3:3
4:2
1:0
- : -
branky (asistence): 09:45 Andrea Pastušková (Markéta Vrlíková), 12:45 Pavla Kajfoszová (Viktória Grossová), 14:27 Kateřina Šromotová (Nela Škopková), 28:13 Veronika Káčová (Pavla Kajfoszová), 29:32 Andrea Pastušková (Veronika Rybičková), 32:51 Denisa Kotzurová (Paulína Hudáková), 37:33 Markéta Vrlíková (Veronika Rybičková), 44:41 Kristína Hudáková (Veronika Káčová)
branky (asistence): 04:54 Michaela Mlejnková (Klára Leierová), 13:43 Klára Leierová (Michaela Mlejnková), 18:28 Michaela Mlejnková (Klára Leierová), 29:15 Michaela Mlejnková (Lucie Veidlová), 35:37 Michaela Mlejnková (Klára Leierová)

FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA - Crazy girls FBC Liberec 8:5
10. Andrea Pastušková, 13. Pavla Kajfoszová, 15. Kateřina Šromotová, 29. Veronika Káčová, 30. Andrea Pastušková, 33. Denisa Kotzurová, 38. Markéta Vrlíková, 45. Kristína Hudáková - 5. Michaela Mlejnková, 14. Klára Leierová, 19. Michaela Mlejnková, 30. Michaela Mlejnková, 36. Michaela Mlejnková; rozhodčí: Patrik Mik - Petr Szilvási; vyloučení: 4:3; využití: 1:2; diváků: 53; zásahy brankářů: Veronika Tomšová 16 - Marcela Štěpánová 25; po třetinách: 3:3, 4:2, 1:0;
60:00
Komentář trenéra hostů: 31 hráčů a 4 trenéři chtěli hrát florbal, ale bohužel nám ho určité okolnosti kazily. Myslím, že i bez porušení předpisů daných pro komentáře nám všichni co zápas viděli rozumí. Oba týmy i přesto odehrály velmi kvalitní zápas. Zlomové v utkání bylo to, že Ostrava dala o 3 góly více.
60:00
Komentář trenéra domácích: 31 hráčů a 4 trenéři chtěli hrát florbal, ale bohužel nám ho určité okolnosti kazily. Myslím, že i bez porušení předpisů daných pro komentáře nám všichni co zápas viděli rozumí. Oba týmy i přesto odehrály velmi kvalitní zápas. Zlomové v utkání bylo to, že Ostrava dala o 3 góly více.
60:00
Střely ve 3.třetině Ostrava - 13, Liberec - 8
60:00
59:54
Ostrava dohrává zápas s míčem na svých hokejkách.
59:20
Mlejnková na zemi. Rozhodčí si ji asi nevšimli, proto hra pokračovala asi ještě dalších 20 sekund.
58:48
Ostravě se přesilovka příliš nedaří.
58:15
Vyloučen hráč Nikol Pekárková družstva Crazy girls FBC Liberec na 2 minuty za sekání.
57:22
Timeout Crazy girls FBC Liberec
56:44
Štěpanová chytá střelu i dorážku. S druhou dorážkou jí pomohla tyč.
55:16
Situace 3 na 1. Štěpánová dnes opravdu drží svůj tým.
54:36
Štěpánová neskutečně vyráží míček konečky prstů.
53:59
Káčové střela vyletěla 6 metrů do vzduchu. O ohrožení brány se v tomto případě nemůžeme bavit.
53:11
Skvělý zákrok Štěpánové.
52:05
Liberec nedokázal v přesilovce pořádně ohrozit bránu, natož vstřelit gol. Ostrava v plném počtu.
50:57
Vrlíková nezvládla sportovně vrátit míček. Odchází ze slovy "Mně to sjelo!".
50:53
Vrlíková něco křičí na rozhodčí, obě střídačky jsou v emocích.
50:41
Liberec vyslal pár nebezpečných střel na bránu, bohužel všechny letěly mimo.
49:55
Vyloučen hráč Kristína Hudáková družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 2 minuty za sekání.
49:01
Leierová si dnes místo hraní así radší povídá s rozhodčíma.
