- : -
Finsko WU19
Česko WU19
Finsko WU19
branky (asistence): 03:12 Jenni Torkki (Taru Nordman), 04:24 Milja Saarikoski (Taru Nordman), 14:53 Nea Keihäs (Jonna Virkkunen), 15:21 Milja Rastas (Anniina Levälampi), 27:29 Jannike Grönroos (Annu Selinummi), 28:45 Taru Nordman (Maura Paajanen), 40:47 Salla Ranta (Taru Nordman), 46:54 Jenni Torkki (Annu Selinummi), 54:01 Jannike Grönroos (Jonna Virkkunen)
Česko WU19
branky (asistence): 37:56 Lenka Faltusová (Vendula Beránková)

Finsko WU19 - Česko WU19 9:1
4. Jenni Torkki, 5. Milja Saarikoski, 15. Nea Keihäs, 16. Milja Rastas, 28. Jannike Grönroos, 29. Taru Nordman, 41. Salla Ranta, 47. Jenni Torkki, 55. Jannike Grönroos - 38. Lenka Faltusová; vyloučení: 1:2; využití: 1:0; diváků: 109; zásahy brankářů: Elsi Kangasharju 30 - Petra Klečková 17; po třetinách: 4:0, 2:1, 3:0;
60:00
Střely ve 3. třetině: FIN 8 - CZE 10.
60:00
54:01
Branku družstva Finsko WU19 vstřelil Jannike Grönroos, asistoval Jonna Virkkunen (9:1).
46:54
Branku družstva Finsko WU19 vstřelil Jenni Torkki, asistoval Annu Selinummi (8:1).
40:47
Branku družstva Finsko WU19 vstřelil Salla Ranta, asistoval Taru Nordman (7:1).
40:00
40:00
Střely ve 2. třetině: FIN 7 - CZE 11.
40:00
37:56
Branku družstva Česko WU19 vstřelil Lenka Faltusová, asistoval Vendula Beránková (6:1).
33:05
Vyloučen hráč Anniina Levälampi družstva Finsko WU19 na 2 minuty za sekání.
28:45
Branku družstva Finsko WU19 vstřelil Taru Nordman, asistoval Maura Paajanen (6:0).
27:29
Branku družstva Finsko WU19 vstřelil Jannike Grönroos, asistoval Annu Selinummi (5:0).
15:21
Branku družstva Finsko WU19 vstřelil Milja Rastas, asistoval Anniina Levälampi (4:0).
14:53
Branku družstva Finsko WU19 vstřelil Nea Keihäs, asistoval Jonna Virkkunen (3:0).
06:05
Vyloučen hráč Barbora Husková družstva Česko WU19 na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
04:24
Branku družstva Finsko WU19 vstřelil Milja Saarikoski, asistoval Taru Nordman (2:0).
03:12
Branku družstva Finsko WU19 vstřelil Jenni Torkki, asistoval Taru Nordman (1:0).
03:03
Vyloučen hráč Vendula Beránková družstva Česko WU19 na 2 minuty za nesportovní chování.
03:02
Trestné střílení družstva Finsko WU19 neproměnil Taru Nordman.
00:00
00:00
Line-up hostů Česko WU19: brankář: Petra Klečková; hráči v poli: Vendula Beránková, Lenka Novotná, Nikol Pekárková, Lucie Řezáčová, Barbora Husková
00:00
Line-up domácích Finsko WU19: brankář: Elsi Kangasharju; hráči v poli: Salla Ranta, Matilda Lindström, Taru Nordman, Maura Paajanen, Milja Saarikoski