0:0
Švýcarsko
Česko
Švýcarsko
branky (asistence): 09:05 Matthias Hofbauer (Dan Hartmann), 10:45 Remo Buchli (Roman Mittelholzer), 31:31 Patrick Mendelin (Manuel Engel), 52:34 Jan Zaugg (Luca Graf)
Česko
branky (asistence): 23:27 Tom Ondrušek (Mikuláš Krbec), 26:53 Daniel Šebek (Marek Beneš), 30:23 Lukáš Hájek (Daniel Šebek), 33:12 Daniel Šebek (Marek Beneš), rozhodující nájezd Jan Natov

Švýcarsko - Česko 4:5pn
10. Matthias Hofbauer, 11. Remo Buchli, 32. Patrick Mendelin, 53. Jan Zaugg - 24. Tom Ondrušek, 27. Daniel Šebek, 31. Lukáš Hájek, 34. Daniel Šebek, Jan Natov; vyloučení: 2:1 + Adam Delong 5; využití: 1:2; diváků: 1083; zásahy brankářů: Pascal Meier 8 - Lukáš Souček 20; po třetinách: 2:0, 1:4, 1:0, 0:0;

Ukončeny trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva Česko hráč Lukáš Hájek a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva Švýcarsko hráč Joël Rüegger , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Česko hráč Filip Langer , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Švýcarsko hráč Jan Zaugg , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Česko hráč Jan Natov a vstřelil rozhodující gól (4:5).

52:34
Branku družstva Švýcarsko vstřelil Jan Zaugg, asistoval Luca Graf (4:4).
49:33
Vyloučen hráč Adam Delong družstva Česko na 5 minut za hrubost.
40:00
40:00
Střely na branku ve 2. třetině: 7:6
40:00
33:12
Branku družstva Česko vstřelil Daniel Šebek, asistoval Marek Beneš (3:4).
31:31
Branku družstva Švýcarsko vstřelil Patrick Mendelin, asistoval Manuel Engel (3:3).
30:23
Branku družstva Česko vstřelil Lukáš Hájek, asistoval Daniel Šebek (2:3).
29:39
Vyloučen hráč Manuel Maurer družstva Švýcarsko na 2 minuty za nedovolené vrážení.
26:53
Branku družstva Česko vstřelil Daniel Šebek, asistoval Marek Beneš (2:2).
26:02
Vyloučen hráč Matthias Hofbauer družstva Švýcarsko na 2 minuty za sekání.
23:27
Branku družstva Česko vstřelil Tom Ondrušek, asistoval Mikuláš Krbec (2:1).
23:09
Vyloučen hráč Daniel Šebek družstva Česko na 2 minuty za hrubost.
20:00
20:00
Střely na branku v 1. třetině: 8:3
20:00
10:45
Branku družstva Švýcarsko vstřelil Remo Buchli, asistoval Roman Mittelholzer (2:0).
09:05
Branku družstva Švýcarsko vstřelil Matthias Hofbauer, asistoval Dan Hartmann (1:0).
00:00
00:00
Line-up hostů Česko: brankář: Lukáš Souček; hráči v poli: Tomáš Sýkora, Lukáš Veltšmíd, Mikuláš Krbec, Matěj Jendrišák, Tom Ondrušek
00:00
Line-up domácích Švýcarsko: brankář: Pascal Meier; hráči v poli: Dan Hartmann, Luca Graf, Matthias Hofbauer, Jan Zaugg, Christoph Camenisch