- : -
Švédsko
Česko
Švédsko
branky (asistence): 21:29 Johan Samuelsson (Rikard Eriksson), 24:34 Jonas Svahn (Jonathan Nilsson), 37:22 Simon Palmén (Rasmus Enström), 37:54 Kim Nilsson (Johan Samuelsson), 53:56 Alexander Galante Carlström (Rasmus Enström), 59:41 Alexander Galante Carlström
Česko
branky (asistence): 11:07 David Šimek (Tom Ondrušek), 24:40 Jan Natov (Lukáš Hájek), 46:37 Daniel Šebek (Ondřej Němeček)

Švédsko - Česko 6:3
22. Johan Samuelsson, 25. Jonas Svahn, 38. Simon Palmén, 38. Kim Nilsson, 54. Alexander Galante Carlström, 60. Alexander Galante Carlström - 12. David Šimek, 25. Jan Natov, 47. Daniel Šebek; vyloučení: 1:1; využití: 1:1; diváků: 863; zásahy brankářů: Jonathan Edling 11 - Lukáš Souček 6, Jan Binder 3; po třetinách: 0:1, 4:1, 2:1;
60:00
Střely na branku ve 3. třetině: 3:6
60:00
59:41
Branku družstva Švédsko vstřelil Alexander Galante Carlström bez asistence (6:3).
57:18
Timeout Česko
53:56
Branku družstva Švédsko vstřelil Alexander Galante Carlström, asistoval Rasmus Enström (5:3).
46:37
Branku družstva Česko vstřelil Daniel Šebek, asistoval Ondřej Němeček (4:3).
46:10
Vyloučen hráč Rasmus Enström družstva Švédsko na 2 minuty za nedovolené vrážení.
40:00
40:00
Střely na branku ve 2. třetině: 8:3
40:00
37:54
Branku družstva Švédsko vstřelil Kim Nilsson, asistoval Johan Samuelsson (4:2).
37:54
Střídání brankáře. Nový brankář Jan Binder družstva Česko
37:22
Branku družstva Švédsko vstřelil Simon Palmén, asistoval Rasmus Enström (3:2).
35:46
Vyloučen hráč Jakub Hubálek družstva Česko na 2 minuty za hákování.
24:40
Branku družstva Česko vstřelil Jan Natov, asistoval Lukáš Hájek (2:2).
24:34
Branku družstva Švédsko vstřelil Jonas Svahn, asistoval Jonathan Nilsson (2:1).
21:29
Branku družstva Švédsko vstřelil Johan Samuelsson, asistoval Rikard Eriksson (1:1).
20:00
20:00
Střely na branku v 1. třetině: 4:5
20:00
11:07
Branku družstva Česko vstřelil David Šimek, asistoval Tom Ondrušek (0:1).
00:00
00:00
Line-up hostů Česko: brankář: Lukáš Souček; hráči v poli: Patrik Suchánek, Tomáš Sýkora, Tom Ondrušek, David Šimek, Matěj Jendrišák
00:00
Line-up domácích Švédsko: brankář: Jonathan Edling; hráči v poli: Martin Östholm, Robin Nilsberth, Simon Palmén, Rasmus Enström, Alexander Galante Carlström