- : -
Finsko W
Česko W
Finsko W
branky (asistence): 05:09 Mira Wickman (Oona Kauppi), 15:31 Eliisa Alanko (Nina Rantala), 24:45 Veera Kauppi (My Kippilä), 37:26 Veera Kauppi (Mira Wickman), 52:30 Nina Rantala (My Kippilä)
Česko W
branky (asistence): 11:51 Nela Kapcová (Denisa Ratajová)

Finsko W - Česko W 5:1
6. Mira Wickman, 16. Eliisa Alanko, 25. Veera Kauppi, 38. Veera Kauppi, 53. Nina Rantala - 12. Nela Kapcová; vyloučení: 1:1; využití: 1:0; diváků: 130; zásahy brankářů: Tiltu Siltanen 23 - Jana Christianová 26; po třetinách: 2:1, 2:0, 1:0;
60:00
Střely na branku ve 3. třetině: 9:8
60:00
52:30
Branku družstva Finsko W vstřelil Nina Rantala, asistoval My Kippilä (5:1).
51:55
Vyloučen hráč Klára Leierová družstva Česko W na 2 minuty za nedovolené vrážení.
43:28
Vyloučen hráč Katri Luomaniemi družstva Finsko W na 2 minuty za sekání.
40:00
40:00
Střely na branku ve 2. třetině: 10:5
40:00
37:26
Branku družstva Finsko W vstřelil Veera Kauppi, asistoval Mira Wickman (4:1).
24:45
Branku družstva Finsko W vstřelil Veera Kauppi, asistoval My Kippilä (3:1).
24:44
Česká obrana odvrátila rychlý útok jen na hokejku finské obránkyně, která našla úplně volnou spoluhráčku u mantinelu. Následovala střela do odkryté branky a třetí míček v české síti.
20:00
20:00
Střely na branku v 1. třetině: 12:11
20:00
15:31
Branku družstva Finsko W vstřelil Eliisa Alanko, asistoval Nina Rantala (2:1).
15:30
Čapková pod tlakem nepřesně rozehrála, čehož Finsko rychlou souhrou využilo k opětovnému zisku vedení.
11:51
Branku družstva Česko W vstřelil Nela Kapcová, asistoval Denisa Ratajová (1:1).
11:50
Nebezpečný volný úder před brankou Finska znamená vyrovnání. Zblokovanou střelu Ratajové dorazila Kapcová.
07:55
Po otočce Urbánkové v rohu a bloku obránkyně skončil míček na horní tyčce finské branky.
05:09
Branku družstva Finsko W vstřelil Mira Wickman, asistoval Oona Kauppi (1:0).
05:08
Rychlá souhra Finek na polovině českého týmu. Míček z putoval od půlící čáry do rohu a následně na nedostatečně pokrytou střelkyni před brankou.
00:00
00:00
Line-up hostů Česko W: brankář: Jana Christianová; hráči v poli: Klára Leierová, Martina Čapková, Nela Kapcová, Eliška Krupnová, Denisa Ratajová
00:00
Line-up domácích Finsko W: brankář: Tiltu Siltanen; hráči v poli: Hanna Sipiläinen, Minna Kallio, Ella Alanko, Eliisa Alanko, Nina Rantala