1:0
- : -
Česko WU19
Česko WU19
branky (asistence): 27:09 Lenka Faltusová (Nela Škopková), 27:58 Kristýnka Otcovská (Lucie Cholinská), 42:19 Eliška Planková (Vendula Beránková)

Česko WU19 - Švýcarsko WU19 3:0
28. Lenka Faltusová, 28. Kristýnka Otcovská, 43. Eliška Planková; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 43; zásahy brankářů: Pavla Lišková 6 - Ladina Töndury 25; po třetinách: 0:0, 2:0, 1:0;
60:00
Střely na branku ve 3. třetině: 7:0
42:19
Branku družstva Česko WU19 vstřelil Eliška Planková, asistoval Vendula Beránková (3:0).
40:00
40:00
Střely na branku ve 2. třetině: 9:3
40:00
27:58
Branku družstva Česko WU19 vstřelil Kristýnka Otcovská, asistoval Lucie Cholinská (2:0).
27:09
Branku družstva Česko WU19 vstřelil Lenka Faltusová, asistoval Nela Škopková (1:0).
20:00
20:00
Střely na branku v 1. třetině: 12:3
20:00
15:08
Vyloučen hráč Barbora Sedláčková družstva Česko WU19 na 2 minuty za sekání.
11:18
Vyloučen hráč Andrea Wildermuth družstva Švýcarsko WU19 na 2 minuty za nedovolené vrážení.
00:00
00:00
Line-up hostů Švýcarsko WU19: brankář: Ladina Töndury; hráči v poli: Luana Rensch, Luisa Cotti, Sandrine Eggel, Karin Wenger, Rahel Rieder
00:00
Line-up domácích Česko WU19: brankář: Pavla Lišková; hráči v poli: Markéta Svačinová, Markéta Kolářová, Michaela Kubečková, Lucie Cholinská, Kristýnka Otcovská