47:56
Kotzurová rychle rozehrává na Pastuškovou, ta trefuje pouze tyčku.
47:23
Vrlíková vybojovala míček na mantinelu a Ostrava může jít dopředu.
44:41
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Kristína Hudáková, asistoval Veronika Káčová (8:5).
42:45
Domácí mají mírně navrch.
41:59
Obrovská pecka vyslaná z půlky hřiště od Škopkové. Střela tak tak doletěla k bráně.
41:41
Liberec trefuje pouze tyč.
40:58
Oxana Šamanina se zhroutila k zemi.
40:00
Střela do tyčky hráč Michaela Mlejnková družstva Crazy girls FBC Liberec .
40:00
Střela do tyčky hráč Nikola Čermáková družstva Crazy girls FBC Liberec .
39:59
Kotzurová nám dnes opět ukazuje své tríčky s hokejkou. Bohužel ten poslední se jí nepovedl a hráčka hostů šla sama na bránu. Díkybohu pro domácí, zrovna zazněla siréna pro konec třetiny.
38:56
Tomšovou trefuje míček do břicha.
37:33
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Markéta Vrlíková, asistoval Veronika Rybičková (7:5).
37:04
P. Hudáková zůstává ležet na zemi.
36:10
Vrlíková v samostatném úniku. Robenek na ní ze střídačky řve "kličku!". Vrlíková udělala kličku do rohu.
35:37
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil Michaela Mlejnková, asistoval Klára Leierová (6:5).
35:37
Tomšové se míček prokutálel mezi nohama a Liberec slaví.
35:21
Vyloučen hráč Markéta Režnarová družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 2 minuty za sekání.
34:00
Leierová i přes gol Ostravy zůstává na trestná lavici a stěžuje si ostravskému zdravotníkovi. Ten ji ale nedokáže pomoct.
33:45
Vyloučen hráč Veronika Rybičková družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 2 minuty za vysoká hokejka.
32:51
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Denisa Kotzurová, asistoval Paulína Hudáková (6:4).
32:40
Leirová naštvaně práskla do mantinelu se slovy k rozhodčímu "A zkus mě za to vyloučit!" I přesto byla nekompromisně vyloučena.
32:39
Vyloučen hráč Pavla Bárková družstva Crazy girls FBC Liberec na 2 minuty za sekání.
32:39
Vyloučen hráč Klára Leierová družstva Crazy girls FBC Liberec na 2 minuty za bránění ve hře.
32:28
Ostravský fanoušek se dal znovu do fandění a opět sám. Vidí, že domácímu celku to ohromně pomáhá.
31:39
Káčová netrefuje prázdnou bránu Liberce a zoufale se chytá za hlavu.
31:20
Vrlíková ukázkově prohazuje Pekárkovou.
30:00
Dnešní utkání sleduje 53 diváků, děkujeme!
29:51
Zápas je opravdu nahoru dolů.
29:33
Domácí vyhrávají buly.
29:32
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Andrea Pastušková, asistoval Veronika Rybičková (5:4).
29:15
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil Michaela Mlejnková, asistoval Lucie Veidlová (4:4).
28:13
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Veronika Káčová, asistoval Pavla Kajfoszová (4:3).
28:02
Pekárkové střela letí mimo bránu.
27:32
Oxana Šamanina dostala míčkem do obličeje.
26:50
Tomšová chytá střelu ze středu.
25:50
Škopková trefuje Štěpánovou přímo do pupku.
24:58
Střela Káčové ze středu by se nevešla ani do futsalové brány.
23:48
Pekárková skončila na zemi, naštěstí to není nic vážného.
23:45
Nadšený ostravský fanoušek hlasitě podporuje domácí celek, nikdo se k němu však nepřidává.
22:19
Několik slibných šancí Ostravy, ale gol z žádné šance nevytěžily.
21:30
Šamaninové chyběli centimetry k tomu, aby mohla slavit.
20:44
Tomšová se štěstím chytá odražený míček od své spoluhráčky.
20:25
Standartní situace Liberce ze středu hřiště ani neohrozila bránu.