové zabránilo Chodovu v navýšení skóre
29:32
Žbánková po rychlém protiútoku trefuje síť, ale pouze boční ...
28:25
Branku družstva VŠO FLORBAL CHODOV vstřelil Karolína Kellovská, asistoval Dominika Tůmová (0:6).
23:43
Branku družstva VŠO FLORBAL CHODOV vstřelil Markéta Gabrielová, asistoval Monika Škorpová (0:5).
23:43
domácí hráčky zlepšily pohyb i nasazení, bohužel dostávájí víceméně náhodný gól, patrně tečovaná střela přeplachtila přes gólmanku do sítě
20:00
Vypadá to, že domácí hráčky přes noc zapomněly hrát florbal. Nepřesné nahrávky, pomalý pobyb, nedůsledné bránění... Hosté jsou zatím výrazně lepším týmem, jejich vedení je naprosto zasloužené. Při poměru střel 2:18 mohlo být skóre i vyšší. Uvidíme, co s oběma týmy provedou trenéři během první přestávky.
20:00
18:32
15:30
Hosté v přesilovce několikrát nebezpečně střílejí, naštěstí pro domácí většinou vedle brány
13:49
Vyloučen hráč Michaela Nováková družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za hra na zemi.
12:30
Žbánková byla v úniku poslána k zemi obranou hostů, podle rozhodčích pouze faul bez vyloučení
07:55
Domácí se snaží kombinací přehrát obranu hostů, bohužel jejich nahrávky postrádají přesnost.
06:30
Branku družstva VŠO FLORBAL CHODOV vstřelil Anna Fricová, asistoval Kateřina Hamplová (0:3).
05:07
05:07
Další chyba domácích hráček. Při střídání špatně pokryly hostující hráčky a vzápětí přišel trest