1:2
3:2
- : -
Česko U19
branky (asistence): 11:30 Dominik Alder (Joshua Seya Schnell), 29:31 Gianluca Persici (Nicola Laubsher), 47:31 Mauro Stingelin (Gianluca Persici), 49:02 Dominik Alder (Joshua Seya Schnell), 59:24 Romano Schubiger (Harry Braillard)
Česko U19
branky (asistence): 16:53 Daniel Eremiáš (Michal Strnad), 19:00 Cyrill Suter (vlastní branka), 28:20 Petr Koláčný, 34:19 Martin Řezáč (Jakub Boček), 49:42 Lukáš Netrefa (Josef Juha), 54:10 Dominik Beneš

Švýcarsko U19 - Česko U19 5:6
12. Dominik Alder, 30. Gianluca Persici, 48. Mauro Stingelin, 50. Dominik Alder, 60. Romano Schubiger - 17. Daniel Eremiáš, 20. Cyrill Suter, 29. Petr Koláčný, 35. Martin Řezáč, 50. Lukáš Netrefa, 55. Dominik Beneš; vyloučení: 1:5; využití: 0:0; diváků: 511; zásahy brankářů: Nils Schälin 16 - Ondřej Kolajta 14; po třetinách: 1:2, 1:2, 3:2;
60:00
Střely na branku ve 3. třetině: 6:5
60:00
59:24
Branku družstva Švýcarsko U19 vstřelil Romano Schubiger, asistoval Harry Braillard (5:6).
57:58
Timeout Švýcarsko U19
54:10
Branku družstva Česko U19 vstřelil Dominik Beneš bez asistence (4:6).
50:32
Vyloučen hráč Mauro Stingelin družstva Švýcarsko U19 na 2 minuty za vysoká hokejka.
50:17
Vyloučen hráč Jakub Boček družstva Česko U19 na 2 minuty za hra na zemi.
49:42
Branku družstva Česko U19 vstřelil Lukáš Netrefa, asistoval Josef Juha (4:5).
49:02
Branku družstva Švýcarsko U19 vstřelil Dominik Alder, asistoval Joshua Seya Schnell (4:4).
47:31
Branku družstva Švýcarsko U19 vstřelil Mauro Stingelin, asistoval Gianluca Persici (3:4).
45:34
Vyloučen hráč Dominik Beneš družstva Česko U19 na 2 minuty za nedovolené vrážení.
40:00
40:00
Střely na branku ve 2. třetině: 6:8
40:00
39:52
Vyloučen hráč Ondřej Sádlo družstva Česko U19 na 2 minuty za nedovolené vrážení.
34:19
Branku družstva Česko U19 vstřelil Martin Řezáč, asistoval Jakub Boček (2:4).
29:31
Branku družstva Švýcarsko U19 vstřelil Gianluca Persici, asistoval Nicola Laubsher (2:3).
28:20
Branku družstva Česko U19 vstřelil Petr Koláčný z trestného střílení (1:3).
20:00
20:00
Střely na branku v 1. třetině: 7:9
20:00
19:58
Vyloučen hráč Jakub Buršík družstva Česko U19 na 2 minuty za bránění ve hře.
19:00
Vlastní branku družstva Švýcarsko U19 vstřelil Cyrill Suter (1:2).
16:53
Branku družstva Česko U19 vstřelil Daniel Eremiáš, asistoval Michal Strnad (1:1).
11:30
03:50
Vyloučen hráč Jakub Buršík družstva Česko U19 na 2 minuty za hrubost.
00:00
00:00
Line-up hostů Česko U19: brankář: Ondřej Kolajta; hráči v poli: Ondřej Sádlo, Michal Strnad, Martin Řezáč, Daniel Eremiáš, Jakub Boček
00:00
Line-up domácích Švýcarsko U19: brankář: Nils Schälin; hráči v poli: Alan Strässle, Jan Bürki, Marc-André Vogt, Joshua Seya Schnell, Dominik Alder